Noblebet zakłady bukmacherskie - oferta na dziś, rejestracja, opinie, płatności

Bukmacher Noblebet Oferta na dziś • Rejestracja, Opinie, Płatności

Nobelbet to jeden z najnowszych bukmacherów na polskim rynku.Firma uzyskała licencje na organizowanie zakładów sportowych od Ministra Finansów w styczniu 2019 roku.

Bukmacher wystartował 20 września 2019 roku. W nazwie firmy znajdziemy słowo „nobel”, które oznacza m.in. szlachetny i dostojny. Nobelbet chce przez to, aby kojarzono ich, jak sami reklamują z nowoczesnymi zakładami na najwyższym poziomie.

Oferta na dziś Nobelbet

W Nobelbet każdy znajdzie coś dla siebie. Bezsprzecznie największym zainteresowaniem cieszy się piłka nożna. Wchodząc na witrynę internetową tego bukmachera, na stronie głównie od razu zobaczymy spotkania, które właśnie się odbywają. Możemy obstawiać dzięki temu mecze live, czyli w czasie ich trwania.

U Nobelbet możemy typować mecze e-sportowe. Poza rozbudowaną ofertą tej dzienny mamy także dostęp do transmisji na żywo. Jest to duże udogodnienie dla użytkowników, który mogą śledzić mecz swojej drużyny na bieżąco.

Co obstawiać w Nobelbet

Tak jak u innych firm bukmacherskich tak i w Noblebet najwięcej wydarzeń jest związanych z piłką nożną. Znajdziemy tutaj wiele ciekawych kombinacji. System obstawianie jest rozbudowany, dzięki czemu możemy obstawiać zdarzenia z wykorzystaniem np. handicapu azjatyckiego.

Co obstawiać w Nobelbet? Na pewno nie powinniśmy zwlekać z typowaniem spotkań, ponieważ przez pierwsze 30 dni po rejestracji możemy skorzystać z bonusu umożliwiającego nam granie bez podatku przez miesiąc.

Pierwszy zakład w aplikacji daje nam 20 zł na start. Warto postawić swoje pieniądze tylko na piłkę nożną, ale również na inne sporty. Dużą popularnością cieszy się amerykańska NBA. Należy też zwrócić uwagę na spotkania e-sportowe.

Rejestracja w Nobelbet

Proces rejestracji w Noblet jest bardzo intuicyjny, co jest dużą zaletą. W prawym górnym rogu strony internetowej znajduję się pole „REJESTRACJA”,w które należy kliknąć. W pierwszym etapie zakładania konta zostaniemy poproszeni o podanie naszego imienia, nazwiska, narodowości oraz nr PESEL.

Po podaniu tych danych otrzymamy na nasz adres e-mail wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Kolejnym krokiem, który należy wykonać, jest potwierdzenie swojej tożsamości za pośrednictwem naszych dokumentów. Po ukończeniu tych etapów nie pozostaje nam nic innego jak obstawianie spotkań. Teraz mamy także dostęp do wypłat zgromadzonych przez nas środków.

Bonus na start w Nobelbet

W Nobelbet możemy skorzystać z bonusów dla nowych użytkowników. Po dokonaniu rejestracji klienci dostają dostęp do ciekawych promocji. Niektóre nich są tylko czasowe, zaś inne są dostępne przez cały okres.

 • Bonus do 1200 zł od pierwszego depozytu,
 • Gra bez podatku 30 dni od momentu rejestracji,
 • Bonus 50% do 600 zł od drugiego depozytu,
 • Bonus na sporty wirtualne 100% do 200 zł,
 • 20 zł na start w aplikacji mobilnej,

Opinie o Nobelbet

Noblet cieszy się w internecie pozytywnym opiniami. Można oczywiście natknąć się na nieprzychylne głosy, ale ich ilość jest znikoma. Mimo że bukmacher działa na polskim rynku stosunkowo krótko, to cieszy się sympatią wśród klientów. Do zalet możemy zaliczyć:

 • liczne bonusy zarówno okresowe jak i stałe,
 • 30 dni gry bez podatku po rejestracji,
 • transmisje meczów e-sportowych,
 • atrakcyjne kursy,
 • przejrzysta aplikacja mobilna,
 • szybka obsługa klienta,

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;