Fortuna Kod Promocyjny VIP - Jak wpisać Kod Bonusowy Fortuna?

Fortuna Kod Promocyjny VIP • Jak wpisać Kod Bonusowy?

Rejestrując konto nowego gracza u tego bukmachera, możemy wykorzystać kod promocyjny Fortuny. Co daje kod? Wpisanie w formularzu rejestracyjnym kodu VIP upoważnia gracza do skorzystania z lepszej oferty bonusu na start. W wypadku tego bukmachera otrzymujemy większy pakiet powitalny, który z kodem wyniesie 2720 złotych. Składa się na niego, freebet 20 złotych (za rejestrację), bonus od depozytu 100% do 2100 złotych oraz zakład bez ryzyka (cashback) w wysokości 215 złotych. Kod promocyjny Fortuny to zysk 15 złotych na zakładzie bez ryzyka. Standardowa rejestracja daje nam ten zakład w wysokości 600 złotych. Pozostałe kwoty z pakietu startowego pozostają bez zmian.

Rejestracja Fortuna z kodem promocyjnym VIP

Zakładanie konta w Fortunie, online, wymaga wypełnienia na stronie bukmachera arkusza rejestracyjnego. Możemy założyć konto pełne lub przejść proces tzw. szybkiej rejestracji. Zarówno w pierwszym jak i drugim wypadku możliwa jest rejestracja z kodem promocyjnym VIP, który uprawnia nas do skorzystania z poszerzonej oferty bonusowej na start (plus 15 złotych na zakład bez ryzyka), o czym wspomniano wyżej.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Kod promocyjny wpisujemy w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego. Oby rozpocząć klikamy w umieszczony w prawym górnym rogu baner „rejestracja”. Przekierowani zostaniemy do formularza online. Po podaniu danych osobowych i zaznaczeniu wymaganych zgód (te oznaczone gwiazdką). Gdzie wpisać kod promocyjny? Odnajdujemy rubrykę „kod promocyjny” i wpisujemy FORTUNAVIP. Po kliknięciu przycisku „zarejestruj” na wskazany przez nas e-mail, przychodzi link weryfikacyjny, którym aktywujemy konto gracza. Jeśli zakładaliśmy konto w wersji tymczasowej, pamiętajmy, że na uzupełnienie danych i dokonanie pełnej rejestracji mamy 28 dni. Jeśli zaś będziemy chcieli wypłacić wygrane, pełną rejestrację konta musimy wykonać przed jej zleceniem.

Ciekawe promocje z kodem promocyjnym Fortuna

Fortuna ciągle wprowadza szereg nowości i oferuje ciekawe promocje dla swoich klientów. Obok pakietu startowego dla klientów rejestrujących konto gracza (freebet, zakład bez ryzyka, bonus depozytowy) mamy do dyspozycji szereg innych wyborów. Do najlepszych w tym względzie należą:

  • Fortuna Klub Plus- po zarejestrowaniu konta gracza automatycznie uczestniczymy w programie bonusowym. Za zawarte zakłady, na konto otrzymujemy tzw. punkty gracza, które możemy wymienić na darmowe kupony (280 punktów=zakład za 2 złote) bądź nagrody rzeczowe w e-shopie Fortuny.
  • Happy hours- czyli gra w wybranych godzinach bez podatku od gier. Promocja przeznaczona zarówno dla obstawiających przez internet jak i grających w punktach stacjonarnych.
  • ako bonus- przeznaczony dla kuponów akumulowanych. Większa liczba typów to aż do 50% wygranej więcej. Grając przez internet, bonus ten automatycznie wskakuje do stworzonego przez nas kuponu, o ile typy na nim złożone spełniają warunki promocji (co najmniej trzy mecze, minimalny kurs pojedynczego zakładu to 1,3). Przykładowo dla kuponu akumulowanego złożonego z ośmiu spotkań do wygranej automatycznie dostajemy plus 20%. Promocja ta dostępna również dla grających w kolekturach.
  • Mistrzostwa typerów- rozgrywane w ujęciu miesięcznym, polegające na wyłonieniu najlepszego gracza. Punkty przyznawane są za wygrany kupon (+1 punkt) i wygrany kupon ako (+5 punktów). Dodatkowo, jeśli nasz wygrany kupon zawarty został w lokalu stacjonarnym liczba zdobytych punktów mnożona jest x2.
  • To się opłaca- bonusy dla obstawiających w lokalach naziemnych, będących posiadaczami karty Fortuny z logo którejś z drużyn 1 ligi polskiej, której tytularnym sponsorem jest właśnie Fortuna. Otrzymujemy 40 złotych bonusu (20+20) za wstąpienie do programu. Połączeniem tej promocji jest możliwość zdobycia w wybranych punktach Fortuny podwójnego zaproszenia na mecz którejś z drużyn 1 ligi- Vouchery za zakład. Wystarczy, że zagramy kupon za co najmniej 10 złotych!

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;