Totolotek Bonus na start bez depozytu i promocje dla nowych graczy

Totolotek Bonus na start bez depozytu • Freebet i zakład bez ryzyka

Promocje bukmacherskie są tym, co gracze lubią najbardziej, bo to dobra okazja, by uzyskać wyższe wygrane. Klasyczną formą promocji stosowanych przez firmy bukmacherskie są bonusy. Takie ma w swojej ofercie także Totolotek.

Totolotek bonus powitalny na start

Totolotek przygotował ofertę dla każdego nowego klienta, który chce rozpocząć grę u tego bukmachera. Bonus powitalny Totolotka daje możliwość zdobycia nawet do 500 złotych za pierwszą wpłatę. Do każdego pierwszego depozytu otrzymamy dodatkowo równowartość jego wysokości, ale nie wyższą niż właśnie 500 zł.

Należy pamiętać, by przy rejestracji zaznaczyć, że chcemy skorzystać z oferty powitalnej. Minimalną kwotą uprawniającą do skorzystania z promocji jest 20 złotych. Po dokonaniu pierwszej wpłaty na nasze konto automatycznie dopisany zostanie bonus powitalny Totolotka.

Po uzyskaniu bonusu możemy od razu zacząć grać za otrzymane środki. Wymagane warunki obrotu to zagranie zakładów za trzykrotność łącznej kwoty bonusu oraz depozytu. Oznacza to więc, że należy zagrać za sześciokrotność dokonanej wpłaty do 500 złotych. Przykład: jeżeli pierwszy depozyt wyniósł 50 złotych, to po otrzymaniu środków bonusowych mamy na koncie 100 PLN. By móc wypłacić wygrane środki musimy zagrać za 3 razy tyle, czyli 300 PLN.

Do obrotu w tej promocji zaliczane są zakłady akumulatorowe zawierające przynajmniej 3 zdarzenia, z których każde musi mieć kurs nie niższy niż 1,35. Nie wlicza się zakładów systemowych, a także kuponów ze zwrotem stawki i rozliczonych przez cashout. Na dokonanie pełnego obrotu gracz ma 30 dni.

Freebet w Totolotku

Freebety dają możliwość wygrania określonych środków w zakładach bukmacherskich bez konieczności stawiania własnych pieniędzy. Bukmacherzy czasami więc starają się przyciągnąć do siebie klientów przy pomocy sprezentowanych im darmowych zakładów. Totolotek w tej chwili w swojej ofercie powitalnej nie ma freebetu, ale wiadomo, że tego typu promocje regularnie są przez firmy modyfikowane. Nie jest więc wykluczone, że wkrótce freebet w Totolotku także się pojawi. Na razie jednak warto korzystać z innych atrakcyjnych promocji przygotowanych przez tego bukmachera.

Totolotek bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu to środki przyznawane przez bukmachera na grę bez konieczności wpłacenia własnych pieniędzy. Obecnie taki bonus nie jest częścią oferty powitalnej przygotowanej przez firmę Totolotek dla nowych graczy, ale nie oznacza to, że jeśli chodzi o bonus bez depozytu Totolotek nie ma niczego do zaoferowania. Stali i aktywni gracze wiedzą, że od czasu do czasu przy specjalnych okazjach można otrzymać od tego bukmachera kod promocyjny uruchamiający dodatkowe środki na grę. Taką okazją mogą być na przykład urodziny grającego lub rocznica zarejestrowania przez niego konta.

Promocje dla stałych graczy w Totolotku

Obok takich okazjonalnych promocji Totolotek ma dla swoich stałych graczy także inne, z których można korzystać regularnie. Promocje dla stałych graczy w Totolotku najbardziej kojarzą się z hasłem "Lucky Loser". To promocja, w której można za 25 złotych postawić zakład na określone wydarzenia (zazwyczaj z jednej, wybranej ligi piłkarskiej), a w razie jego przegrania otrzymać zwrot środków. Takie zwrócone środki należy później jednokrotnie obrócić na kuponach z minimalnym kursem 2,0.

Z kolei bonus King Size daje możliwość zwiększenia wygranych na kuponach z wieloma zakładami nawet o 66 %. Minimalna kwota, którą trzeba postawić to 20 zł, a bonus jest tym większy, im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie.

Stali gracze mogą także skorzystać z bonusu 100 % do 49 złotych za pierwszy depozyt dokonany w aplikacji mobilnej bukmachera. Minimalna wpłata uprawniająca do jego otrzymania wynosi 20 PLN, a łączną kwotę depozytu i bonusu należy obrócić trzykrotnie na kuponach z minimalnym kursem 1,90.

Promocje dla stałych graczy w Totolotku obejmują także ofertę "Grany Poniedziałek". W każdy poniedziałek stawiając za 31 złotych na wyniki meczów piłkarskich (przynajmniej 2 zdarzenia, tylko na zwycięzcę 1X2, z minimalnym kursem 2,0) w przypadku przegranej otrzymamy zwrot w wysokości 30 PLN. Zwrócone środki trzeba obrócić raz w zakładach o minimalnym kursie całkowitym 2,0.

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;