ForBET Kod Promocyjny VIP - Jak wpisać Kod Bonusowy ForBET?

ForBET Kod Promocyjny VIP • Jak wpisać Kod Bonusowy?

Forbet to kolejny bukmacher, który umożliwia rejestrację konta gracza z kodem. Kod promocyjny Forbet, podobnie jak u innych konkurencyjnych bukmacherów, pozwala na zwiększony bonus powitalny. W przypadku Forbet nasz bonus rośnie z 2300 złotych łącznie w ogólnodostępnej ofercie, do 2600 złotych gdy przy rejestracji wpiszemy kod promocyjny Forbet. Obok bonusu depozytowego do 2000 złotych oraz bonusu od drugiej wpłaty do 200 złotych, mamy możliwość wykorzystania zakładu bez ryzyka 200 złotych, a także freebetu wartego aż 100 złotych. Dodatkowo rejestracja z kodem to gra bez podatku przez 14 dni. Oczywiście dodatkowe bonusy jak i te standardowe obarczone są mniej lub bardziej trudnymi warunkami obrotu.

Rejestracja z kodem promocyjnym VIP

Aby zarejestrować konto nowego klienta w Forbecie, należy na stronie www.iforbet.pl odnaleźć zielony przycisk „rejestracja” znajdujący się na górnym pasku. Rejestracja z kodem promocyjnym VIP przebiega w trzech krokach. Pierwsza strona to dane do logowania (automatycznie zaznaczona jest opcja skorzystania z bonusu powitalnego). Na drugie podajemy osobowe, po których uzupełnieniu przechodzimy na trzecią podstronę z danymi naszego konta. Uzupełniamy wymagane pola, potwierdzamy zgody (w tym tą o źródłach pochodzenia pieniędzy na hazard) i nasz proces zakładania konta jest zakończony.

Gdzie wpisać kod promocyjny Forbet?

Na pierwszej stronie panelu rejestracyjnego musimy zaznaczyć na dole "chcę skorzystać z bonusu powitalnego". Bukmacher automatycznie zaznacza tę opcję, ale przy uzupełnianiu wyżej umieszczonych zgód, łatwo omyłkowo odznaczyć bonus. Gdzie wpisać kod promocyjny? Przechodzimy opisane wyżej procedury rejestracyjne i na trzeciej podstronie z danymi naszego konta pojawia się okienko „wpisz kod promocyjny” gdzie wklepujemy: FrobetVIP, co upoważnia nas do otrzymania lepszego pakietu startowego tego bukmachera.

Ciekawe promocje Forbet z kodem promocyjnym

Forbet jako nowy bukmacher z niedługim stażem na rynku, mocno zaznacza swoją obecność poprzez ciekawe promocje. Forbet proponuje między innymi:

  • Typowanie topowych lig piłkarskich bez podatku. Czyli plus 14 % do ewentualnych wygranych. Dotyczy kuponów postawionych na rozgrywki Premier League, Bundesligi, Serie A, La Liga i Ligue. W tym gronie (oczywiście nie ze względu na poziom sportowy, ale popularność wśród grających) znalazły się również nasza Ekstraklasa i 1 Liga.
  • Piątkowe plus 14%- Forbet oferuje grę bez podatku także w tej promocji. Zakłady prematch, wirtualne oraz live, kwalifikują się do udziału w tej promocji.
  • 20 złotych na urodziny. Każdy zarejestrowany użytkownik, wykazujący się choćby minimalną aktywnością na koncie z okazji swoich urodzin otrzymuje od Forbet 20 złotych w formie bonusu.
  • 40 procent plus na zakłady wirtualne II (golden race). Aby skorzystać z tej promocji, jedyne co gracz musi zrobić, to grać kupony gdzie znajda się co najmniej trzy zdarzenia na wirtualne sporty II. Im więcej typów na kuponie tym większy bonus do wygranej. Przy trzech spotkaniach jest to plus 5%, zaś przy dziesięciu trafionych meczach kuponu akumulowanego, to plus 40 procent do wygranej.
;