Superbet zakłady bukmacherskie - oferta na dziś, rejestracja, opinie, płatności

Bukmacher Superbet Oferta na dziś • Rejestracja, Opinie, Płatności

Superbet to bukmacher, który działa w Polsce od 2019 roku, czyli należy do grona tzw. nowych bukmacherów. Firma jednak nie jest tak zupełnym nowicjuszem, gdyż powstała w 2009 roku w Rumunii, gdzie przez szereg lat mocno rozwinęła swą działalność na rynku hazardowym.

W Polsce bukmacher posiada zezwolenie na prowadzenie działalności zarówno przez internet jak i w sieci punktów naziemnych, których do chwili obecnej funkcjonuje w naszym kraju około 50. Oferta zakładów dostępna jest oczywiście w internecie, gdzie na stronie www.superbet.pl bukmacher oferuje swoje usługi. Jako nowa firma na rynku, zakłady bukmacherskie Superbet powoli zdobywają sobie nowych klientów. Patrząc na jakość usług, zarówno online jak i w kolekturach, z pewnością będzie ich przybywać.

Oferta na dziś Superbetu

W ofercie Superbetu dominują najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, piłka ręczna, hokej na lodzie oraz piłka siatkowa stanowią dominująca część oferty Superbetu. Drugim obszarem, w którym oferta na dziś Superbetu się wyróżnia jest e-sport. Countrer Strike, DOTA2 oraz LOL. Na te gry znajdziemy tu dosyć obszerne propozycje.

Niewątpliwie na minus oferty od tego buka zaliczyć musimy brak sportów zimowych jak skoki narciarskie, biathlon czy narciarstwo alpejskie, a także zdarzeń niezwiązanych ze sportem. Podsumowując ofertę na dziś Superbetu, możemy stwierdzić, że nie jest ona szczególnie obszerna i bazuje na podstawowych sportach. Jednak w tym zakresie nie odbiega w żadnym stopniu od konkurencji.

Co obstawiać w Superbecie?

U tego bukmachera, ze względu na obszerność oferty, przy obstawianiu warto skupić się na przodujących sportach. Piłka nożna, tenis oraz siatkówka będą dobrym wyborem. W takim razie co obstawiać w Superbecie? Choć oferta piłkarska jest kompletna, zauważyć można małą liczbę zakładów dodatkowych. Przykładowo w spotkaniach angielskiej Premier League mamy około 50 dodatkowych rynków. W konkurencji te spotkania generują nawet 100 dodatkowych zakładów. Zgoła odmienna sytuacja u tego bukmachera występuje w zakładach live. Tu naprawdę atrakcyjne propozycje i spory wybór spotkań do grania.

W Superbet warto obstawiać także załady specjalne. W dedykowanej zakładce na stronie znajdziemy sporo ciekawych typów z wysokimi kursami. Bukmacher Superbet ma niezłą propozycja na obstawianie siatkówki. Choć podobnie jak w wypadku piłki nożne nie jest ona rozbudowana, to kursy są naprawdę niezłe, zwłaszcza na proponowane przez bukmachera handicapy siatkarskie. Oprócz tego w Superbecie warto obstawiać piłkę ręczną oraz tenisa. Oczywiście fani e-sportu też znajdą coś dla siebie, chociaż tylko w tych najpopularniejszych grach. Co obstawiać w Superbecie? Aż pięć dyscyplin do wyboru w sportach wirtualnych to mocna propozycja. Komputerowe rozgrywki możemy obstawiać wirtualnego żużla, wyścigi chartów (dwa rodzaje) oraz wyścigi konne i samochodowe. Grając online, warto przyjrzeć się ofercie zakładów na żywo. Tu Superbet oferuje naprawdę wysokie (w porównaniu do konkurencji) kursy.

Rejestracja w Superbet

Podstawowa rejestracja w Superbet trwa około 2 minut. Musimy jednak podać w formularzu nieco więcej danych. Oprócz imienia i nazwiska konieczny jest e-mail oraz numer PESEL. Aby zarejestrować konto, musimy zaakceptować zgody dotyczące danych osobowych oraz akceptację regulaminu bukmachera, z którym warto się wcześniej zapoznać. Zarejestrowani użytkownicy mogą cieszyć się z ofert promocyjnych, nie tylko grając przez internet, ale też w punktach naziemnych, gdzie możemy zostać członkami klubu Super Klub. To program lojalnościowy nagradzający aktywność graczy. Za uzbierane punkty, możemy płacić za kolejne kupony. Każdy kupon to jeden punkt.

Darmowy zakład Superbet

W ramach oferty powitalnej Superbet proponuje nowy klientom, jeden z bonusów, cashback. Darmowy zakład Superbet to zwrot środków w razie przegranej pierwszego postawionego zakładu do 3500 złotych i 254 złotych bonusu. Póki co to jedyna propozycja w ofercie na start. Brak bonusu od depozytu, nieco uszczupla pakiet startowy, niemniej jednak trzeba przyznać, że wysokość cashbacku należy do jednej z najlepszych na rynku. Kampanię reklamową Superbetu firmują takie nazwiska byłych i aktywnych sportowców jak: Sławomir Peszko, Zasępa, Koprowiak, Szymański czy Jurek Dudek i Jan Błachowicz. Superbet reklamuje:

„Zagraj w naszym teamie i odbierz Cashback do 3500 zł i 254 zł bonusu na start”.

Spróbujmy przyjrzeć się bliżej i rozgryźć tę ofertę:

Aby otrzymać darmowy zakład Superbet, musimy zarejestrować konto online oraz zaakceptować ofertę powitalną. Bonus jest przeznaczony wyłącznie dla nowych graczy w serwisie bukmachera.

Po akceptacji oferty startowej od Superbet, w ciągu 14 dni musimy dokonać pierwszego depozytu na kwotę co najmniej 20 złotych. Bukmacher ze swej strony dołoży 100% do 200 złotych, czyli drugie tyle, dodatkowo, pierwszy depozyt aktywuje grę przez tydzień bez ryzyka, czyli w razie przegranej Superbet zwraca pieniądze. Jeżeli nasz pierwszy tydzień obstawiania u tego bukmachera okaże się pechowy i zakończymy go na minusie, otrzymamy 500 złotych w formie bonusu. Tym bonusem, zanim sanie się on naszą własnością, musimy obrócić na warunkach:

 • Czterokrotny obrót bonusem
 • Kupony z minimum dwoma typami i z minimalnym kursem 1,3 dla każdego z nich
 • Kurs łączny kuponu nie niższy niż 1.8
 • Do obrotu wliczają się stawki ze wszystkich kuponów (również nietrafionych)
 • Czas na obrót 14 dni

Inne warunki dotyczą obrotu bonusem depozytowym

 • Jeden raz obrót
 • Kupon z co najmniej dwoma typami o minimalnym kursie 1,3
 • Łączny kurs kuponu co najmniej 1.8
 • Podobne jak w przypadku bonusu 500 złotych także tu do obrotu wliczają się wszystkie zakłady.
 • Czas na obrót 7 dni

Opinia o Superbet

Superbet jest nowym graczem na naszym bukmacherskim podwórku. Opinie o Superbet klientów z reguły są dobre. Zastrzeżenia można mieć do nieco ubogiej w porównaniu do konkurencji oferty zakładów:

 • mała ilość rynków,
 • w ofercie do gry dostępne tylko podstawowe dyscypliny,
 • brak sportów sezonowych do obstawiania,
 • brak możliwości obstawiania wydarzeń pozasportowych

Po stronie plusów Superbet możemy zaznaczyć na pewno:

 • Zakłady live ze zwiększonymi kursami (te są jednymi z najwyższych na tle konkurencji).
 • Świetna, czytelna strona internetowa z przydatna zakładka "newsy”, gdzie możemy znaleźć przydatne informacje ze świata sportu.
 • Dla początkujących podstrona ABC gracza, gdzie obok tabel bonusowych, rodzajów zakładów, także czytelne objaśnienia przyjmowanych zakładów dla każdej z proponowanych dyscyplin z osobna.
 • Aplikacja mobilna a w niej obok zakładów dostęp do społeczności typerskiej SuperSocial gdzie moemy podyskutować o kuponach typach i szansach drużyn z innymi.
 • Dostęp do wielu sposobów wpłat.
 • Klub Superbet dla klientów punktów naziemnych.

Opinia o Superbet ekspertów i stałych klientów jest na plus. Solidność, przejrzystość zasad oraz rzetelność zdecydowanie przemawiają za tym bukmacherem, mimo niedoskonałości, o których wspomnieliśmy wyżej.

;