ForBET zakłady bukmacherskie - oferta na dziś, rejestracja, opinie, płatności

Bukmacher Forbet Oferta na dziś • Rejestracja, Opinie, Płatności

Spółka Handlowa będąca właścicielem bukmachera Forbet rozpoczęła w Polsce działalność w roku 2016. Początkowo zezwolenie na prowadzenie działalności dla tego bukmachera dotyczyło wyłącznie przyjmowania zakładów przez internet (bukmacher internetowy) od 2018 roku, zezwolenie Ministra Finansów zostało poszerzone i Forbet może przyjmować kupony również w lokalach naziemnych.

Mimo krótkiego czasu działalności Forbet uznawany jest przez wielu graczy za czołowego bukmachera w Polsce. Zakłady bukmacherskie Forbet, od początku istnienia aktywnie włączają się we wspieranie polskiego sportu. Logo tego klubu noszą na plastronach żużlowcy Włókniarza Częstochowa, dla którego to klubu jest sponsorem tytularnym. Ponadto wspiera drużyny piłkarskie Śląska Wrocław i ŁKS-u Łódź.

Jako jeden z nielicznych buków sponsoruje też e-sport. Aktywnie w tym obszarze wspiera organizację x-com AGO. Współpracuje też z Legią Warszawa, udzielając pomocy wielu sekcjom, niezwiązanym z piłką nożną (między innymi judo i rugby) Aktywnie pomaga, będąc oficjalnym partnerem, AMP Futbol oraz PZT.

Oferta na dziś Forbet'u

Forbet proponuje graczom sporo możliwości zakładów. Piłka nożna, hokej na lodzie, tenis czy koszykówka dominują w ofercie uzupełnione zakładami na wydarzenia sezonowe jak skoki narciarskie. Najpopularniejsze zakłady sportowe, uzupełniane są bardzo dobrą propozycją w zakresie rozgrywek e-sportowych oraz zakładów wirtualnych gdzie do wyboru mamy dwa ich rodzaje. Oferta na dziś Forbetu w tym zakresie do Wirtualne I gdzie obstawiamy mecze piłki nożnej oraz Wirtualne II. Tu do wyboru mamy wyścigi chartów, piłkę nożną, konie, żużel oraz wyścigi motocyklowe.

Oprócz tego w ofercie na dziś Forbetu nowość, czyli zapoczątkowane w Polsce przez STS zakłady na gry karciane. W Forbecie, do wyboru mamy Black Jacka, Wojnę oraz Pokera. U tego bukmachera w propozycjach, nie zabrakło też zakładów live, w tym tych, które połączone są z transmisjami na żywo. Ogółem w ofercie zakładów bukmachera ponad 30 dyscyplin, których wyróżnić na pewno musimy ofertę na piłkę nożną (blisko 80 różnych rozgrywek ligowych w tym tak egzotyczne jak Palestyna czy Oman) oraz żużla (najwięcej rynków).

Co obstawiać w Forbet?

W poprzednim akapicie wspomniano, że w ofercie Forbetu mamy sporo możliwości do wyboru. Zatem co obstawiać w Forbet? Na pierwszy rzut oka, bukmachera Forbet wyróżnia oferta na zakłady żużlowe. Najwyższe kursy i duży wybór zdarzeń stanowią o sile tego buka w tej dyscyplinie. Ze względu na wysokie kursy w zakładach piłkarskich u Forbet, warto również wziąć pod uwagę tę dyscyplinę sportu. Zwłaszcza Ligi angielską, włoską, oraz hiszpańska La liga i oczywiście rodzimą Ekstraklasę. Kursy są naprawdę wysokie, co wynika z niskich marży bukmachera.

W wyborze zakładów oraz typowaniu bardzo przydatną przy konstruowaniu kuponów jest zakładka Betmarket, gdzie możemy posiłkować się kuponami proponowanymi przez innych graczy oraz dowolnie je modyfikować. Na pewno dobrze jest przeanalizować ofertę na e-sport w Forbecie. CS:GO, LoL, Dota 2, StarCraft II oraz Call of Duty do wyboru z dobrymi kursami. Ogólnie cała oferta prezentuje się u tego bukmachera dobrze, z wyjątkiem zakładów na hokeja NHL oraz NBA. Tu niestety mimo dużej liczby zakładów, kursy nie należą do najwyższych. W Forbet warto też obstawiać w zakładach na żywo. Duża liczba zakładów połączona z transmisjami live to dobra propozycja.

Rejestracja w Forbet

Na stronie internetowej bukmacher w górnym panelu strony zakładka z formularzem do założenia konta. Rejestracja w Forbet jest banalnie prosta i składa się z trzech kroków. W pierwszym wprowadzamy dane do logowania w drugim dane osobowe a w trzecim dane konta. Po weryfikacji e-mail nasze konto gracza jest aktywne. Pełne konto wymaga przygotowania skanów bądź zdjęć wymaganych dokumentów.

Zaletą rejestracji pełnego konta u tego buka jest niezwykle szybki proces weryfikacji danych, dzięki czemu w krótkim czasie możemy w pełni korzystać z oferty tego buka, w tym z powitalnej oferty promocyjnej. W Forbet, w odróżnieniu od innych bukmacherów nie musimy aktywować konta, poprzez klikniecie linku przesyłanego mailem.  Bukmacher sam uaktywni za nas nasze  konto. Trwa to zwykle około 30-60 minut.

Bonus powitalny Forbet

Nowy bonus powitalny Forbet, bukmacher reklamuje jako najlepszy na ryku. Przeznaczony dla graczy zakładających konto obejmuje:

 • zakład bez ryzyka 200 złotych
 • Bonus od depozytów do 2000 złotych
 • Maxizysk do 200 złotych
 • 14 dni gry bez podatku

Czy w rzeczywistości bonus powitalny od Forbet jest wart zachodu? Sprawdźmy.

Gra bez podatku przez 14 dni

Po zarejestrowaniu konta możemy grać przez wspomniane 14 dni bez podatku od gier (w rzeczywistości podatek ten bierze na siebie bukmacher). Warunkiem jest granie kuponów akumulowanych, z minimum trzema zdarzeniami, o kursie każdego z nich nie niższym niż 1,3.

Bonus depozytowy do 2000 złotych

Przeznaczony dla nowych graczy, w formie standardowego bonusu od depozytu, co oznacza, że nasza pierwsza wpłata zostaje podwojona do wysokości 2000 złotych. Aby aktywować bonus, należy raz zagrać zdarzenie z kursem 2.0, potem musimy dokonać dwukrotnego obrotu, kuponami akumulowanymi o minimalnym kursie 2,5, przy założeniu, na kuponie typujemy co najmniej trzy mecze.

Bonus Maxizysk 200 złotych

Polega na podwojeniu kolejnego (drugiego) depozytu nowego gracza. Wykorzystanie bonusu możliwe jest po spełnieniu warunków dwukrotnego obrotu kuponami akumulowanymi z trzema zdarzeniami o kursie co najmniej 1,4 każdego z nich.

Opinia o Forbet

Niektórzy twierdzą, że Forbet, należy do grona najlepszych buków w Polsce. Czy to słuszna opiniao Forbet? Jeżeli chodzi o ofertę zakładów, to na pewno w zakresie piłki nożnej jest ona jedną z lepszych. To samo dotyczy żużla. Nieco gorzej ma się sprawa jeśli chodzi o inne dyscypliny. Na pewno brak w propozycjach zakładów niezwiązanych ze sportem oraz stosunkowo niskie kursy na niektóre sporty.

W ofercie powitalnej brak freebetu a depozytowy pakiet startowy, choć wysoki obciążony średnio trudnymi warunkami obrotu. Użytkownicy wspominają też o długim czasie realizacji wypłat. Z zasady Forbet zleca wypłaty wygranych tylko w dni robocze (8-23), dlatego też niekiedy na pieniądze musimy trochę poczekać. Warto też dodać, że maksymalna wygrana na jednym kuponie u tego bukmachera to 200 tys. złotych co na pewno nie jest najwyższym limitem jednorazowych wygranych. Na plus na pewno musimy zaliczyć:

 • Zakłady na żużla i piłkę nożną.
 • Transmisje na żywo w zakładach live.
 • Bogate propozycje na e-sport oraz zakłady wirtualne.
 • Gry karciane.
 • 14 dni bez podatku w pakiecie powitalnym.
 • Strefa gracza oraz Betmarket.
 • Szybkie metody wpłat.
 • Bardzo dobre bonusy i promocje dla stałych klientów.
 • Apka na telefon

Ogólna ocena bukmachera i opinia o Forbet jest pozytywna. Gra u niego jest bezpieczna a zasady jasne i przejrzyste. Zadowoleni mogą być zwłaszcza typerzy pasjonujący się piłka nożną oraz żużlem, chociaż ci, którzy chcieliby postawić zakład na futbol australijski czy krykieta, też nie odejdą z kwitkiem.

;