Betfan Bonus na start bez depozytu i promocje dla nowych graczy

Betfan Bonus na start bez depozytu • Freebet i zakład bez ryzyka

Betfan, podobnie jak inni bukmacherzy obecni na naszym rynku, także przygotował dla wszystkich swoich nowych klientów ofertę powitalną. Jej charakterystycznym elementem jest cashback, czyli zwrot środków z pierwszego zakładu w wysokości do 300 złotych.

Betfan bonus powitalny na start

Bonus powitalny Betfan gwarantuje, że gracz nie straci pieniędzy w wyniku swojego pierwszego zakładu, nawet jeśli ten będzie przegrany. Taka jest idea cashbacku. Betfan oferuje go w wysokości do 300 złotych, a najniższą wpłatą uprawniającą do skorzystania z tej oferty jest 50 PLN.

Na czym polega cashback? Jeśli nasz pierwszy zakład zawarty po pierwszym depozycie będzie przegrany, to otrzymamy zwrot całej stawki. Trzeba jednak wiedzieć, że musi być to zakład zawarty za co najmniej 50 złotych. Jak często bywa w przypadku środków bonusowych, otrzymany zwrot podlega określonym zasadom obrotu. Otrzymasz OD RAZU bonus o wartości 200% wpłaty (do 300 zł). Warto także pamiętać, że jeśli postawiony przez nas pierwszy zakład po pierwszym depozycie będzie wygrany, to wówczas od razu możemy wypłacić wszystkie środki.

Freebet w Betfanie

Gracze szukając właściwego dla siebie bukmachera zwykle kierują się przede wszystkim oferowanymi im promocjami. Dzięki nim można zwiększyć swoje wygrane i mieć z typowania wyników zdarzeń sportowych jeszcze więcej frajdy. Jedną z takich popularnych promocji jest freebet, czyli darmowy zakład w prezencie od firmy bukmacherskiej. Aktualnie freebet w Betfanie nie jest częścią oferty promocyjnej. Być może jednak wkrótce sytuacja się zmieni, bo promocje u bukmacherów regularnie są modyfikowane. Warto uważnie więc je śledzić.

Bonus bez depozytu Betfan

Inną szansą na uzyskanie dodatkowych środków od bukmachera jest bonus bez depozytu. O ile freebet to prawo zagrania jednego darmowego zakładu, to bonus bez depozytu zazwyczaj oznacza, iż otrzymujemy wirtualne środki, które możemy przeznaczyć na grę, często zawierając więcej niż jeden zakład. Jeśli chodzi o bonus bez depozytu Betfan na razie nie ma go w swojej ofercie. Podobnie jednak jak w przypadku freebetu ta sytuacja może w przyszłości ulec zmianie.

Promocje dla stałych graczy w Betfanie

Skorzystać na promocjach w Betfanie mogą nie tylko gracze nowi, ale także ci, którzy już od jakiegoś czasu grają u tego bukmachera. Jakie promocje dla stałych graczy w Betfanie są najbardziej interesujące?

Promocje dla stałych graczy w Betfanie to m.in. oferta dla typujących sporty wirtualne i gry karciane. Dla nich przygotowana została promocja Simply The Game. Co tydzień 30 najaktywniejszych graczy otrzymuje łącznie 2 000 złotych na konto główne. Zwycięzca dostaje 700 złotych. Do promocji zaliczane są zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1,50, a także zakłady łączone z kursem 2,25 lub wyższym.

;