Betfan Bonus na start bez depozytu i promocje dla nowych graczy

Betfan Bonus na start bez depozytu • Freebet i zakład bez ryzyka

Betfan, podobnie jak inni bukmacherzy obecni na naszym rynku, także przygotował dla wszystkich swoich nowych klientów ofertę powitalną. Jej charakterystycznym elementem jest cashback, czyli zwrot środków z pierwszego zakładu w wysokości do 600 złotych.

Betfan bonus powitalny na start

Bonus powitalny Betfan gwarantuje, że gracz nie straci pieniędzy w wyniku swojego pierwszego zakładu, nawet jeśli ten będzie przegrany. Taka jest idea cashbacku. Betfan oferuje go w wysokości do 600 złotych, a najniższą wpłatą uprawniającą do skorzystania z tej oferty jest 50 PLN.

Na czym polega cashback? Jeśli nasz pierwszy zakład zawarty po pierwszym depozycie będzie przegrany, to otrzymamy zwrot całej stawki. Trzeba jednak wiedzieć, że musi być to zakład zawarty za co najmniej 50 złotych. Jak często bywa w przypadku środków bonusowych, otrzymany zwrot podlega określonym zasadom obrotu. Ten wystarczy obrócić jednokrotnie w ciągu 7 dni na zakładach złożonych z przynajmniej 3 zdarzeń z łącznym kursem wynoszącym przynajmniej 3,8. Warto także pamiętać, że jeśli postawiony przez nas pierwszy zakład po pierwszym depozycie będzie wygrany, to wówczas od razu możemy wypłacić wszystkie środki.

Bukmacher oferuje także bonus za drugi depozyt. W tym przypadku chodzi o dorzucenie graczowi 100 % wpłaconej kwoty nie niższej niż 100 i nie wyższej niż 1 000 złotych. Taki bonus w ciągu 14 dni należy trzykrotnie obrócić grając w zakładach złożonych z przynajmniej 3 zdarzeń z łącznym kursem na kuponie wynoszącym 2,5 lub więcej.

Freebet w Betfanie

Gracze szukając właściwego dla siebie bukmachera zwykle kierują się przede wszystkim oferowanymi im promocjami. Dzięki nim można zwiększyć swoje wygrane i mieć z typowania wyników zdarzeń sportowych jeszcze więcej frajdy. Jedną z takich popularnych promocji jest freebet, czyli darmowy zakład w prezencie od firmy bukmacherskiej. Aktualnie freebet w Betfanie nie jest częścią oferty promocyjnej. Być może jednak wkrótce sytuacja się zmieni, bo promocje u bukmacherów regularnie są modyfikowane. Warto uważnie więc je śledzić.

Bonus bez depozytu Betfan

Inną szansą na uzyskanie dodatkowych środków od bukmachera jest bonus bez depozytu. O ile freebet to prawo zagrania jednego darmowego zakładu, to bonus bez depozytu zazwyczaj oznacza, iż otrzymujemy wirtualne środki, które możemy przeznaczyć na grę, często zawierając więcej niż jeden zakład. Jeśli chodzi o bonus bez depozytu Betfan na razie nie ma go w swojej ofercie. Podobnie jednak jak w przypadku freebetu ta sytuacja może w przyszłości ulec zmianie.

Promocje dla stałych graczy w Betfanie

Skorzystać na promocjach w Betfanie mogą nie tylko gracze nowi, ale także ci, którzy już od jakiegoś czasu grają u tego bukmachera. Jakie promocje dla stałych graczy w Betfanie są najbardziej interesujące?

Jedną z nich jest Simply The Bet, czyli oferta, w której nagradzana jest aktywność klientów. W tym konkursie gracze zbierają punkty za wszystkie swoje kupony z przynajmniej 3 zdarzeniami i minimalnym kursem wynoszącym 2,50. Co ciekawe, wyżej premiowane są kupony przegrane. Dla 50 graczy z najlepszym wynikiem w tym rankingu bukmacher co tydzień ma w prezencie do rozdania 10 tysięcy złotych. Najlepszy otrzymuje doładowanie salda bonusowego w wysokości 150 złotych. Każdy przyznany bonus musi zostać trzykrotnie obrócony na zakładach z 3 zdarzeniami i minimalnym kursem 2,50, a po tym obrocie środki są przenoszone z salda bonusowego na główne z zastosowaniem mnożnika x10. Jeśli więc na przykład graczowi pozostanie 100 złotych, to na swoje główne konto otrzyma 10-krotność tej kwoty, czyli 1 000 PLN.

Promocje dla stałych graczy w Betfanie to także oferta dla typujących sporty wirtualne i gry karciane. Dla nich przygotowana została promocja Simply The Game, której zasady są podobne do Simply The Bet. Co tydzień 30 najaktywniejszych graczy otrzymuje łącznie 2 000 złotych na konto główne. Zwycięzca dostaje 700 złotych. Do promocji zaliczane są zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1,50, a także zakłady łączone z kursem 2,25 lub wyższym.

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;