PZBuk zakłady bukmacherskie - oferta na dziś, rejestracja, opinie, płatności

Bukmacher PZBuk Oferta na dziś • Rejestracja, Opinie, Płatności

PZBuk to bukmacher, który w Polsce pojawił się w 2018 roku. Właścicielem marki PZBuk jest firma Cherry AB, która odpowiada też za znane w całej Europie firmy ComeOn i CherryCasino.

PZBuk oferta na zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie PZBuk (Polskie Zakłady Bukmacherskie) są jednym z najnowszych bukmacherów posiadających licencję udzieloną przez Ministerstwo Finansów. Mimo tego, że firma jest dość młoda, bardzo szybko zyskuje na popularności. Głównie za sprawą wieloletniego doświadczenia uzyskanego przy prowadzeniu bukmachera ComeOn.

Swego czasu firma ComeOn była jednym z najpopularniejszych bukmacherów działających w Polsce. Teraz na jej miejscu pojawił się PZBuk, który bardzo szybko zyskuje na popularności wśród graczy.

Zakłady bukmacherskie PZBuk oferta na dziś

Oferta zakładów bukmacherskich PZBuk jest naprawdę imponująca. Można typować nie tylko te najpopularniejsze rozgrywki i ligi, ale też mniej popularne dyscypliny sportowe, często uważane za niszowe sporty.

Oczywiście jednak główny nacisk kładziony jest na ofertę zakładów takich rozgrywek jak piłka nożna, tenis, koszykówka, piłka ręczna czy siatkówka, które są najpopularniejszymi sportami a co za tym idzie – najwięcej osób chce typować takie zakłady.

PZBuk na najbardziej popularne wydarzenia przygotowuje z reguły kilkadziesiąt a nawet kilkaset opcji typowania meczu – od zakładów na zwycięstwo po nawet zakłady na to ile będzie rzutów rożnych w danym meczu piłkarskim.

Ponadto PZBuk każdego dnia oferuje kilkaset wydarzeń, które można typować na żywo dzięki zakładom live. Użytkownik w trakcie rozgrywania meczu może typować go po kursach, które zmieniają się w zależności od przebiegu wydarzenia.

PZBuk oferta powitalna na start

Dla nowych graczy bukmacher PZBuk przygotował wspaniały bonus powitalny 150% aż do kwoty 500 złotych. Jest to wspaniała oferta, dzięki której nowy gracz może otrzymać dodatkowe środki na typowanie meczów.

Wystarczy zrobić depozyt a dodatkowe środki pojawią się na koncie. Wpłacasz 200 PLN a dostajesz na grę w sumie 500 PLN! Dla swoich zarejestrowanych użytkowników PZBuk cykliczne dodaje specjalne oferty np. kombodoładowanie, cash-out czy komborakieta.

PZBuk do swojej oferty wprowadził też sklep, w którym gracze mogą wymieniać zdobyte punkty na nagrody. Wystarczy być aktywnym typerem i zbierać dzięki temu punkty, które później można wymieniać np. na bonusy czy darmowe zakłady.

;