Betcris zakłady bukmacherskie - oferta na dziś, rejestracja, opinie, płatności

Bukmacher Betcris Oferta na dziś • Rejestracja, Opinie, Płatności

Betcris to nowy bukmacher na polskim rynku. Firma ma jednak bardzo duże doświadczenie. Jest ona rozpoznawalną marką szczególnie w Ameryce Południowej i Środkowej, gdzie jej działalność sięga już ponad 30 lat. Swoje początki Betcris zakłady bukmacherskie ma związane z Kostaryką, gdzie w 1985 roku został założony Betcris.

W ostatnich latach Betcris zdecydował się na rozpoczęcie swojej działalności w internecie. Bukmacher wkracza na nowe rynki, w tym teraz do Polski. Betcris oferuje swoim klientom rozbudowaną ofertę. Każdy gracz, nawet ten najbardziej wybredny znajdzie tutaj coś dla siebie.

Betcris staje się coraz mocniejszą firmą na rynku bukmacherskim. Jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Meksyku w piłce nożnej, sponsorem MLB (Major LeagueBaseball) oraz NFL.

Oferta na dziś Betcris

Oferta na dziś Betcris jest bardzo rozbudowana. Na pierwszy rzut oka zobaczymy wydarzenie sportowe związane z piłką nożną. Są one tutaj posegregowane w ciekawy sposób, nie krajami, a kontynentami, gdzie możemy odnaleźć interesujący nas właśnie kraj czy też ligę.

W Ofercie Betcris oprócz piłki nożnej znajdziemy także takie sporty jak koszykówka czy hokej na lodzie. Bukmacher oferuje także inne formy rozgrywkowe takie jak m.in. gry karciane. W bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Co obstawiać w Betcris

OfertaBetcris jest bardzo szeroka. Poza piłką nożną znajduje się tu bogaty wybór w inne wydarzenia sportowe. Przy tak dużym zbiorze trudno wybrać odpowiedni zakład. Co obstawiać w Betcris? Na stronie internetowej znajdziemy tenis, futbol amerykański czy boks.

Dla dużej części graczy zapewne będzie ważne, że u tego bukmachera możemy obstawiać również wydarzenia e-sportowe, mowa tutaj o takich gra jak CS:GO, Dota 2 czy League of Legends. Betcris do bardzo mocna firma i wcale nie odstaje swoją ofertą od reszty bukmacherów dostępnych w Polsce.

Oprócz zakładów sportowych możemy spróbować swoich sił także w innych formach typowania. Betcris oferuje gry karciane, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród graczy.

Rejestracja w Betcris

W celu przeprowadzania procesu rejestracji w Betcris należy wejść na stronę betcris.pl. Na głównej stronie ujrzymy pole „Zarejestruj się”. Po kliknięciu zostaniemy poproszeni podanie takich danych jakm.in. imię, nazwisko, datę urodzenia, adres e-mail, nr telefonu. W procesie rejestracji możemy wpisać także kod promocyjny.

Po zaakceptowaniu regulaminu i wypełnieniu wszystkich pól z danymi możemy już korzystać z naszego konta. Ostatnią rzeczą, która należy wykonać, jest wysłanie zdjęć/skanu naszego dokumentu tożsamości. Jest to niezbędne, abyśmy mogli wypłacać zgromadzone przez nas środki. Musimy również wskazać nr konta bankowego, na który chcemy otrzymać wypłatę.

Bonus powitalny w Betcris


Opinia o Betcris

Betcris po wejściu na polski rynek chce sprostać wymaganiom klientów. Na ten moment na naszym rodzimym rynku radzi sobie on bardzo dobrze. W internecie można spotkać się z większości pozytywnymi opiniami.

  • wygodna aplikacja mobilna,
  • nowoczesna obsługa klienta w formie live czatu,
  • ciekawy bonus powitalny,
  • obsługa klienta dostępna przez 24 godziny na dobę,
  • szybkie wypłaty środków,
  • bogata oferta na zakłady e-sportowe,
  • wiele metod płatności,
;