Superbet Kod Promocyjny VIP - Jak wpisać Kod Bonusowy Superbet?

Superbet Kod Promocyjny VIP • Jak wpisać Kod Bonusowy?

Superbet, zdobywa sobie coraz większe uznanie wśród typerów. Przejrzysta, przyjazna strona internetowa oraz stylowe, eleganckie punkty przyjmowania zakładów w połączeniu z dobra oferta zakładów to to co wyróżnia tego bukmachera. Przygotowany dla rejestrujących konto kod promocyjny Superbet, umożliwia sięgnięcie po specjalną ofertę powitalną na start dla nowych klientów. W wypadku tego bukmachera rejestracja z kodem uprawnia do uzyskania (niedostępnego w standardzie) freebetu 34 złotych. Obok tego na start Superbet proponuje:

  • Bonus depozytowy do 200 złotych. Minimalna wpłata to 20 złotych. Bukmacher podwaja wpłacona kwotę do wspomnianej wysokości 200 złotych.
  • W ofercie powitalnej Superbet do dyspozycji także zakład bez ryzyka. Do 3500 złotych zwrotu poniesionych stawek przez pierwsze siedem dni obstawiania. Ogólnie mówiąc, przez pierwszy tydzień stawiania. Czyli nie musimy obawiać się przegranych, o ile nasze stawki nie będą wyższe niż 3500 złotych w ujęciu pierwszego tygodnia gry.

Rejestracja poprzez kod promocyjny Superbet to zysk w postaci darmowego zakładu na kwotę 35 złotych.

Rejestracja w Superbet z kodem promocyjnym VIP

Aby zarejestrować konto w Superbet, musimy na stronie internetowe www.superbet.pl wejść na podstronę „rejestracja” w prawym okienku. Proces rejestracji z kodem promocyjnym VIP polega na uzupełnieniu danych w dwóch etapach. W pierwszym podajemy imię, nazwisko oraz dane do konta z e-mailem w drugim wypełniamy konieczne dane wynikające z przepisów prawa, czyli: określamy narodowość, oraz podajemy numer PESEL. Konieczne jest jeszcze zaakceptowanie wymaganych zgód (RODO, regulamin itd.). Na wskazany przez nas e-mail otrzymamy link aktywacyjny, po którego kliknięciu możemy się zalogować i zacząć obstawiać zakłady. Warto wiedzieć, że szybka rejestracja (bez konieczności podawania na początku wszystkich danych jak skany dokumentów oraz konta bankowego) uprawnia do odebrania bonusów powitalnych, o których pisaliśmy wyżej.

Gdzie wpisać kod promocyjny Superbet?

Warto skorzystać z kodu polecającego VIP w trakcie rejestracji, gdyż otrzymamy na start dodatkowy bonus w postaci freebetu o wartości 35 złotych. Gdzie wpisać kod promocyjny?. W formularzu rejestracyjnym pojawi się okienko z miejscem na wpisanie kodu. Zostanie on zapamiętany przez system i po aktywacji konta, zostanie on uwzględniony, co oznacza dodatkowy bonus, o którym pisaliśmy.

Ciekawe promocje Superbet z kodem promocyjnym

Superbet obok pakietu dla nowych klientów, również stałym typerom oferuje fajne akcje promocyjne. Dostępne one są online oraz w lokalach naziemnych. Ciekawe promocje Superbet to przede wszystkim:

  1. Promocje w kolekturach:
  • Super szansa- Zalicza się kupon złożony 11 spotkań z każdym typem o kursie minimum 1.30. Jeśli nie trafimy jednego z nich Superbet wypłaca typerowi 10% wygranej z 10 poprawnie trafionych meczów.
  • Super bonus- do 150 %większa wygrana dla kuponów akumulowanych, na których gracz umieścił c najmniej 5 typów z kursem 1,35 lub większym. Warto jednak wspomnieć, że aby zgarnąć plus 150 procent do wygranej, trzeba poprawnie przewidzieć aż 35 zdarzeń ako.
  • Super Plus- program lojalnościowy bukmachera, polegający na zbieraniu punków za postawione zakłady z opcja wykorzystania na freebety.
  1. Promocje online:
  • Koło super spin z możliwością trafienia bonusu. Zarejestrowani gracze Superbet mogą zakręcić kołem (jak w przypadku popularnego teleturnieju Koło Fortuny) i w zależności od tego, na jakim polu zatrzyma się wskaźnik, otrzymają bonus tej wysokości. Najniższa kwota wygranej do 5 zł. Do wygrania też darmowe zakłady z oferty Superbet.
  • Super Mecz- wybrane spotkania z oferty można postawić po zdecydowanie wyższych kursach.
  • Poniedziałkowy bonus 50 złotych- dla zarejestrowanych użytkowników Superbet proponuje:

W poniedziałek wpłać 50 złotych i postaw zakład singlowy z kursem minimum 1,6 lub dubel z takim samym kursem i otrzymaj 50 złotych bonusu.

;