Betfan Kod Promocyjny VIP - Jak wpisać Kod Bonusowy Betfan?

Betfan Kod Promocyjny VIP • Jak wpisać Kod Bonusowy?

Wysoka oferta powitalna dla klientów startujących w świat zakładów z Betfan, może być jeszcze bardziej okazała. Kod promocyjny Betfan uprawnia nas do otrzymania potężnego bonusu powitalnego. Z kodem promocyjnym na start otrzymujemy:

BONUS 200% DO 300 ZŁ

Dołączasz do BETFAN, robisz pierwszą wpłatę na min. 50 zł i masz 3x więcej środków na grę. Nawet 300 zł ekstra!

Rejestracja Betfan z kodem promocyjnym VIP

Rejestracja z kodem promocyjnym VIP w Betfan nie odbiega schematem od tej u innych bukmacherów. Na stronie internetowej firmy, odnajdujemy znajdujący się na górnym pasku przycisk „otwórz konto”. Postępujemy zgodnie z instrukcjami, wypełniając odpowiednie pola formularza. Cały proces odbywa się w dwóch krokach. Pierwszym jest uzupełnienie danych konta (e-mail, hasło, numer telefonu) oraz zaznaczenia wymaganych zgód. Zgoda na otrzymanie bonusu powitalnego jest zaznaczona automatycznie. Jeśli nie chcemy skorzystać z oferty powitalnej, nie możemy zapomnieć o jego „odkliknięciu”. Drugim etapem jest wpisanie koniecznych danych osobowych. Po zatwierdzeniu formularza i aktywowaniu konta możemy przystąpić do obstawiania.

Gdzie wpisać kod promocyjny Betfan?

Rejestracja w Betfan jest szybka i prosta. Wypełnienie danych nie zabiera dużo czasu ani nie sprawia problemów. Gdzie wpisać kod promocyjny? Po przejściu zakładki z danymi konta podczas rejestracji uzupełniamy wspomniane dane osobowe. W tej zakładce znajdziemy również miejsce na wpisanie kodu promocyjnego (polecającego), dzięki któremu będziemy mieli dostęp do poszerzonej oferty pakietu startowego.

Ciekawe promocje Betfan z kodem promocyjnym

Betfan stale zaskakuje graczy nowymi propozycjami bonusowymi. Twarzą akcji marketingowych bukmachera jest Mariusz Pudzianowski. Betfan oferuje zarówno bonusy długoterminowe, jak i też dedykowane konkretnym Do najciekawszych akcji z pewnością możemy zaliczyć:

  • Simply the game- bonusy dla obstawiających gry karciane oraz sporty wirtualne. Bonus rankingowy, im więcej punktów tym lepsza pozycja w rankingu. Do zdobycia 2000 złotych co tydzień, dla najlepszych 30 typerów.
  • Simply the BET 10000 złotych co tydzień w promocji, dla 50 najlepszych graczy nagradzanych za aktywność. Zaliczane do bonusu są kupony postawione na dowolne zdarzenia z oferty Betfan.
;