Betfan zakłady bukmacherskie - oferta na dziś, rejestracja, opinie, płatności

Bukmacher Betfan Oferta na dziś • Rejestracja, Opinie, Płatności

Betfan to jeden z młodszych stażem wśród legalnych polskich bukmacherów. Firma z siedzibą w Warszawie, założona jako spółka handlowa, w 2018 roku. W ciągu niespełna trzech lat działalności zakłady bukmacherskie Betfan przebojem wdarła się na rynek polskich zakładów. Głównie za sprawą wysokiej oferty powitalnej dla nowych graczy i twarzy znanego strongmana i zawodnika MMA Mariusza Pudzianowskiego, który promuje akcje marketingowe tego bukmachera.

Betfan, przyjmuje zakłady na wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe oraz na zdarzenia spoza świata sportu (rozrywka, polityka itp.). Zakłady bukmacherskie Betfan w 2018 roku uzyskały prestiżowy tytuł biznesowy Debiut Roku 2018. O tego czasu stale rozwija swoją ofertę, starając się świadczyć usługi o najwyższym poziomie.

Oferta na dziś Betfan

W Betfanie możemy obstawiać wszystkie dyscypliny z topu. Oferta jest bogata i nawet wybredny typer znajdzie dla siebie satysfakcjonujące zakłady. Szczególną uwagę, w wypadku tego buka powinniśmy zwrócić na zakłady piłkarskie oraz tenisa i piłkę siatkową. Oferta na dziś Betfan'a to obok zakładów prematch, propozycja grania live. Tu wyjątkowo dużo zdarzeń z przejrzystym układem strony do grania (czytelny wybór dyscyplin i meczów ułatwi tworzenie kuponów akumulowanych w opcji live).

Oprócz zakładów przedmeczowych i na żywo w klasycznych sportach Betfan umożliwia zakłady też w sportach wirtualnych, rozgrywkach e-sportowych (DOTA, LOL). W ofercie na dziś Betfana również zakłady na gry karciane. Symulowane wirtualnie rozdania popularnych kasynówkek jak blackjack, poker oraz wojna, typujemy możliwe rozstrzygnięcia. Sporo do zaoferowania ma też Betfan w zakresie zakładów pozasportowych. Obstawianie rozrywki czy wydarzeń politycznych to mocna strona tego bukmachera. Na tym tle Betfan zdecydowanie wyróżnia się spośród wszystkich innych firm.

Co obstawiać w Betfan?

Pole do popisu dla typerów duże. Również tych niezwiązanych ze sportem. W dostępnych zakładach Betfan możemy założyć się praktycznie o wszystko. Bukmacher przygotował opcje dla graczy, gdzie sami możemy zaproponować dowolnie wymyślny zakład. Po analizie naszej autorskiej propozycji Betfan zaproponuje nam kursy na takie czy inne zdarzenie. Co obstawiać w Betfan? Raj dla zwolenników nietypowych zakładów. Możemy postawić pieniądze na to czy np. gdzie będzie wyższa prędkość wiatru? Elbląg vs Suwałki czy nawet o to czy Ewa Chodakowska w tym roku zostanie mamą. Poza tym zakłady na Galę Oscarów, Pokojową Nagrodę Nobla czy Złote Maliny dla najgorszego filmu. Jeśli wolimy bardziej tradycyjne zakłady, w Betfan warto obstawiać przede wszystkim piłkę nożną i koszykówkę. Kursy są wysokie a zdarzeń i rynków bardzo dużo.

Rejestracja w Betfan

Proces rejestracji w Betfan, jest podobny jak u innych bukmacherów. Na stronie www.betfan.pl po kliknięciu ikony „otwórz konto” przekierowani zostaniemy na stronę formularza rejestracyjnego. Postępujemy krok po kroku zgodnie z jasną i przejrzystą instrukcją. Po ukończeniu stajemy się członkami stajni Betfan. Podobnie jak u innych bukmacherów, także w Betfanie jest możliwość założenia szybkiego konta. Rejestracja w Betfan takiego konta, jest prosta i bezproblemowa. Należy jednak w miarę możliwości uzupełnić konieczne dane i przejść na pełne konto, gdyż jak wszędzie, także w Betfan konto tymczasowe wiąże się z ograniczeniami. Niedostępna jest opcja wypłaty wygranych.

Bonus powitalny Betfan

Bonus powitalny w Betfan należy do najwyższych na rynku jeżeli chodzi o wartość, ale też o mnogość promocji startowych. Jeśli dołączymy do Betfan na starcie możemy skorzystać:

BONUS 200% DO 300 ZŁ

Dołączasz do BETFAN, robisz pierwszą wpłatę na min. 50 zł i masz 3x więcej środków na grę. Nawet 300 zł ekstra!

Opinia o Betfan

Betfan to jeden z licznie powstałych w ostatnich latach legalnych bukmacherów. Powoli zdobywa swoją część rynku, póki co zdominowana przez STS i Fortunę. Stara się świadczyć usługi na wysokim poziomie i przedstawiać grającym bogatą ofertę. Firma stale się rozwija. Na plus możemy zaliczyć stronę internetową, gdzie znajdziemy nie tylko zakłady, ale także inne pomocne treści, jak słowniczek pojęć bukmacherskich czy dział newsów. Betfan ma niezwykle bogatą ofertę zakładów z innych dziedzin życia niż sport. Ciekawy bonus powitalny, choć zdaniem niektórych zbyt skomplikowany. Na plus umiejętne prowadzenie marketingu poprzez zaangażowanie M. Pudzianowskiego jako twarzy bukmachera.

 

;