Totolotek Kod Promocyjny VIP - Jak wpisać Kod Bonusowy Totolotek?

Totolotek Kod Promocyjny VIP • Jak wpisać Kod Bonusowy?

Totolotek, bukmacher znany na naszym rynku od lat bukmacher po czasowych perypetiach na nowo buduje mocną pozycję na rynku zakładów. Nowym klientom, rejestrującym konto umożliwia skorzystanie z ciekawej, choć nie tak obszernej jak u konkurencji oferty powitalnej. Kod promocyjny Totolotek, wprowadzony podczas zakładania konta zwiększa możliwości bonusowe nowego gracza. Pakiet powitalny Totolotka nie jest okazały i wynosi 500 złotych w formie 100% bonusu od pierwszego depozytu. Kwotę tę możemy jednak powiększyć, wykorzystując w trakcie rejestracji kod promocyjny Totolotka. Dzięki temu otrzymamy na start, nie 500 złotych, ale nawet 574, czyli o 74 złotych więcej niż w standardzie. Kod promocyjny to dodatkowy freebet za rejestrację wartości 25 złotych oraz 49 złotych na zakłady poprzez aplikację mobilną.

Rejestracja Totolotek z kodem promocyjnym VIP

Zakładanie konta w Totolotku nie różni się od procedur obowiązujących u innych buków. Jednak u tego bukmachera jest ona jeszcze szybsza i składa się z jednego tylko kroku. Lewy, górny róg na stronie www.totolotek.pl zawiera zakładkę „zarejestruj”, którą aktywujemy kliknięciem. Pokazuje się arkusz rejestracyjny, gdzie musimy wypełnić wszystkie pola. Rejestracja z kodem VIP jest szybka i bezproblemowa. Pamiętać należy, że uzupełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe. Na dole formularza jest okienko „bonus”. Klikamy rozwinięcia i zaznaczamy wybraną opcję. Bez tego nie jesteśmy uprawnieni do otrzymania pakietu powitalnego. Aktywacja konta wymaga kliknięcia linku, który Totolotek przysyła na naszego maila. Po tym na naszej skrzynce pocztowej ląduje kolejny mail o bukmachera z potwierdzeniem rejestracji. Od tej chwili możemy korzystać z usług bukmachera.

Gdzie wpisać kod promocyjny Totolotek?

Wykorzystanie kodu zdecydowanie zwiększa nasz pakiet startowy w Totolotku. Gdzie wpisać kod promocyjny? Najpierw należy dokonać pełnej rejestracji konta gracza. Po tym kroku, aby wykorzystać potencjał kodu promocyjnego, musimy dokonać wpłaty online. Klikamy na stronie „wpłata” i zaraz potem Bonus.card/Kod bonusowy, gdzie wklepujemy kod promocyjny. Po dokonaniu depozytu aktywowaliśmy kod bonusowy, przez co nasze konto gracza powiększa się o opisywane wcześnie dodatkowe elementy pakietu powitalnego Totolotka.

Ciekawe promocje Totolotka z kodem promocyjnym

Totolotek jak każdy bukmacher stara się doceniać swoich klientów i zachęcać do obstawiania poprzez cykliczne wprowadzanie akcji bonusowych. Ciekawe promocje Totolotka dla stałych graczy to między innymi:

  • Program lojalnościowy Bet Club, gdzie nasza aktywność nagradzana jest punktami. Zgromadzenie ich odpowiedniej ilości nadaje nam status gracza. Srebrny (do 5000 punktów), złotych (5000-20000 punktów) oraz platynowy (powyżej 20000 punktów). Status gracza ważny jest przez trzy kolejne miesiące. Uprawnia nas do grania darmowych zakładów. Punkty zdobywamy za aktywność na koncie (postawione zakłady, wysokość stawki itp.)
  • Bonus King Size - czyli nawet 66 procent więcej do wygranych na kuponach akumulowanych. Procentowe dodatki przyznawane są od 3 typów na kuponie z kursem co najmniej 1,21. Dodatek to od 5% do wspomnianych 66% przy trafieniu kuponu ako, złożonego z 30 meczów.
  • Cashback Lucky Loser - Należy postawić określoną, minimalną kwotę na wybrane rozgrywki. Jeśli nie trafimy zakładu, Totolotek przyznaje bonus na kolejne gry.

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;