Legalni bukmacherzy  2) www.Superbet.pl - bonus na start 550 zł
3) www.PZBuk.pl - Bonus Cashback 200 zł
4) www.eFortuna.pl - Freebet 20 zł, cashback 210 zł i bonus 2000 zł
5) www.STS.pl - Freebet 29 zł, Cashback 30 zł i Bonus 1200 zł
6) www.iForbet.pl - Bonus 2000 zł + extra 100 zł
7) www.LVBET.pl - Freebet 20 zł + bonus 3333 zł

Polecani typerzy
 TOP Bonusy Bukmacherskie:  550 zł na start - więcej na www.Superbet.pl
Cashback 200 zł - więcej na www.PZBuk.pl
Pakiet 2230 zł na start - więcej na www.efortuna.pl
Pakiet 1259 zł na start - więcej na www.sts.pl
2000 zł + extra 100 zł - więcej na www.iforbet.pl

Autor: aquakksBukmacherzy oraz Apple walczą z emisją dwutlenku węgla

Okazuje się, że nie tylko zwykli konsumenci będą przejmowali się emisją CO2 do atmosfery. W ślad za rozsądnym postępowaniem osób, którym zależy na szeroko rozumianych kwestiach ekologicznych, idzie również firma Apple. Co jakiś czas pojawią się doniesienia prasowe, że ten potentat elektroniczny oficjalnie zadeklarował zobowiązanie do wyeliminowania emisji dwutlenku węgla do 2030 roku.

Punkt początkowy zobowiązania daje tej deklaracja ustalona na kwiecień br. Jest to, więc bardzo optymistyczna informacja, a w konsekwencji będzie oznaczać to, że do końca bieżącego dziesięciolecia tzw. ślad węglowy w przypadku tej firmy obejmujący produkcję:
 
- produkcję
- transport
- odzyskiwanie materiałów
 
po prostu nie będzie istnieć. Neutralność węglowa ma być, więc gwarantowana w 100%. Jeżeli więc chcemy sobie znaleźć legalne kasyna w Polsce na urządzeniu dostarczonym przez Apple, to możemy mieć pewność, że nasz telefon należy do firmy, której zależy na bezpieczeństwie naszej planety.
 
Neutralność rozpisana na lata
 
W przypadku tak ważnych decyzji istotne będzie podejście typowo planowe. Bez tego nigdy nie można liczyć na wymierne efekty. Dlatego też firma zlokalizowana w Kalifornii przygotowała nie tylko bardzo szczegółowe analizy, dzięki którym można było określić konkretny czas wyjścia z emisji dwutlenku węgla. Bardzo ważne były też do określenia konkretne obszary pracy. Nie bez znaczenia jest łańcuch dostaw i tzw. cykl życia produktów oferowanych przez to przedsiębiorstwo.
Zauważmy, że firma już obecnie jest uznawana za neutralną węglowo, jeżeli chodzi o swoje operacje korporacyjne na szczeblu globalnym. Najbardziej jednak optymistyczną informacją będzie to, że właśnie za 10 lat, a więc stosunkowo szybko, jeśli chodzi o skalę działalności tak dużych firm, będzie można mówić o bezpieczeństwie emisyjnym. Jeżeli więc za 10 lat będziemy chcieli kupić urządzenie Apple, to będziemy mieli gwarancję, że taki produkt nie będzie miał żadnego wpływu na efekt klimatyczny.
 
Przestawienie na energię odnawialną
 
Oczywiście zawsze w takich sytuacjach będą się pojawiały pytania o konkretne rozwiązania, które będą dotyczyły w końcu całkiem nowej działalności. Rezygnacja z emisji węgla musi oznaczać pewne zmiany. Jak, więc chce taki problem rozwiązać Apple? Firma z Kalifornii otwarcie deklaruje, że będzie się starać wykorzystywać energię odnawialną. Chodzi, więc również o materiały, które będą pochodziły z recyklingu. Będzie to dotyczyło całego łańcucha dostaw. Dzięki temu właśnie będzie można mówić o aktywności na wielu polach.
 
Zwróćmy uwagę na to, że wiele firm deklaruje obecnie odchodzenie od emisji dwutlenku węgla, podając rozmaite terminy. W środku tej firmy jednak mamy tu jasno podane fakty oraz założenia, które zostały bardzo szczegółowo zaplanowane. Oficjalna deklaracja mówi nam, że będzie można odtworzyć naturalne ekosystemy na całym świecie i wykorzystywać tyle ile się da. Ważne jest to, że projektowanie w końcu najbardziej innowacyjnych produktów na całym globie ma iść w parze z jak najbardziej zrównoważonym procesem produkcji.
 
Wyjście z problemu szybkiej eksploatacji
 
Kwestia jest oczywiście bardzo ważna z punktu widzenia ochrony środowiska, bo wszyscy zauważamy, że aktualnie telefony oraz komputery są po prostu eksploatowane znacznie szybciej. Maksymalnie korzystamy z nich kilka lat. Potem trafiają na śmietnik. Szybkie zużywanie się takiego sprzętu jest, więc poważnym problemem dla osób, które przejmują się losem ekosystemu. Dlatego kluczowe jest wykorzystanie materiałów, które są uważane za niskoemisyjne i będą pochodziły z recyklingu. Nie bez znaczenia będzie też energooszczędność.
 

Przeczytany 175 razy.

«« Lista artykułów

TYPERSI.PL | Bonusy24.pl

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK
Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017