LVBET Kod Promocyjny VIP - Jak wpisać Kod Bonusowy LVBET?

LVBET Kod Promocyjny VIP • Jak wpisać Kod Bonusowy?

Lvbet, powoli staje się bukmacherem zaliczanym do najlepszych z działających w Polsce. Swą pozycję buduje głównie na podstawie dobrej polityki marketingowej oraz ciekawych akcjach promocyjnych. Potężny bonus powitalny może być jeszcze bardziej okazały jeżeli przy rejestracji wykorzystamy kod promocyjny LVBET. Dla nowych klientów rejestrujących się wraz z kodem Lvbet ma aż 2020 złote na start. Składają się na ten pakiet:

  • Bonus od pierwszej wpłaty o wartości 500 złotych.
  • Bonus od drugiego depozytu 100% do 600 złotych.
  • Bonus od trzeciego depozytu 100% do 900 złotych.
  • Freebet bez depozytu na start (w zamian za rejestrację) 20 złotych.

Dodatkowo Lvbet dorzuca nowym graczom opcje 14 dni gry bez podatku.

Rejestracja w LVBET z kodem promocyjnym VIP

Aby zarejestrować się w Lvbet, trzeba na stronie internetowej bukmachera należy wejść w zakładkę „rejestracja” i uzupełnić wymagane dane. Szybka rejestracja w Lvbet to tylko dwa arkusze do wypełnienia. Podajemy podstawowe dane (imię i nazwisko), krok pierwszy oraz dane konta (numer telefonu, adres e-mail oraz login i hasło), krok drugi. Szybka rejestracja konta w Lvbet trwa około minuty, po czym możemy zasilić konto i przystąpić do obstawiania. Pełna rejestracja konieczna jest w wypadku chęci wypłaty wygranej. Konto tymczasowe ma również ograniczoną ważność czasową.

Ciekawe promocje Lvbet z kodem promocyjnym

Jak wspomnieliśmy, Lvbet mocno akcentuje obecność na rynku różnymi promocjami. Dotyczą one nie tylko pakietu powitalnego, ale też licznych bonusów dedykowanych stałym graczom. Ciekawe promocje Lvbet to:

  • GRUBY KUPON- Gotowy kupon, przygotowany przez analityków Lvbet, ze zwiększoną nawet o 20% możliwą wygraną. Jeśli zgadzasz się z przewidywaniami Lvbet, możesz zagrać ten kupon.
  • LV KOMBI BOOST- bonus procentowy. Można uzyskać wyższe kursy, budując kupon akumulowany, złożony z przynajmniej trzech zakładów. W kuponie zawierających 13 zdarzeń lub więcej, klient może uzyskać maksymalną premię aż 75% plus do wygranej. Dla trzech typów jest to 5%.
  • LV PUNKTY- program lojalnościowy bukmachera Lvbet. Premiowane punktami gracza jest każde 25 złotych wydanych w serwisie. Ich równowartość to 1 punkt LV. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów możemy je wymienić na pieniądze, które przeznaczysz na dowolnie wybrane zakłady bukmacherskie (freebet) . Program lojalnościowy LV Punkty to uznanie dla aktywnych typerów ze strony bukmachera.
;