STS Bonus na start bez depozytu i promocje dla nowych graczy

STS Bonus na start bez depozytu • Freebet i zakład bez ryzyka

Wybór odpowiedniego bukmachera to decyzja, którą należy dokładnie przeanalizować. Dzięki prawidłowo dobranym czynnikom gra stanie się przyjemna, a co najważniejsze korzystna dla samego użytkownika. Jednym z istotnych aspektów jest zawartość pakietu powitalnego. Dzięki niemu możliwe jest stworzenie własnej strategii gry bez większego ryzyka, jak również wzbogacenie się. To własnie w dużej mierze ten czynnik prowadzi gracza do założenia konta własnie w danym serwisie. Jak wygląda Bonus powitalny STS? Jakie są warunki jego wykorzystania? Czym jest freebet w STS? Na czym polega bonus bez depozytu? Jakie promocje dla stałych klientów oferuje popularny operator?

Bonus powitalny STS

Star-Typ Sport to obecnie jeden z najwyższej plasujących się operatorów w rankingu polskich przedsiębiorstw zakładów wzajemnych i gier hazardowych. Dzięki swojej ofercie, zaangażowaniu oraz doświadczeniu zyskał naprawdę imponującą liczbę użytkowników. Oprócz wysokich kursów, mnogości dyscyplin i wydarzeń, dobrze przygotowanej s strony internetowej i aplikacji, jedną z bardzo korzystnych opcji jest również opłacalny bonus powitalny w STS. Co zawiera w sobie? Jak z niego skorzystać? 

Pakiet na start zaproponowany przez firmę STS to zbiór ciekawych promocji i wielu udogodnień dla nowych graczy. W jego skład wchodzą:

  • podwojenie pierwszego depozytu - nawet do 1500 PLN, 
  • zakład bez ryzyka nawet do 100 PLN,
  • dodatkowe bonusy o wartości 60 złotych
  • wiele innych. 

Freebet w STS, czyli darmowy bonus

Freebet to inaczej mówiąc pewny bonus za rejestrację. Wpisując odpowiedni kod przy procesie rejestracji, bukmacher gwarantuje dodatkowe środki niezależnie od wysokości pierwszej wpłaty.  Używając kodu promocyjnego równocześnie można skorzystać z innych promocji przygotowanych przez serwis. Po odpowiednim obrocie i wykorzystaniu środków przechodzą one do konta właściwego, skąd można je wypłacić lub grać nimi dalej. Freebet w STS daje wiele ciekawych możliwości. Pozwala ustalić własna strategię gry, jak również zapoznać się ze wszystkimi opcjami serwisu. Jakie są warunki jego obrotu? Co warto wiedzieć o Voucherze?

STS bonus bez depozytu

Bonus dedykowany jest wszystkim nowym graczom, pod warunkiem użycia odpowiedniego kodu - wpisaniu go w wyznaczone pole formularza podczas rejestracji. Użytkownik, by dostać tego rodzaju bonus nie musi uiszczać depozytu. Są to darmowe środki do gry dla wszystkich nowo zarejestrowanych. Bonus bez depozytu w STS  działa tak samo, jak zwykły voucher. Operator jednak ustalił pewne zasady jego wykorzystania. 

Promocje bukmacherskie dla stałych graczy w STS

Bukmacher dbając nie tylko o nowych użytkowników przygotował również szereg atrakcyjnych usług dla stałych graczy. Dzięki nim, każdy odbiorca może jeszcze bardziej zwiększyć swoje szansę na wygraną oraz znacznie je podwyższyć. Informacje o różnego rodzaju rabatach aktualizowane są na bieżąco, a skorzystanie z nich jest bardzo proste i nie wymaga wykonywania dodatkowych skompilowanych ruchów. Promocje dla stałych graczy STS to m.in.:

  • extra 30 PLN - bonus ten dostaną wszyscy, którzy w ciągu tygodni utworzyli zakłady na łączna kwotę 200 PLN o minimalnym kursie 1.85. Jest to promocja, która wynagradza aktywnych graczy i zachęca ich do dalszego korzystania z serwisu. Aby dołączyć do usługi należy potwierdzić tę chęć naciskając przycisk "weź udział". Po wykonaniu tej czynności wysokość obrotu zacznie się automatycznie naliczać.
  • dodatkowa kasa za "zaproszenie kumpla",
  • wiele innych. 
;