LVBET Bonus na start bez depozytu i promocje dla nowych graczy

LVBET Bonus na start bez depozytu • Freebet i zakład bez ryzyka

Bonus powitalny jest klasyczną promocją bukmacherską, z którą spotka się każdy gracz rozpoczynający swoją przygodę z zakładami. Poszczególni bukmacherzy przygotowują różne oferty na początek, a wśród tych najciekawszych warto zwrócić uwagę na promocję firmy LVBET, która przygotowała bonus powitalny składający się aż z trzech różnych elementów.

LVBET bonus powitalny na start

Bonus powitalny LVBET to tak naprawdę cały pakiet prezentów przyznawanych nowym graczom, których łączna kwota może osiągnąć nawet 2 022 PLN. U tego bukmachera można bowiem skorzystać z bonusów przy trzech pierwszych depozytach.

Za pierwszy depozyt w wysokości minimum 50 złotych gracz może skorzystać z mnożnika kursu x 100. Mnożnik to specyficzne rozwiązanie stosowane w promocjach LVBET. Polega on na tym, że po wpłacie otrzymujemy bonus w wysokości 1% pierwszego depozytu (maksymalnie 20 złotych przy wpłacie wynoszącej 500 PLN), ale za te środki zawieramy zakład, przy którym jego normalny kurs jest mnożony razy 100. W praktyce odpowiada to postawieniu zakładu za bonus w wysokości 100 % depozytu.

Taka możliwość jest jednak tylko w przypadku zawarcia zakładu z przynajmniej 3 zdarzeniami, z których każde musi mieć minimalny kurs 1,25. Z kolei ostateczny kurs całego kuponu musi wynosić co najmniej 2,50. Kwotę depozytu należy obrócić czterokrotnie w zakładach po kursie minimalnym wynoszącym 2,00.

Bonus powitalny LVBET obejmuje także drugi depozyt. W tym przypadku ponownie grający otrzymuje mnożnik kursu, ale tym razem x 50. W ten sposób de facto można uzyskać kwotę do 600 złotych. Zasady kursu kuponu z mnożnikiem są takie same, jak przy pierwszym depozycie. Zmienia się zaś nieco wymóg obrotu, bo tym razem całą kwotę bonusu należy obrócić trzykrotnie.

Z kolei po trzeciej wpłacie LVBET przyznaje graczom zakład bez ryzyka. Minimalną kwotą uprawniającą do wykorzystania go jest 25 złotych, a wpłacone przez nas środki są powiększane o 1 %. Maksymalna łączna kwota może wynieść 900 PLN. Z tę kwotę można postawić zakład bez ryzyka z kursem minimalnym 1,75. Jeśli ten zakład nie będzie wygrany, to otrzymamy na swoje konto u bukmachera zwrot pieniędzy. Trzeba go wówczas jednokrotnie obrócić w zakładach z minimalnym kursem 1,75.

Freebet w LVBET

Freebet to darmowy zakład, który można postawić za wirtualne środki przyznane graczowi przez bukmachera. To sposób na wygranie pieniędzy bez konieczności ryzykowania własnych strat. Freebet w LVBET jest dostępny już po zarejestrowaniu swojego konta i pomyślnej weryfikacji przedstawionych przez nas dokumentów. Od bukmachera otrzymujemy 20 PLN do wykorzystania na jednym zakładzie ze znanym już nam mnożnikiem kursu. W praktyce gracz otrzymuje bonus w wysokości 1 PLN i wnosi zakład o łącznym kursie wynoszącym przynajmniej 2,5, złożony z 3 zdarzeń, z których każde ma kurs przynajmniej 1,25. Kurs jest mnożony x 20.

Ewentualna wygrana z freebetu musi zostać dwukrotnie obrócona na zakładach o minimalnym kursie 2,0 na rynki składające się z co najmniej 3 selekcji (1X2 lub trzydrogowy handicap).

LVBET bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu to także rodzaj promocji, w której dostajemy od bukmachera środki przeznaczone na grę. Jeśli chodzi o bonus bez depozytu LVBET oferuje przedstawiony wyżej freebet do jednorazowego wykorzystania. Trzeba bowiem pamiętać, że o ile nie każdy bonus bez depozytu jest freebetem, to każdy freebet jest bonusem bez depozytu.

Promocje dla stałych graczy w LVBET

LVBET ma ofertę promocyjną nie tylko dla nowych, ale także dla stałych graczy.

Popularną promocją jest także LVBET kombi boost, w której zwiększane są wygrane w zakładach wielokrotnych obejmujących przynajmniej 3 zdarzenia z kursem minimalnym 1,25.

Trzeba pamiętać o tym, że promocje dla stałych graczy w LVBET obejmują również regularnie oferowany bonus z mnożnikiem za kolejny depozyt wniesiony na konto.

;