Kody promocyjne u legalnych bukmacherów

Firmy bukmacherskie zachęcają potencjalnych, nowych graczy na wszelkie możliwe sposoby. Wśród najskuteczniejszych z nich znajdują się na pewno kody promocyjne do bukmacherów. To one aktywują specjalne oferty na przeróżne aspekty związane z obstawianiem meczów. Zakres tego typu promocji określają poszczególnie firmy, więc w ich skład może wchodzić tak naprawdę wszystko. Przybliżymy więc nieco specyfikę kodów promocyjnych, ponieważ jest to dość ciekawa forma nagradzania graczy za chęć założenia konta właśnie u tego danego bukmachera.

Legalni bukmacherzy Kody promocyjne 2021

BukmacherKod promocyjny 
STSTYPUJE» Sprawdź ofertę
FortunaTYPUJE» Sprawdź ofertę
BetfanTYPUJE» Sprawdź ofertę
LVBETTYPUJE» Sprawdź ofertę
BetclicTYPUJE» Sprawdź ofertę
TotolotekTYPUJE» Sprawdź ofertę
SuperbetTYPUJE» Sprawdź ofertę
PZBukTYPUJE» Sprawdź ofertę
ForBETTYPUJE» Sprawdź ofertę
EwinnerTYPUJE» Sprawdź ofertę
NoblebetTYPUJE» Sprawdź ofertę
TotalbetTYPUJE» Sprawdź ofertę

Czym są kody bukmacherskie?

Kody promocyjne to nic innego jak słowa-klucze, które po wpisaniu ich w odpowiednie miejsce aktywują specjalną ofertę, która w standardzie jest niedostępna dla wszystkich graczy. Na ten moment chyba każdy legalny bukmacher posiada tego typu zachętę dla nowych typerów. Trzeba jednak ich nieco poszukać, a to może rodzić drobne problemy – szczególnie na samym początku swojej przygody z bukmacherką, gdy wszystko jest nowe i mamy wiele różnych spraw do ogarnięcia. Niewątpliwie od blisko roku obserwujemy ten trend, który stale się rozwija. Teraz kody promocyjne to coś powszechnego, więc możemy założyć, że niedługo stanie się po prostu kolejnym stałym elementem każdego bukmachera i nikt nie będzie reagował już na nie z otwartymi ustami.

Jak skorzystać z kodu promocyjnego u bukmachera?

Przejdźmy może do kluczowej sprawy związanej z kodami – mianowicie – gdzie i kiedy powinniśmy je wpisać, aby zostały one w ogóle aktywowane. I tutaj warto się skupić, ponieważ jest to jedna z ważniejszych rzeczy dotyczących specjalnych kodów do bukmacherów. W zależności od bukmachera – kody wpisujemy albo podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, albo po założeniu konta. Tutaj wpływ ma też fakt, czy promocja będzie naliczana od razu po weryfikacji czy dopiero po wpłacie pierwszego depozytu.

Jeśli musimy uzupełnić rubrykę na kod promocyjny jeszcze podczas rejestrowania konta, to zwykle znajduje się ona na samym dole strony. U większości należy zaznaczyć kwadracik, ze posiadamy kod promocyjny i wtedy wpisać odpowiednio przygotowane przez bukmachera hasło.

W innych przypadkach kod promocyjny można podać już na stronie bukmachera – po zalogowaniu się do swojego konta. Chociażby kod promocyjny w STS - tego typu możliwość znajduje się z lewej strony witryny po wejściu w zakładkę z bonusami. I podobnie jest również u innych firm. Warto jednak przyjrzeć się poszczególnym bukmacherom i zerknąć na forach bukmacherskich, w którym miejscu musimy wpisać bukmacherskie kody promocyjne, aby nam one nie przepadły. Byłoby szkoda, gdybyśmy wiedzieli, że możemy zyskać o wiele więcej niż w standardzie, a przez nasze niedopatrzenie przeszłoby nam to koło nosa.

Gdzie znajdę specjalne kody promocyjne do bukmacherów?

Gdy sprawy techniczne są już za nami, to warto dowiedzieć się, gdzie takich kodów w ogóle szukać. Sporo z nich znajduje się na naszej stronie. W odpowiednich artykułach podajemy specjalne kody, które działają po wpisaniu ich w odpowiednią rubrykę podczas rejestracji konta.

Swoją pulę kodów bukmacherskich produkują same firmy, które również widząc ten trend, starają się dać coś od siebie. Zwykle znajdziemy je albo w social mediach, wchodząc na profile danego bukmachera, czy to na Facebooku, czy Instagramie. Do tego widnieją one zwykle na stronie głównej buków – są wtedy bardzo widoczne, zwykle na jaskrawym tle, bądź napisane ogromną czcionką, aby nikt tego nie przeoczył.

Jak widać – możliwości na zdobycie kodu jest wiele. Wystarczy tylko nieco zagłębić się w Internecie, a znajdziemy na pewno coś specjalnego. Bez dwóch zdań, zakładając teraz konto, warto jest znaleźć tego typu promocję – nic nas to nie kosztuje, a mamy możliwość zgarnięcia dodatkowych atutów.

Jakie korzyści płyną z wpisania kodu bonusowego u bukmachera?

I teraz chyba najważniejszy aspekt – szczególnie dla nowych typerów. Co mogą nam dać kody promocyjne do bukmacherów? Przede wszystkim będą to wyższe bonusy startowe. Weźmy dla przykładu taką Fortunę, która w standardzie oferuje 2000 złotych od pierwszego depozytu, 20 złotych freebetu w punktach Klubu Fortuna Plus oraz do 200 złotych w zakładzie bez ryzyka. Wpisując odpowiedni kod promocyjny Fortuna możemy liczyć na dodatkowe 15 złotych właśnie w cashbacku. I dzięki temu, zamiast 2220 złotych, możemy liczyć na 2235. Możecie powiedzieć, że nie jest to zbyt dużo, ale naszym zdaniem dostać dodatkową kwotę w formie bonusu, to coś naprawdę bardzo przyjemnego.

Jeśli chcecie więcej, to spójrzmy chociażby na firmę Betclic. Oni w standardowej ofercie powitalnej rozdają najwyższy jednorazowy cashback na rynku – do 500 złotych. Gdy wpiszecie nasz kod, kwota ta wzrasta do 550 złotych.

Bukmacherzy, którzy honorują kody promocyjne

Na sam koniec przedstawimy kilka firm, które zdecydowały się na dołączenie do promocji związanych z kodami promocyjnymi. Jest to naprawdę świetna zachęta nowo zarejestrowanych graczy, więc naszym zdaniem każda z firm bukmacherskich powinna pójść w tę stronę. Wracając – do bukmacherów, którzy zdecydowali się na wprowadzenie specjalnych kodów promocyjnych zaliczamy takie firmy, jak:

  • Fortuna
  • STS
  • Betclic
  • Superbet
  • eWinner
  • Totolotek
  • Forbet
  • PZBUK
  • Noblebet

Każda z tych wyżej wymienionych firm uczestniczy w zabawie z kodami promocyjnymi. Wszyscy oczywiście robią to na własnych zasadach, jednak u każdego z buków oferta ta będzie o wiele ciekawsza niż w standardowej formie bez wpisywania jakiegokolwiek słowa.

;