Superbet Bonus na start bez depozytu i promocje dla nowych graczy

Superbet Bonus na start bez depozytu • Freebet i zakład bez ryzyka

Trudno sobie wyobrazić rozpoczęcie przygody z zakładami bukmacherskimi bez bonusów. Takie bonusy zarówno dla swoich nowych, jak i stałych graczy ma również bukmacher Superbet.

Superbet bonus powitalny na start

Wszyscy nowi gracze dopiero zaczynający korzystać z usług tej firmy mogą liczyć na bonus powitalny Superbet. Wystarczy założyć konto i zaakceptować ofertę powitalną, a następnie w ciągu 14 dni dokonać pierwszego depozytu na minimalną kwotę 20 złotych. Bukmacher oferuje w takim przypadku 100 % bonusu do kwoty 200 PLN.

Dodatkowo, wraz z pierwszą wpłatą uruchamiamy tzw. Tydzień bez ryzyka. Bonus powitalny Superbet sprawia, że przez 7 dni od dokonania swojego pierwszego depozytu możemy u tego bukmachera grać bez obawy o przegraną. Jeśli po pierwszym tygodniu okaże się, że nasze saldo jest ujemne, to Superbet zwróci całą przegraną kwotę jako bonus w wysokości do 3500 złotych.

Trzeba jednak pamiętać, że - jak to zwykle bywa - bonus podlega określonym wymogom obrotu. W przypadku oferty 100 % do 50 złotych na start, do obrotu wymagany jest jednokrotny obrót całej kwoty na kuponach o łącznym kursie wynoszącym przynajmniej 1,8, złożonym z 2 zdarzeń z minimalnymi kursami 1,3 dla każdego z nich. Na wykonanie obrotu bukmacher daje 7 dni.

Z kolei otrzymany przez nas ewentualnie zwrot przegranych w ciągu Tygodnia bez ryzyka środków podlega czterokrotnemu obrotowi całej kwoty. Wymagania kursowe są dokładnie takie same - 2 zdarzenia, minimalny kurs całego kuponu 1,8, a pojedynczego zdarzenia 1,3.

Freebet w Superbet

Freebet to przyznany przez bukmachera rodzaj bonusu, który można wykorzystać, by wygrać zakład bez ryzykowania własnych środków. Nic dziwnego, że wielu graczy poluje na taką ofertę. Obecnie klasyczny freebet w Superbecie nie jest oferowany, ale firma cały czas oferuje różne nowe promocje, więc jest szansa, że może wkrótce się pojawić.

Superbet bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu to z kolei środki, które otrzymujemy na grę bez konieczności wnoszenia własnego wkładu. Dają one duży komfort grania, bo nawet w przypadku przegranej nie musimy się martwić o to, że stracimy swoje pieniądze. Jeśli chodzi o bonus bez depozytu Superbet ma bardzo ciekawą i nietypową ofertę. U tego bukmachera można bowiem takie dodatkowe środki wygrać. Potrzebny jest jedynie łut szczęścia lub duże umiejętności przewidywania.

Jednym ze sposobów na wygranie środków bez depozytu jest promocja Super Spin, w której codziennie możemy zakręcić swoistym kołem fortuny i wygrać środki na grę. Do wygrania jest 5, 10 lub 30 złotych, a raz w trakcie trwania promocji nawet Jackpot w wysokości 10 000 PLN. Bonusy w wysokości 5-30 zł należy trzykrotnie obrócić w ciągu 2 dni w zakładach pojedynczych o minimalnym kursie 1,6 lub w zakładach łączonych z łącznym kursem 2,0 i kursem pojedynczego zdarzenia przynajmniej 1,3. W przypadku Jackpotu wystarczy jednorazowy obrót z takimi samymi wymaganiami kursowymi, ale mamy na to 7 dni.

Drugi sposób to odpowiedzenie na pytania o wyniki różnych zdarzeń. Jeśli uda nam się przewidzieć 4 z 4 takich zdarzeń, to weźmiemy udział w podziale 10 000 PLN na grę. Jeśli trafimy 2 lub 3, to możemy otrzymać część z 7 500 PLN. Otrzymane środki należy obrócić trzykrotnie w zakładach o minimalnym kursie 1,8. W przypadku zakładów multi każde zdarzenie musi mieć kurs przynajmniej 1,3, a w zakładach systemowych 1,8 to najniższy dopuszczalny kurs kombinacji.

Promocje dla stałych graczy w Superbecie

Oprócz wspomnianych wyżej sposobów zdobycia środków na grę bez depozytu, spotkać możemy także inne promocje dla stałych graczy w Superbecie. Oferta jest tu wyjątkowo bogata, bo bukmacher ma różne promocje właściwie na każdy dzień tygodnia. W poniedziałek na przykład można uzyskać bonus w wysokości 50 złotych za postawienie zakładu w wysokości 50 PLN z minimalnym kursem 1,60. We wtorek na kuponach z kilkoma zdarzeniami wygrać można nawet o 30 % więcej, w środę i czwartek otrzymać zwrot za nietrafione zakłady na mecze NBA, a w weekend 10 % zwrotu łącznej kwoty przegranych od piątku do niedzieli zakładów.

Promocje dla stałych graczy w Superbecie to także:

  • Super Mecz - zerowa marża na najciekawsze wydarzenia dnia,
  • Super Live - wyższe kursy zakładów live w najważniejszych wydarzeniach dnia,
  • Super Szansa - wypłata 10 % wygranej z 10 trafionych zakładów w przypadku jednej pomyłki na kuponie złożonym z 11 zdarzeń,
  • Super Bonus - zwiększenie wygranej aż do dodatkowych 150 % w zakładach z wieloma zdarzeniami zawartych w punktach naziemnych.
;