Bonusy bukmacherskie na start bez depozytu - najlepsze promocje 2024

Jest wiele aspektów, które decydują o tym, u którego bukmachera założymy swoje pierwsze konto gracza. Dopytując typerów – wśród najważniejszych czynników, które decydują o ostatecznym wyborze danej firmy do obstawiania są bonusy bukmacherskie bez depozytu. To właśnie nimi się dzisiaj zajmiemy. Ogólnie – tematyka dotycząca promocji i bonusów, które rozdają bukmacherzy – zarówno dla nowych graczy, jak i doświadczonych typerów – najbardziej interesuje wszystkich uczestniczących w grach hazardowych. Dlaczego? O tym wszystkim powiemy już za moment.

Czym są darmowe bonusy bukmacherskie bez depozytu?

Wyjdźmy może od tego, co stoi w ogóle pod hasłem darmowych bonusów, na dodatek bez depozytu. Chodzi mianowicie o jedną z najbardziej poszukiwanych promocji u bukmacherów. Tego typu bonusy, to nic innego jak darmowe środki, które przekazują firmy bukmacherskie na konta graczy zupełnie za darmo. Oczywiście, taki gracz musi założyć swój profil, zatwierdzić wszelkiego rodzaju zgody marketingowe lub wpisać specjalny kod podczas rejestracji. Wtedy, automatycznie zostają przelane środki, za które można normalnie stawiać kupony. Trzeba jedynie pamiętać, że podlegają one warunkom obrotu, które ustalane są przez każdego, poszczególnego bukmachera. Zatem, pod hasłem bonusów bez depozytu kryją się darmowe zakłady. Zwykle kwoty oscylują w granicach 10-25 złotych – w zależności od danej firmy.

Nic więc dziwnego, że są one tak poszukiwane na polskim rynku bukmacherskim. Tak naprawdę, dzięki nim możemy liczyć na pierwsze zyski z obstawiania bez jakiejkolwiek inwestycji pieniężnej. Musimy jedynie postawić kupon z poprawnymi typami i obrócić otrzymaną stawkę kilkukrotnie – a wtedy środki z konta bonusowego trafią automatycznie na nasz depozyt, skąd można już wypłacać daną kwotę na konto bankowe.

Bonusy bez depozytu 2021

BukmacherBonus bez depozytu 
STS29 zł. bez depozytu» Sprawdź
Fortuna20 zł. bez depozytu» Sprawdź
LVBET20 zł. bez depozytu» Sprawdź
Totalbet20 + 20 zł. bez depozytu» Sprawdź

Najlepsze bonusy bukmacherskie

Jednak bonusy bez depozytu, czyli tak zwane freebety, to nie wszystko, co oferują bukmacherzy swoim typerom. Wśród najpopularniejszych bonusów możemy wymienić jeszcze:

Bonusy od depozytu u bukmacherów

Pd tym hasłem kryją się najwyższe bonusy, które przyznają firmy bukmacherskie w Polsce. Kwoty zaczynają się już od 100 złotych, a kończą maksymalnie na 5000. Wszystko zależy od buka. Musimy jednak pamiętać, że nieco bardziej niż na kwoty, powinniśmy spojrzeć na wymogi, które należy spełnić, aby taki bonus wypłacić. U niektórych będzie to trzykrotny obrót stawką, a u innych sześciokrotny – a to naprawdę robi sporą różnicę. W tej promocji chodzi o to, że bukmacher przelewa na konto bonusowe 100% tego, co wpłaciliśmy do naszego depozytu. Zakładając, że maksymalnie przelewa on 1000 złotych, to jeśli my dokonamy wpłaty na 500, to drugie tyle otrzymamy w bonusie. Niektórzy bukmacherzy rozdają także bonusy od drugiej czy trzeciej wpłaty – z takiej promocji bukmacherskiej możemy skorzystać chociażby w Betfanie.

Bonusy od depozytu 2021

BukmacherBonus od depozytu (wpłaty)
STS1200 PLN» Sprawdź
Fortuna2000 PLN» Sprawdź
Betfan1000 PLN» Sprawdź
LVBET3000 PLN» Sprawdź
Totolotek500 PLN» Sprawdź
Superbet50 PLN» Sprawdź
ForBET2200 PLN» Sprawdź
Ewinner500 PLN» Sprawdź
Noblebet1800 PLN» Sprawdź
Totalbet5000 PLN» Sprawdź

Zakłady bez ryzyka od legalnych bukmacherów

Wśród najlepszych bonusów bukmacherskich znajduje się również cashback, czyli zakład bez ryzyka. Jak sama nazwa wskazuje, nie musimy się obawiać, że jeśli przegramy nasz premierowy kupon, to stracimy wszystkie środki, które w niego włożyliśmy. Bukmacherzy coraz częściej ubezpieczają pierwszy kupon swoich nowych graczy, gwarantując, że jeśli on nie wejdzie, to zwrócą takową kwotę na konto (u większości kwota, która do nas wraca jest pomniejszona o podatek, który musi zostać przelany na konto skarbówki). Co ciekawe tego typu bonus rozdawany jest i nowym, i doświadczonym typerom. Zwykle zostaje on „aktywowany”, gdy rozgrywane są jakieś ważne wydarzenia sportowe dla naszych sportowców lub organizowane są wielkie imprezy międzynarodowe.

Zakłady bez ryzyka 2021

BukmacherZakład bez ryzyka 
STS30 PLN bez ryzyka» Sprawdź
Fortuna210 PLN bez ryzyka» Sprawdź
Betfan600 PLN bez ryzyka» Sprawdź
LVBET333 PLN bez ryzyka» Sprawdź
Betclic500 PLN bez ryzyka» Sprawdź
Totolotek200 PLN bez ryzyka» Sprawdź
Superbet500 PLN bez ryzyka» Sprawdź
PZBuk500 PLN bez ryzyka» Sprawdź
ForBET200 PLN bez ryzyka» Sprawdź
Ewinner150 PLN bez ryzyka» Sprawdź

Happy hours w zakładach bukmacherskich

Do promocji, na które warto zwrócić uwagę należy także happy hour. W wybranych przez danego bukmachera godzinach, typerzy mogą obstawiać swoje zakłady całkowicie bez podatku. Dzięki temu w górę idą oczywiście ewentualne wygrane – w końcu zamiast współczynnika mnożącego 0.88, mamy współczynnik 1.00, a więc możemy wygrywać aż 12% więcej. I tak naprawdę tego typu promocję znajdziemy u coraz większej ilości firm bukmacherskich.

Legalni bukmacherzy - bonusy

Czas na nieco więcej konkretów, a więc bonusy u legalnych bukmacherów. Wybraliśmy trzy firmy, u których oferta bonusowa wygląda najlepiej. Na naszą ocenę składają się zarówno: wysokość bonusów, ich różnorodność, a także dogodne warunki dotyczące wypłaty środków. U kogo wygląda to więc najlepiej?

STS bonus na start

Bardzo dobrze przedstawia się STS bonus na start, czyli promocja oferowana przez niewątpliwie największego bukmachera w naszym kraju, który może sobie pozwolić na wysokiej jakości bonusy i promocje. Przede wszystkim – dla wszystkich, którzy założą konto, przewidują oni bonus od depozytu do nawet 1200 złotych. Kolejnymi bonusami jest cashback do 200 złotych, a także darmowy bonus do 25 złotych. Każdy z nich podlega trzykrotnemu obrotowi, z wymogiem kursowym – minimum 1.91 na cały kupon. Warunki te są zatem dość łatwe do spełnienia. Wystarczy postawić dwa kupony po minimalnym wymaganym kursie, żeby móc cieszyć się z wykonania warunków określonych przez bukmachera.

Ponadto w STS również stali typerzy mogą liczyć na maksimum promocji. Przede wszystkim jest to sporo zakładów bez ryzyka – niemal na wszystkie kategorie zakładów, które posiadają oni w swojej ofercie. Chodzi mianowicie o zwrot środków przy obstawianiu: Betgames, e-sportu czy sportów wirtualnych. Do tego bukmacher oferuje freebet za zaproszenie kumpla (tam również potrzebne są odpowiednie wpłacone kwoty i postawione za nie zakłady), a także co jakiś czas organizowane są rankingi graczy, w których kilkanaście osób nagradzanych jest bonusami bez depozytu.

LV BET bonus na start

LV BET to bukmacher, który wręcz słynie z ciekawych i permanentnie dodawanych promocji o bonusów. Niemal w każdym miesiącu typerzy mogą liczyć na coś zupełnie nowego. Zacznijmy jednak od tego, jaki bonus na start oferuje bukmacher LVBET. Jest to nawet 3333 złotych. Odpowiednio – maksymalnie 2000 złotych od pierwszej wpłaty, do 1000 złotych od drugiej wpłaty, a także do 333 złotych w zakładzie bez ryzyka. Tutaj wymogi obrotu są nieco wyższe – czterokrotny obrót po kursie minimalnym 2.00. Dodatkowo bukmacher rozdaje także bonusy bukmacherskie bez depozytu -  dla wszystkich jest to 20 złotych za założenie konta, a dla wybranych – dodatkowo jeszcze 50 złotych. Ta druga opcja tyczy się posiadaczy karnetów na żużel – a dokładniej ujmując – właścicieli wejściówek na Unię Leszno.

Stali typerzy mogą liczyć na 20 złotych na sporty wirtualne, bezpieczny kupon przy minimum 5 zdarzeniach, a także akcję „Super Typer”, gdzie mamy kwotę do podziału na graczy, którzy trafią odpowiednie spotkania i cotygodniowe bonusy na e-sport do 100 złotych.

Fortuna bonus na start

Dobrze wygląda także oferta powitalna od Fortuny w postaci bonusu na start. Bukmacher ten przyznaje nawet do 2220 złotych, do których wchodzi – bonus od depozytu do 2000 złotych, 200 złotych w cashbacku, a także freebet 20 złotych w punktach Klubu Fortuna Plus. Tutaj większość z promocji podlega czterokrotnemu obrotowi po kursie 2.00, co oczywiście jest jak najbardziej możliwe do spełnienia. Dla stałych graczy najciekawszą promocją jest program lojalnościowy – zbierając punkty możemy wymieniać je później na nagrody, a wśród nich znajdują się chociażby cashback, bonusy od wpłat, freebety czy nagrody rzeczowe. W Fortunie możemy także liczyć na happy hours i bezpieczne kupony, przy założeniach, które narzuca bukmacher w regulaminach poszczególnych promocji.

;