Fortuna Bonus na start bez depozytu i promocje dla nowych graczy

Fortuna Bonus na start bez depozytu • Freebet i zakład bez ryzyka

Bonus powitalny w Fortunie wynosi aktualnie aż 2720 złotych. Składają się na niego bonus od pierwszego depozytu, ubezpieczony zakład bez ryzyka oraz prezent na start. 

Bonus od pierwszego depozytu

Promocja polega na tym, że nowi użytkownicy, wpłacając kwotę do 2100 złotych, otrzymują drugie tyle na konto bonusowe. Oczywiście 2100 złotych to maksymalna kwota, dla której możliwe jest uzyskanie podwojenia. Możliwe jest również wpłacenie mniejszej kwoty, ale analogicznie mniejszy będzie wtedy bonus podwajający. 

Cashback, ubezpieczony zakład bez ryzyka Fortuna

Możliwość dokonania zakładu bez ryzyka oznacza, że jeżeli postawi się stawkę maksymalnie 600 złotych, kwota jest ubezpieczona. Oznacza to tyle, że środki wrócą na konto gracza w przypadku, gdy kupon okaże się przegrany. Oferta obejmuje dowolne spotkanie przedmeczowe lub zakład na żywo. Nie dotyczy ona sportów wirtualnych. Możliwość postawienia zakładu bez ryzyka dotyczy oczywiście nowych klientów Fortuny, którzy rozporządzają swoim pierwszym depozytem. Na realizację tej promocji gracz ma 7 dni od daty rejestracji. Ważne jest, żeby do 3 dni od rejestracji potwierdzić chęć skorzystania z bonusu, a kolejne 4 dni to pozostały czas do realizacji promocji. Depozyt ten musi wynosić minimum 20 złotych. Zwrot pieniędzy za przegrany kupon dotyczy tylko pierwszego zakładu. Zatem jeżeli zakład bez ryzyka okaże się wygrany, kolejne kupony rozliczane będą w sposób standardowy. Oznacza to, że za kolejne przegrane kupony Fortuna nie zwraca środków.

Prezent Fortuna bonus na start

Dla wszystkich nowych klientów jest dostępny bonus powitalny w Fortunie, a w jego ramach także prezent na start. Prezent w formie punktów do programu lojalnościowego polega na przyznaniu nowemu klientowi 20 złotych na grę w postaci 2800 punktów FKP. Wspomniane punkty można wymienić w wirtualnym sklepie Fortuny na freebet w wysokości 20 złotych lub skumulować je z kolejnymi punktami uzyskanymi na dalszym etapie obstawiania zakładów w Fortunie.

Freebet w Fortunie

Freebet w Fortunie można wybrać w ramach punktów FKP. Punkty FKP to inaczej punkty do Fortuna Klub Plus. Na dalszym etapie korzystania z serwisu Fortuny za każde postawione 2 złote można odebrać 1 punkt FKP. Proces aktywacji freebetu trwa kilka sekund. 

Bonus bez depozytu w Fortunie

Bonus powitalny w Fortunie obejmuje także środki, które gracze uzyskują bez wpłacania jakiegokolwiek depozytu. W wypadku tego bukmachera freebet w wysokości 20 złotych to bonus bez depozytu. Każdy nowy użytkownik otrzymuje możliwość zagrania jednego zakładu w ramach otrzymanych 2800 punktów za sam fakt rejestracji. Bonus bez depozytu w Fortunie nie obciąża portfela, a mimo to można obstawiać zakłady bukmacherskie.

Promocje dla stałych graczy w Fortunie

Fortuna oferuje swoim stałym klientom bogatą ofertę promocji dla stałych graczy. System e-sklepu pozwala wymieniać punkty FKP na cenne nagrody w e-sklepie. Poza tym dostępne są:

Mistrzostwa typerów w Fortunie

Aby wziąć udział w tej promocji należy dołączyć do programu Fortuna Klub Plus, a następnie zgłaszać kupony do konkursu. Wskaźniki pozwalające obliczyć jak bardzo wartościowy jest kupon wynoszą:

  • wygrane kupony: x1
  • wygrane kupony solo: x2
  • wygrane kupony o kursie równym lub wyższym 5.0: x4

Szczegółowe informacje na temat tej promocji zawarte są w regulaminie na stronie internetowej Fortuny. Każdego miesiąca publikowane są rankingi z wynikami osiąganymi przez typerów.

Wyższe wygrane w pełni automatycznie

Fortuna stawia na wyższe wygrane. W związku z tym w obstawianych kuponach ulepszone zostały bonusy kursowe pozwalające grać bez podatku, a także podwyższanie wygranych nawet o 50%. Happy Hours oraz Ako Bonusy pojawiają się automatycznie i nie ma potrzeby wykonywania żadnych działań, aby aktywować te promocje. Po prostu więcej pieniędzy trafia do kieszeni gracza.

Promocje w punktach

Dostępny jest szereg promocji w punktach stacjonarnych Fortuny. Dostępne są bonusy za częstą grę w punktach, pieniądze na start oraz vouchery na mecze ulubionych drużyn, a także punkty do programu FKP. Fortuna regularnie aktualizuje i tworzy nowe promocje.

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;