4.2 / 5.0 Freebet 20 PLN + Bonus na start 1000 PLN Zagraj

Totolotek zakłady bukmacherskie

  • firma założona w 1992 r.
  • bogata oferta na polskie ligi
  • zakłady live
  • dwa bonusy na start
  • freebet
  • bonus od depozytu

Totolotek to najdłużej działająca Polska firma z branży bukmacherskiej. Totolotek powstał w 1992 roku i do dziś oferuje zakłady bukmacherskie stacjonarnie i online (przez Internet).

Totolotek zakłady bukmacherskie

Totolotek to firma która jest bardzo znana wśród fanów sportu i bukmacherki. Firma posiada w Polsce kilkaset punktów naziemnych w których można zawierać zakłady bukmacherskie. Punkty te rozmieszczone są na terenie całego kraju – od największych miast po mniejsze miejscowości.

Przez wiele lat Totolotek świadczył swoje usługi tylko i wyłącznie poprzez wspomniane punkty stacjonarne. Rozwój internetu spowodował jednak chęć dotarcia do większej liczby graczy poprzez ofertę zakładów w Internecie. Totolotek w 2013 roku otrzymał licencję na oferowanie zakładów online na stronie internetowej totolotek.pl.

Darmowy pierwszy zakład i bonus od depozytu - graj na www.totolotek.pl
Odbierz bonus w Totolotku

Oferta na zakłady bukmacherskie Totolotek

Oferta firmy Totolotek dzieli się na: zakłady bukmacherskie (przedmeczowe zakłady), zakłady live (na żywo), zakłady wirtualne, zakłady piłkarskie (totalizatory TotoGol i TotoLiga), bonusy bukmacherskie.

Oczywiście największym zainteresowaniem cieszą się zakłady bukmacherskie i coraz bardziej popularne zakłady live. Totolotek posiada bogaty wybór rozgrywek, lig, dyscyplin i zakładów na poszczególne wydarzenia. Można powiedzieć, że Totolotek pod tym względem znajduje się w czołówce Polskich bukmacherów.

Ponadto Totolotek udostępnia zakłady na wirtualne sporty, które stają się niesamowicie popularne wśród części graczy. Totolotek posiada w swojej ofercie też totalizator piłkarski, w których gracz ma możliwość zawarcia zakładów na kilka/kilkanaście meczów. W przypadku wygranej można zgarnąć nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Warto dodać, że dostępna też jest aplikacja mobilna Totolotka, dzięki której zawieranie zakładów bukmacherskich jest jeszcze łatwiejsze. Wystarczy zainstalować apkę na telefonie z androidem lub ios i zalogować się. Następnie w ofercie pojawi się pełna lista wydarzeń do typowania.

Bonus na start i kod promocyjny Totolotek

Totolotek oprócz wspaniałej oferty zakładów posiada też dwa bonusy powitalne dla nowych graczy. Jeżeli chcesz wypróbować ofertę Totolotka, doskonałym sposobem będzie całkowicie darmowy pierwszy zakład. Wystarczy, że zarejestrujesz konto gracza a na start otrzymasz pierwszy darmowy zakład o wartości 20 złotych.

Ponadto Totolotek to też 1000 złotych bonusu od pierwszej wpłaty. Bonus powitalny 100% dostępny jest dla wszystkich nowo zarejestrowanych użytkowników. Zrób depozyt i odbierz na grę dodatkowo nawet 1000 złotych.

Darmowy pierwszy zakład i bonus od depozytu - graj na www.totolotek.pl
Odbierz bonus w Totolotku