ForBET Bonus na start bez depozytu i promocje dla nowych graczy

ForBET Bonus na start bez depozytu • Freebet i zakład bez ryzyka

ForBET od początku funkcjonowania serwisu internetowego oferuje graczom niezłe promocje. Dotyczy to też pakietu startowego, gdzie bonus powitalny Forbet jest naprawdę okazały.  Składają się na niego:

Forbet Zakład bez ryzyka

Dostępny tylko dla rejestrujących konto z użyciem kodu promocyjnego. Nasz pierwszy zakład to gwarantowany  zwrot stawki do 200 złotych w przypadku przegranej. Środki  są wypłacane w formie bonusu.

  • Bonus od pierwszego depozytu  100% do 2000 złotych
  • Bonus od drugiego depozytu „Maxizysk” do 200 złotych
  • Freebet- 100 złotych (dostępny podobnie jak zakład bez ryzyka wyłącznie z kodem promocyjnym
  • 14 dni bez podatku od gier

Freebet, czyli gra w Forbet bez depozytu

Jak wspomnieliśmy dostępny dla graczy rejestrujących konto z kodem. Jego wartość do 100złotych. Warunki obrotu ustalone przez na freebet w Forbet to czterokrotny obrót bonusem kuponami o kursie minimum 2.0 z kursem pojedynczego zdarzenia 1,2  lub wyżej.

Bonus od depozytu Forbet

Bukmacher oferuje dwa bonusy od depozytu. Pierwszy  to klasyczne podwojenie pierwszej wpłaty do 2000 złotych. Bonus od depozytu Forbet obostrzony jest tradycyjnie warunkami obrotu, które w tym wypadku wyglądają następująco. Bonusem 100% do 2000 zł od pierwszej wpłaty należy obrócić dwa razy z minimum 3 zdarzeniami na kuponie i z kursem łącznym co najmniej 2.50, zaś kursem pojedynczego meczu nie niższym niż1.30. Najpierw należy jednak go aktywować na kuponie z  kursem 2.00.

Bonus od drugiego depozytu

Bonus za drugi depozyt w forBET polega na innych zasadach. To nie podwojenie wpłaty a zwiększenie wygranej z kuponu poprzez uruchomienie mnożnika MaxiZysk do kwoty 200 zł. Musimy wpłacić drugi depozyt o wartości minimum 20 złotych. Aby skorzystać z MaxiZysku należy wybrać mnożnik z listy sald na kuponie. Następnie postawić za ten depozyt kupon akumulowany  z  3 spotkaniami, z kursem każdego  zdarzenia minimum 1.40. Stawka musi być równa kwocie wpłaty, do której został przypisany mnożnik MaxiZysk. Nasza wygrana  zostanie pomnożona x2. Stawka kuponu z wykorzystaniem bonusu od drugiego depozytu to maksymalnie 200 złotych.

14 dni bez podatku w Forbet

Gracz rejestrujący konto uprawniony jest do grze bez 14% podatku przez pierwsze dwa tygodnie. Do promocji liczą się kupony z minimum trzema  spotkaniami i kursem pojedynczego zdarzenia nie mniejszym niż 1.30.

Promocje dla stałych graczy Forbet

Bonus urodzinowy

20 złotych z okazji urodzin każdego klienta Forbet. Jeśli w ciągu ostatnich miesięcy od dnia poprzedzającego  urodziny gracza odnotowano aktywność na koncie (wpłata minimum 100 zł  i zawarcie dowolnego zakładu) na konto wpływa wspomniane 20 złotych na urodziny. Środki bonusowe należy obrócić dwa  razy po kursie  kuponu 2.0 lub wyżej i pojedynczym 1.20. Gracza ma czas  14 dni  na skorzystanie z prezentu.

Sporty Wirtualne 40% plus

Nie ulega wątpliwości, że forBET posiada jedną z najlepszych na rynku ofert na sporty wirtualne. Obstawiając je można zyskać nawet  nawet o 40 %. Akcja dotyczy oferty Wirtualne II, w której możemy typować piłkę nożną, wyścigi psów, wyścigi konne, żużel i  wyścigi motocyklowe. Im więcej zdarzeń na kuponie tym wyższy bonus do wygranej. Przy dwóch zdarzeniach jest to 5%, zaś przy dziesięciu  i więcej aż 40 %.

Piłkarskie Puchary Europejskie bez podatku.

W forBET możesz wygrać o 14% więcej na Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Promocja obowiązuje w dni meczów w wymienionych rozgrywkach. Do promocji zaliczane są kupony z minimum trzema spotkaniami, w tym zdarzenie specjalne z kursem 1.14. Kurs pozostałych spotkań to minimum 1.30.

Szybki kupon

Ułatwienie dla niezdecydowanych graczy. Wystarczy w tej opcji wpisać dane : kwotę ewentualnej wygranej  stawkę oraz  kurs kuponu. Po kliknięciu bmacher automatycznie generuje proponowany, gotowy kupon do zagrania.

;