Fuksiarz Bonus na start bez depozytu i promocje dla nowych graczy

Fuksiarz Bonus na start bez depozytu • Freebet i zakład bez ryzyka

Fuksiarz przygotował dla swoich nowych użytkowników atrakcyjną ofertę powitalną. Duże wrażenie robi cashback do 500 zł w wysokości 50%, który wyróżnia się na rynku bukmacherskim.

Fuksiarz bonus powitalny od depozytu

Promocja cashback polega na tym, że każdy nowy użytkownik dostaje cashback do 500 zł w wysokość 50% środków. Minimalna stawka wynosi 20 zł, z kolei jeśli chcemy skorzystać z maksimum możliwości tego bonusu, to zakład powinien opiewać na kwotę 1133 zł.

Cashback, ubezpieczony zakład bez ryzyka Fuksiarz

Bonus powitalny Fuksiarz gwarantuje nowym graczom zwrot pieniędzy z pierwszego postawionego zakładu. Zwrot obejmuje kwotę do 500 zł w wysokości 50% postawionej stawki.

Czy jest cashback? Cashback to zwrot pieniędzy, bardzo popularny na runku bukmacherskim. U konkurencji często w tym przypadku stosuje się zasadę przyznawania zwrotu w ramach środków na koncie bonusowym. U Fuksiarza jest to znacznie bardziej atrakcyjne i jasne dla graczy. Nasz kupon musi zawierać co najmniej dwa zdarzenia, a kurs pojedynczego powinien wynosić min. 1.2. Minimalna stawka, z której wykonywany jest cashback to 20 zł.

Pieniądze uzyskane z bonusu nie wymagają ponownego obrotu. Uzyskane środki możemy od razu wypłacić na swoje konto bankowe.

Fuksiarz bonus na start

Bonus na start jest przyznawany u bukmachera Fuksiarz. Nowi użytkownicy nie muszą wpisywać żadnego kodu promocyjnego podczas procesu rejestracji. Bez dyskusyjnie największą zaletą bunusu, którym jest cashback do 500 zł, jest to, że nie wymaga on od nas obrotu. Na ten moment, aby skorzystać z promocji nie trzeba wpisać kodu promocyjnego, lecz powinniśmy uważnie śledzić tę sytuację, ponieważ w niedalekiej przyszłości u bukmachera może pojawić się oferta kodów bonusowych.

Fuksiarz Freebet

Obecnie Fuksiarz nie oferuje feebetów. Trzeba zauważyć w tym, że jest to stosunkowo nowy bukmacher na polski rynku, przez co freebet u Fuksiarza może się pojawić wraz z rozwojem bukmachera. Możemy spodziewać się, że Fuksiarz pójdzie w ślady konkurencji i również wprowadzi do swojej oferty  freebet.

Bonus bez depozytu w Fuksiarz

Póki co u Fuksiarza nie znajdziemy bonusu bez depozytu. Patrząc na różne promocje, które oferuje ten bukmacher, możemy spodziewać się, że również bonus bez depozytu, który zostanie wprowadzony przez Fuksiarza będzie innowacyjny w skali całego rynku.

Promocje dla stałych graczy Fuksiarz

Fuksiarz dba o swoich klientów i chce, żeby pozostali z nim na dłużej. Z tego powodu promocje dla stałych graczy są niezwykle interesujące. Każdy użytkownik powinien znaleźć coś dla siebie.

  • Early Payout – jeśli drużyna, którą obstawiliśmy jaką zwycięzców, obejmie dwubramkowe prowadzenia, to nasze zdarzenie zostanie w tym momencie zaliczone jako wygrane. Wyjątkowo ciekawa opcja, która jest doceniania przez wielu graczy.
  • Cashback bez końca – promocja, która gwarantuje nam zwrot pieniędzy z przegranego kuponu. Wielkość zwrotu zależy od ilości zdarzeń na kuponie, czym jest ich więcej, tym cashback jest większy.

Mega kursy BOOST – zdarzenia sportowe z powiększonym kursem. W specjalnej zakładce „boost” znajdziemy zakłady, których kursy są znacznie większe niż ma to miejsce standardowo. Większe kursy gwarantują większe wygrane.

;