Fortuna Bonus na start bez depozytu i promocje dla nowych graczy

Fortuna Bonus na start bez depozytu • Freebet i zakład bez ryzyka

Bonus powitalny w Fortunie wynosi aktualnie aż 2720 złotych. Składają się na niego bonus od pierwszego depozytu, ubezpieczony zakład bez ryzyka oraz prezent na start. 

Bonus od pierwszego depozytu

Promocja polega na tym, że nowi użytkownicy, wpłacając kwotę do 2100 złotych, otrzymują drugie tyle na konto bonusowe. Oczywiście 2100 złotych to maksymalna kwota, dla której możliwe jest uzyskanie podwojenia. Możliwe jest również wpłacenie mniejszej kwoty, ale analogicznie mniejszy będzie wtedy bonus podwajający. 

Cashback, ubezpieczony zakład bez ryzyka Fortuna

Możliwość dokonania trzech zakładów bez ryzyka oznacza, że jeżeli postawi się stawkę maksymalnie 100 złotych, kwota jest ubezpieczona. Oznacza to tyle, że środki wrócą na konto gracza w przypadku, gdy kupon okaże się przegrany. Oferta obejmuje dowolne spotkanie przedmeczowe lub zakład na żywo. Nie dotyczy ona sportów wirtualnych. Możliwość postawienia zakładu bez ryzyka dotyczy oczywiście nowych klientów Fortuny, którzy rozporządzają swoim pierwszym depozytem. Na realizację tej promocji gracz ma 7 dni od daty rejestracji. Ważne jest, żeby do 3 dni od rejestracji potwierdzić chęć skorzystania z bonusu, a kolejne 4 dni to pozostały czas do realizacji promocji. Depozyt ten musi wynosić minimum 20 złotych. Zwrot pieniędzy za przegrany kupon dotyczy tylko pierwszego zakładu. Zatem jeżeli zakład bez ryzyka okaże się wygrany, kolejne kupony rozliczane będą w sposób standardowy. Oznacza to, że za kolejne przegrane kupony Fortuna nie zwraca środków.

Prezent Fortuna bonus na start

Dla wszystkich nowych klientów jest dostępny bonus powitalny w Fortunie, a w jego ramach także prezent na start. Prezent w formie punktów do programu lojalnościowego polega na przyznaniu nowemu klientowi 20 złotych na grę w postaci 2800 punktów FKP. Wspomniane punkty można wymienić w wirtualnym sklepie Fortuny na freebet w wysokości 20 złotych lub skumulować je z kolejnymi punktami uzyskanymi na dalszym etapie obstawiania zakładów w Fortunie.

Freebet w Fortunie

Freebet w Fortunie można wybrać w ramach punktów FKP. Punkty FKP to inaczej punkty do Fortuna Klub Plus. Na dalszym etapie korzystania z serwisu Fortuny za każde postawione 2 złote można odebrać 1 punkt FKP. Proces aktywacji freebetu trwa kilka sekund. 

Bonus bez depozytu w Fortunie

Bonus powitalny w Fortunie obejmuje także środki, które gracze uzyskują bez wpłacania jakiegokolwiek depozytu. W wypadku tego bukmachera freebet w wysokości 20 złotych to bonus bez depozytu.

Promocje dla stałych graczy w Fortunie

Fortuna oferuje swoim stałym klientom bogatą ofertę promocji dla stałych graczy. System e-sklepu pozwala wymieniać punkty FKP na cenne nagrody w e-sklepie. Poza tym dostępne są:

Mistrzostwa typerów w Fortunie

Aby wziąć udział w tej promocji należy dołączyć do programu Fortuna Klub Plus, a następnie zgłaszać kupony do konkursu. Wskaźniki pozwalające obliczyć jak bardzo wartościowy jest kupon wynoszą:

  • wygrane kupony: x1
  • wygrane kupony solo: x2
  • wygrane kupony o kursie równym lub wyższym 5.0: x4

Szczegółowe informacje na temat tej promocji zawarte są w regulaminie na stronie internetowej Fortuny. Każdego miesiąca publikowane są rankingi z wynikami osiąganymi przez typerów.

Wyższe wygrane w pełni automatycznie

Fortuna stawia na wyższe wygrane. W związku z tym w obstawianych kuponach ulepszone zostały bonusy kursowe pozwalające grać bez podatku, a także podwyższanie wygranych nawet o 50%. Happy Hours oraz Ako Bonusy pojawiają się automatycznie i nie ma potrzeby wykonywania żadnych działań, aby aktywować te promocje. Po prostu więcej pieniędzy trafia do kieszeni gracza.

Promocje w punktach

Dostępny jest szereg promocji w punktach stacjonarnych Fortuny. Dostępne są bonusy za częstą grę w punktach, pieniądze na start oraz vouchery na mecze ulubionych drużyn, a także punkty do programu FKP. Fortuna regularnie aktualizuje i tworzy nowe promocje.

;