Blask automaty online Megaclusters

Autor: Nikodem 0


Megaclusters to zupełnie nowa mechanika gry, opracowana przez australijskie studio Big Time Gaming.

Na pierwszy rzut oka automaty online Megaclusters mogą wydawać się podobne do każdej innej płatnej gry klastrowej, ponieważ jest to dokładnie to, czym jest sedno.

Jednak firma Big Time Gaming posunęła koncepcję klastrów o krok dalej.

Za każdym razem, gdy zostanie utworzona zwycięska kombinacja, część symboli tej kombinacji zostanie podzielona na cztery mniejsze symbole.

Zasadniczo dodaje to cztery kolejne symbole w miejscu symbolu hosta.

Pierwszy w historii automat z Megaclusters został wydany w 2020 roku – automat 4x4, 16-64 symboli zatytułowany Star Clusters.

W pełni rozwinięta podczas funkcji darmowych spinów gra może pomieścić aż 256 symboli z potencjałem do zdobycia ogromnych wygranych klastra.

Czym jest mechanika Megaclusters?

Megaclusters to kolejna zmiana paradygmatu w ewolucji automaty online. Jak mogłeś wywnioskować z nazwy, Megaclusters bierze klastry płacące miejsca w siatce i podnosi je na wyższy poziom.

BTG przejęło elementy swojej bardzo udanej mechaniki Megaways i przerobiło ją, aby pasowała do formatu siatki.

Megaclusters prezentuje zupełnie nowy sposób gry na automatach. Jednak na początku może się to wydawać nieco mylące dla początkujących. Jeśli jesteś jednym z nich, czytaj dalej. 

Jak działa mechanika Megaclusters?

Ponieważ Megaclusters działa ręka w rękę z miejscami w siatce, zróbmy krótkie podsumowanie, co to oznacza.

Automaty online typu grid to stosunkowo nowy sposób gry na automatach, który wykorzystuje rzędy, kolumny, ale nie ma linii wygrywających. Zamiast tego grupy podobnych symboli lądują w klastrach, tworząc zwycięzców.

Typową wymaganą minimalną liczbą jest piątka - stykanie się w poziomie lub w pionie, chociaż czasami dopuszczalne jest ukośne.

Klastry mogą pojawiać się w dowolnym miejscu na siatce, ponieważ nie muszą lądować w kolejnych kolumnach ani zaczynać w pierwszej kolumnie. Gdy utworzy się zwycięski klaster, nie tylko powoduje on wypłatę, ale zazwyczaj uruchamia towarzyszącą mu funkcję.

W tym miejscu wkraczają Megaclusters. Kiedy tworzy się zwycięski klaster, każdy zaangażowany symbol eksploduje i zostaje zastąpiony 4 mniejszymi symbolami.

Podobnie jak mechanika reakcji, którą można znaleźć obok Megaways, te nowe symbole mogą potencjalnie tworzyć nowe własne skupiska, powodując reakcję łańcuchową.

Zwycięzcy nadal tworzą się i wyskakują, dopóki nie pojawią się nowe klastry.

Weźmy na przykład oryginalny slot Star Clusters. Gra rozpoczyna się w formacie 4x4, upuszczając 16 symboli na planszę przy każdym nowym obrocie.

Kiedy te symbole utworzyły zwycięski klaster, każdy z nich wyskakuje, tworząc cztery kolejne małe symbole, które zajmują taką samą ilość miejsca.

W ten sposób podstawowa siatka gry może wzrosnąć do rozmiaru 8x8 – jeszcze większa i bardziej chaotyczna podczas gry bonusowej 16x16.

Możesz zobaczyć wyraźny związek między Megaclusters i jego starszym rodzeństwem Megaways. To po prostu nowszy system, dostosowany do formatu siatki. 

Przyszłość automaty online Megaclusters

Automaty grid okazały się niezwykle popularne dzięki grom takim jak Reactoonz czy Jammin’ Jars, gromadząc hordy oddanych fanów.

Dzieje się tak dzięki złożonej rozgrywce, modelom matematycznym o dużej mocy i ogromnemu potencjałowi, nie wspominając już o czystej zabawie płynącej z przebijania się przez długie łańcuchy kolejnych zwycięzców.

Gatunek ładnie dojrzał, oferując motywy i rozgrywkę, które zapewnią rozrywkę praktycznie każdemu graczowi.

Wprowadzenie Megaclusters postawiło to wszystko na głowie, zapewniając graczom zupełnie nowe środowisko do eksploracji.

Tak jak Megaways było fundamentalną zmianą dla automatów, tak Megaclusters może być kolejną wielką rzeczą.

Ponieważ inni programiści bez wątpienia przyglądają się tej mechanice, zastanawiając się, jak by ją wykorzystali, gracze mają na co czekać.Kategoria: Główna
Tagi:
Udostępnij:

Komentarze (0)

Skomentuj

Podstawowe informacje na temat bonusów kasynowych
Najbardziej hojne automaty do gry wideo z serii Gaminator
Jakie są różnice między jednorękim bandytą a grami slotowymi?

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;