Fortuna zakłady bukmacherskie - oferta na dziś, rejestracja, opinie, płatności

Bukmacher Fortuna Oferta na dziś • Rejestracja, Opinie, Płatności

Fortuna, to jeden z najpotężniejszych bukmacherów w Polsce. Działa od 1996 roku. Początkowo firma znana pod nazwą Profesjonał. W 2012 ten bukmacher uzyskał zgodę na prowadzenie działalności w internecie. Wcześniej gra możliwa była wyłącznie w kolekturach, których do dziś, zakłady bukmacherskie Fortuna, mają w całym kraju ponad 600. Aktualnie, wraz z głównym konkurentem – STS, posiadają większą część rynku zakładów w Polsce. Szacuje się, że co trzeci grający na zakładach, robi to właśnie w Fortunie. Firma udziela się szeroko w ramach sponsoringu. Wspiera takie drużyny jak:

 • Oficjalny sponsor I ligi polskiej w piłce nożnej.
 • Główny sponsor Legii Warszawa.
 • Sponsor drużyn: GKS Katowice, Miedź Legnica, Podbeskidzie, Raków Częstochowa i Wigry Suwałki.
 • Sponsor Polskiej Reprezentacji w Skokach Narciarskich.

Fortuna dla graczy

Grającym oferuje pełny pakiet bonusów na start, czyli:

 • zakłady bez ryzyka
 • bonus depozytowy
 • freebet

Stali gracze równie mogą liczyć na przywileje, będąc członkiem Fortuna Klub Plus. Bonusy, freebety i system zbierania punktów, wymienialnych na nagrody rzeczowe i darmowe zakłady.

Oferta zakładów w Fortunie należy do najlepszych na rynku. Wysokie kursy, wiele dyscyplin do wyboru oraz rozbudowana oferta zakładów live czynią tego bukmachera, jednym z najlepszych w kraju. Warto dodać, że od niedawna Fortuna, wprowadziła możliwość obstawiania zakładów na żywo, również w lokalach stacjonarnych. Dobra aplikacja mobilna oraz nowość w zakładach, czyli bet-on-games (wirtualne zakłady na bakarata) uzupełniają skrócony obraz tego bukmachera.

Oferta na dziś Fortuny

W Fortunie możemy zagrać kupony we wszystkich aktualnie trwających rozgrywkach piłkarskich oraz wszystkie inne popularne dyscypliny sportowe: koszykówka, tenis, hokej na lodzie, piłka ręczna czy siatkówka. Oferta na dziś Fortuny to także mniej popularne rozgrywki sportowe. Zagrać możemy krykieta, bandy, darts, futbol australijski, a nawet szachy. Tradycyjnie oferta na dziś to również możliwość obstawiania rozgrywek e-sportowych i sportów wirtualnych. Codziennie możemy zagrać w symulowaną komputerowo grę karcianą bakarata. Mocno w Fortunie jest jeżeli chodzi o sporty walki. Od K1 poprzez boks na MMA skończywszy.

Oprócz zdarzeń sportowych w Fortunie stale dostępna jest oferta zakładów na zdarzenia niezwiązane ze sportem. Typy na wydarzenia z życia społeczno- politycznego czy świata rozrywki nie tylko dzisiaj, ale przez cały czas w Fortunie.

Co obstawiać w Fortunie?

Wyżej zaznaczyliśmy, że oferta fortuny jest niezwykle bogata. Mamy więc sporo do wyboru. Coobstawiać w Fortunie? Niezmiennie tworzenie kuponu, powinniśmy rozpoczynać od dyscyplin, na których najlepiej się znamy. I to niezależnie czy będzie to Fortuna, czy inny bukmacher. Jeśli zaś mamy na myśli wyłącznie Fortunę, wydaję się, że warto grać piłkę nożną. Tu znajdziemy najwyższe kursy, a ilość zdarzeń jest naprawdę imponująca. Dodatkowo typerzy grający online na żywo mają do dyspozycji, live tracker oraz transmisje wybranych meczów.

Oferta na pozostałe dyscypliny również bogata i w niczym nie odbiega od propozycji innych bukmacherów. Rozbudowane propozycje w Fortunie to też hokej na lodzie. Niezwykle atrakcyjne zakłady możemy liczyć zwłaszcza jeżeli zdecydujemy się grać czeską Extraligę czy NHL. Obok standardowych kursów, ogromna liczba rynków. Zakłady na strzelca gola, punktację kanadyjską i inne stanowią o tym, że Fortuna ma chyba najlepszą ofertę na hokeja na lodzie wśród wszystkich aktualnie działających w kraju buków.

Rejestracja w Fortunie

Rejestracja konta gracza online w Fortunie jest procesem szybkim i niewymagającym zbyt wiele zachodu. Po wejściu na stronę www.efortuna.pl, klikamy w prawym górnym rogu zakładkę „zarejestruj się”. Portal przekierowuje nas na panel rejestracyjny. Postępujemy zgodnie z instrukcją, wypełniając pola zaznaczone gwiazdką w tym: pseudonim, imię i nazwisko czy numer PESEL, ale także oświadczenia o legalności źródeł pieniędzy przeznaczonych na grę. Po wypełnieniu klikamy: wyślij i na nasz adres e-mail, przychodzi ling do weryfikacji, po którego kliknięciu potwierdzamy rejestrację.

Zarejestrować konto możemy w dwóch wersjach. Szybka rejestracja umożliwia założenia konta tymczasowego, które po 28 dniach traci ważność, chyba że uzupełnimy dane, których nie musimy wpisywać w procesie szybkiej rejestracji (np. numer konta bankowego). Możemy też od razu założyć konto pełne. W tym wypadku weryfikacja danych trwa nieco dłużej, dlatego, aby zacząć grać, musimy uzbroić się w trochę cierpliwości. Pełne konto uprawnia nas do korzystania e wszystkich możliwości, jakie oferuje Fortuna.

Bonus powitalny Fortuny

Bonus na start w Fortunie, należy do najlepszych na rynku. Osoby rejestrujące konto gracza mogą liczyć na:

 • 3 zakłady bez ryzyka - każdy do 100 złotych. Promocja polega na zwrocie stawki do 300 złotych, w przypadku przegrania trzech pierwszych zakładów w Fortunie. Po aktywowaniu bonusu możemy już niego w pełni skorzystać. Nie ma wymogu kursowego. Przyznane środki należy postawić raz. Wygrana staje się naszą własnością, w przypadku przegranej bukmacher zwraca stawkę.
 • Freebet 10 zł za pierwszy depozyt - darmowe środki na grę przyznawane w formie punków gracza. Po założeniu darmowego konta z otrzymasz na start punkty w FORTUNA KLUB PLUS. Punkty te wymieniamy na freebet.
 • Bonus 20 zł za pełną rejestrację

Opinia o Fortunie

Z reguły firma cieszy się dobrą opinią wśród grających. Na plus:

 • Strona internetowa.
 • Nowoczesna aplikacja mobilna.
 • Rozbudowana oferta zakładów.
 • Najlepsze bonusy na start.
 • Dobra oferta bonusowa dla stałych graczy.
 • Świetne zakłady na live.

W różnorakich rankingach Fortuna zwykle lokuje się bardzo wysoko. Możliwość gry w punktach naziemnych i świetna oferta zakładów live przez internet, sprawiają, że ocena wśród graczy jest wysoka. Co ciekawe, również w gronie ekspertów, na co dzień zawodowo związanych z zakładami Fortuna ma pozytywne opinie. Podsumowując, Fortuna to sprawdzony, legalny bukmacher godny polecenia. Zwłaszcza tym, którzy zaczynają przygodę z obstawianiem wyników sportowych.

Fortuna zakłady bukmacherskie

Fortuna zakłady bukmacherskie jest firmą założoną w 1996 roku. Bukmacher w Polsce rozpoczął działalność w 2005 roku po przejęciu firmy Profesjonał. Fortuna od początku swojego istnienia oferowała zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych, jednak z biegiem czasu i rozwojem internetu udostępniono dla użytkowników zakłady bukmacherskie online.

Jak już wspomnieliśmy, Fortuna udostępnia dla swoich klientów dwa sposoby zawierania zakładów bukmacherskich. Jednym z nich jest typowanie meczów w punktach stacjonarnych, zlokalizowanych w całej w Polsce. Fortuna posiada blisko 600 takich punktów w dużych miastach jak również i w mniejszych miejscowościach.

Oferta na zakłady bukmacherskie Fortuny

W dobie Internetu największym zainteresowaniem cieszą się jednak nie tradycyjne zakłady bukmacherskie w puntkach naziemnych, ale te zawierane za pośrednictwem Internetu. Zakłady bukmacherskie online to oczywiście dużo bardziej wygodny sposób na typowanie meczów, ponieważ na ekranie dowolnego urządzenia – komputer, tablet czy nawet telefon komórkowy można zapoznać się z ofertą bukmachera i postawić wybrany zakład i kupon.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się zakłady na żywo, czyli typowanie wydarzeń sportowych w trakcie ich rozgrywania. Bukmacher Fortuna posiada bardzo bogaty wybór takich zakładów – od piłki nożnej do mniej popularnych dyscyplin takich jak krytkiet czy badminton.

Warto też dodać, że zakłady live (na żywo) w Fortunie to nie tylko obstawianie meczów, ale możliwość ich oglądania. Fortuna udostępnia legalne transmisje meczów między innymi takich rozgrywek jak Liga Hiszpańska, Liga Niemiecka, Liga Włoska czy Liga Francuska, a takze wszystkie turnieje tenisowe ATP, WTA i Challenger. W każdym miesiącu można oglądać kilka tysięcy transmisji live.

Fortuny oferta bonusów i promocji na start

Fortuna dla nowych klientów udostępnia też tak zwany bonus powitalny. Dzięki niemu możesz rozpocząć grę otrzymując dodatkowe pieniądze.

Twój pierwszy zakład po dokonaniu depozytu (wpłaty) zostanie ubezpieczony – jeżeli kupon okaże się przegrany Fortuna zwróci na twoje konto stawkę jaką postawiłeś na zakład aż do kwoty 100 złotych.

;