Fortuna Kod Promocyjny VIP - Jak wpisać Kod Bonusowy Fortuna?

Fortuna Kod Promocyjny VIP • Jak wpisać Kod Bonusowy?

Rejestrując konto nowego gracza u tego bukmachera, możemy wykorzystać kod promocyjny Fortuny. Co daje kod? Wpisanie w formularzu rejestracyjnym kodu VIP upoważnia gracza do skorzystania z lepszej oferty bonusu na start. W wypadku tego bukmachera otrzymujemy większy pakiet powitalny, który z kodem wyniesie 330 złotych. Składa się na niego, bonus bez depozytu 20 złotych (za rejestrację) oraz freebet 10 zł za pierwszy depozyt. Kod promocyjny Fortuny to zysk do 300 złotych na zakładach bez ryzyka.

Rejestracja Fortuna z kodem promocyjnym VIP

Zakładanie konta w Fortunie, online, wymaga wypełnienia na stronie bukmachera arkusza rejestracyjnego. Możemy założyć konto pełne lub przejść proces tzw. szybkiej rejestracji. Zarówno w pierwszym jak i drugim wypadku możliwa jest rejestracja z kodem promocyjnym VIP, który uprawnia nas do skorzystania z poszerzonej oferty bonusowej na start o czym wspomniano wyżej.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Kod promocyjny wpisujemy w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego. Oby rozpocząć klikamy w umieszczony w prawym górnym rogu baner „rejestracja”. Przekierowani zostaniemy do formularza online. Po podaniu danych osobowych i zaznaczeniu wymaganych zgód (te oznaczone gwiazdką). Gdzie wpisać kod promocyjny? Odnajdujemy rubrykę „kod promocyjny” i wpisujemy FORTUNAVIP. Po kliknięciu przycisku „zarejestruj” na wskazany przez nas e-mail, przychodzi link weryfikacyjny, którym aktywujemy konto gracza. Jeśli zakładaliśmy konto w wersji tymczasowej, pamiętajmy, że na uzupełnienie danych i dokonanie pełnej rejestracji mamy 28 dni. Jeśli zaś będziemy chcieli wypłacić wygrane, pełną rejestrację konta musimy wykonać przed jej zleceniem.

Ciekawe promocje z kodem promocyjnym Fortuna

Fortuna ciągle wprowadza szereg nowości i oferuje ciekawe promocje dla swoich klientów. Obok pakietu startowego dla klientów rejestrujących konto gracza (freebet, zakład bez ryzyka, bonus depozytowy) mamy do dyspozycji szereg innych wyborów. Do najlepszych w tym względzie należą:

  • Fortuna Klub Plus- po zarejestrowaniu konta gracza automatycznie uczestniczymy w programie bonusowym. Za zawarte zakłady, na konto otrzymujemy tzw. punkty gracza, które możemy wymienić na darmowe kupony (280 punktów=zakład za 2 złote) bądź nagrody rzeczowe w e-shopie Fortuny.
  • Happy hours- czyli gra w wybranych godzinach bez podatku od gier. Promocja przeznaczona zarówno dla obstawiających przez internet jak i grających w punktach stacjonarnych.
  • ako bonus- przeznaczony dla kuponów akumulowanych. Większa liczba typów to aż do 50% wygranej więcej. Grając przez internet, bonus ten automatycznie wskakuje do stworzonego przez nas kuponu, o ile typy na nim złożone spełniają warunki promocji (co najmniej trzy mecze, minimalny kurs pojedynczego zakładu to 1,3). Przykładowo dla kuponu akumulowanego złożonego z ośmiu spotkań do wygranej automatycznie dostajemy plus 20%. Promocja ta dostępna również dla grających w kolekturach.
  • Mistrzostwa typerów- rozgrywane w ujęciu miesięcznym, polegające na wyłonieniu najlepszego gracza. Punkty przyznawane są za wygrany kupon (+1 punkt) i wygrany kupon ako (+5 punktów). Dodatkowo, jeśli nasz wygrany kupon zawarty został w lokalu stacjonarnym liczba zdobytych punktów mnożona jest x2.
  • To się opłaca- bonusy dla obstawiających w lokalach naziemnych, będących posiadaczami karty Fortuny z logo którejś z drużyn 1 ligi polskiej, której tytularnym sponsorem jest właśnie Fortuna. Otrzymujemy 40 złotych bonusu (20+20) za wstąpienie do programu. Połączeniem tej promocji jest możliwość zdobycia w wybranych punktach Fortuny podwójnego zaproszenia na mecz którejś z drużyn 1 ligi- Vouchery za zakład. Wystarczy, że zagramy kupon za co najmniej 10 złotych!
;