STS Kod Promocyjny VIP - Jak wpisać Kod Bonusowy STS?

STS Kod Promocyjny VIP • Jak wpisać Kod Bonusowy?

STS, największy krajowy bukmacher, umożliwia rejestrację nowego konta gracza z opcją zwiększenia bonusu powitalnego. W wypadku tego bukmachera należy w trakcie rejestracji dodać kod promocyjny STS. Dzięki temu zabiegowi otrzymujemy na start: zakład bez ryzyka o wysokości 100 złotych, bonus 1500 złotych oraz extra bonus 60 złotych. Łącznie nasz zysk wyniesie 1660 złotych na rejestracji konta, kiedy wpiszemy w formularzu kod promocyjny STS.

Rejestracja w STS z kodem promocyjnym VIP

Podobnie jak u innych bukmacherów, założenie konta w STS, wymaga odwiedzenia strony tego bukmachera i wypełnienie odpowiednich rubryk w panelu rejestracyjnym. W prawym górnym okienku strony klikamy w przycisk „załóż konto”. Tylko dwa kroki dzielą nas od możliwości zawierania zakładów. Rejestracja z kodem promocyjnym VIP polega na wypełnieniu wymaganych rubryk i zatwierdzeniu formularza, a następnie aktywowanie konta poprzez ling przysłany przez bukmachera na wskazany przez nas adres e-mail.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Wspomnieliśmy, że aby zdobyć powiększony bonus, używamy kodu. Gdzie wpisać kod promocyjny w panelu zakładania konta? W STS jest to banalnie proste. Pierwsze pojawiające się okienko w arkuszu rejestracji to konieczność uzupełnienia czterech rubryk. E-mail, hasło, numer telefonu i kod promocyjny, gdzie właśnie należy tenże umieścić. Po wyrażeniu wymaganych zgód przechodzimy do kolejnej strony, gdzie finalizujemy zakładanie konta gracza, a nasza rejestracja z kodem promocyjnym VIP jest ukończona.

Ciekawe promocje STS z kodem promocyjnym

STS słynie z wprowadzania na rynek bukmacherski innowacji (jako pierwszy zaoferował możliwość ostawiania komputerowych gier karcianych BETGAMES) i różnych nowości. Nie omija to również sfery bonusowej. W stałej ofercie tego bukmachera możemy znaleźć ciekawe promocje:

  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • Bonus na start o wartości 1500 złotych
  • Extra bonusy przy trzech pierwszych depozytach (łącznie 60 złotych)
  • Stwórz drużynę ZAPROŚ KUMPLA- Ciekawy bonus, gdzie po zalogowaniu i złożeniu akcesu do akcji. Każdy zaproszony kumpel do promocji oraz gracz otrzymują po 50 złotych. Łącznie 340 złotych do zgarnięcia.
  • 150 złotych co miesiąc w punkcie-dla grających w kolekturach też są ciekawe promocje STS. Grając regularnie naziemnie możemy zgarnąć do 150 złotych w formie zwrotów za przegrane kupony. Odpowiednia liczba wizyt w lokalu w miesiącu uprawnia nas do 10 procent zwrotu przegranych stawek, jednak do wysokości 150 złotych miesięcznie.
  • Cashback do 50 złotych- Czyli 20 procent zwrotu włożonych pieniędzy w dowolne zakłady live i prematch. Promocja podzielona na dwa etapy. Od poniedziałku do czwartku zwrot maksymalnie do 30 złotych. W drugim etapie (piątek-niedziela) do 20 złotych. Łącznu zwrot z tygodniowej gry może wynieść 50 złotych na konto bonusowe.
  • 50 złotych na e-sport- Fajna akcja dla fanów obstawiania e-sportu. Grając kupony z kursem co najmniej 1,85 za 25 złotych na e-sport, za każdy wygrany otrzymujemy extra 10 złotych na konto bonusowe. Maksymalnie do 50 złotych.
;