Superbet = najlepszy bukmacher w Polsce?

Autor: Mateusz Nowak 0


Branża zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju stale rozwija się na przestrzeni ostatnich lat. Można jednak powiedzieć, że sytuacja w czołówce zmienia się niczym w kalejdoskopie, ale niezmiennie STS i Fortuna utrzymywały się na pierwszych pozycjach ze względu na najdłuższy staż. W ostatnim czasie pojawiły się jednak podmioty, które postanowiły podjąć rękawice, jak chociażby Betclic czy Superbet. Kto jest obecnie najlepszym bukmacherem?

Powolny spadek tuzów polskiej bukmacherki?

STS, Fortuna i Totolotek to firmy, które można określić mianem dinozaurów polskiej branży bukmacherskiej. Są to bukmacherzy, którzy mogą pochwalić się najdłuższym stażem, a także w przypadku STS i Fortuny największą bazą klientów. Trzeba jednak przyznać, że sytuacja w ostatnich latach na polskim rynku diametralnie się zmienia. Liderzy, poza Totolotekim pozostają jeszcze na swoich topowych pozycjach, jednak tuż za ich plecami robi się bardzo ciekawie. Jednym z powodów jest chociażby wejście firmy Superbet w kanał online.

Superbet rozpoczął swoją przygodę z polską branżą zakładów bukmacherskich otwarcia placówek stacjonarnych. Trzeba jednak przyznać z perspektywy czasu, że była to bardziej strategiczna decyzja, aniżeli realny atak na czołowe pozycje. Przełomowym wydarzeniem w historii tej firmy na terenie naszego kraju jest bez wątpienia otwarcie kanału online. Superbet w mocnym stylu wkroczył do rywalizacji i dzisiaj po kilku latach działań jest już bukmacherem, który ma topowe opinie w branży, a procentowy udział w rynku tej firmy stal się powiększa. Zauważalny jest za to powolny spadek udziałów STS i Fortuny, co zwiastuje, że w kolejnych latach różnica powinna się zacierać.

Superbet – jakie są kluczowe atuty tego bukmachera?

Superbet to obecnie jeden z najbardziej innowacyjnych bukmacherów na polskim rynku. W ofercie tej firmy znajduje się wiele interesujących promocji, a także wysokich kursów, co przyciąga uwagę klientów.

Oferta powitalna

Już na start Superbet przygotował kompletną ofertę powitalną, która składa się z 3 najważniejszych bonusów. Znajduje się tam między innymi darmowy zakład, tydzień gry bez ryzyka, a także bonus od depozytu.

Darmowy zakład to jedna z najbardziej wyczekiwanych promocji przez graczy, ponieważ jak sama nazwa wskazuje, nie wymaga ona wpłaty swoich środków. W Superbet freebety są uzależnione od spełnienia poszczególnych warunków i można je odebrać po rejestracji, ale również przy pobraniu aplikacji mobilnej.

Bonus od depozytu to prawdopodobnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych promocji powitalnych. Jest to klasyczny format gratyfikacji uzależniony od tego, jaka kwota zostanie wpłacona przez gracza. W przypadku oferty Superbet jest to 100% kwoty do określonej sumy pieniędzy, która jest wyszczególniona w regulaminie.

Ostatnią formą promocji, którą można uznać za bardzo innowacyjną jest tydzień gry bez ryzyka. W tym momencie żaden z innych bukmacherów na polskim rynku nie może pochwalić się podobną strategią. Większość operatorów korzysta z klasycznej formy zakładu bez ryzyka, który dotyczy tylko pierwszego zakładu po rejestracji. Superbet poszedł jednak w inną stronę i oferuje zwrot pieniędzy nawet za tydzień gry, jeśli gracz skończy na minusie.

Promocje okolicznościowe

Jeśli chodzi o promocję okolicznościowe, to również stał się to jeden z najważniejszych aspektów, o który dbają bukmacherzy. Praktycznie przy każdym większym wydarzeniu pojawiają się specjalne komunikaty marketingowe od różnych brandów dotyczących promocji z kursami 100/150/200. Innowatorem tego typu promocji na polskim rynku stał się Superbet i jest to firma, która najczęściej oferuje takie możliwości swoim klientom na preferencyjnych warunkach.

Promocje dla stałych klientów

Superbet jest jednym z tych bukmacherów, który jeśli przyciągnie nowego klienta, to praktycznie w większości przypadków zostanie on z nim na dłużej. Oferta zakładów jest jedną z najszerszych na polskim rynku. Kursy są wysokie, a produkt stoi na najwyższym poziomie. Istotne są również promocje dla stałych klientów, które pod kątem tego, co robią inni bukmacherzy nie są aż tak popularne na polskim rynku. Superbet ma za to wiele istotnych kampanii, które mówiąc krótko – robią różnicę.

Znajduje się tam między innymi możliwość codziennego kręcenia Spinem, w którym można wygrywać pieniądze, a nie trzeba wpłacać własnych środków. Gracze mogą rywalizować również w ramach Supergame, gdzie trzeba wytypować przebieg wybranych przez bukmachera rywalizacji i można grać o wielkie nagrody, jak kilkaset tysięcy złotych do wygrania, samochód, czy Harley! Pod kątem promocji dla stałych klientów Superbet opinie wskazują, że w tym momencie firma nie ma sobie równych na polskim rynku!

Aplikacja mobilna Superbet!

Niewątpliwie kluczowym atutem, który również przyciąga uwagę nowych klientów, jest aplikacja mobilna. W dzisiejszych czasach bukmacher, który nie posiada takiej możliwości ogranicza sobie szanse na pozyskanie nowych użytkowników. Aplikacja mobilna pozwala graczom na dostęp do oferty przez praktycznie cały dzień, niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdują. Wystarczy tak naprawdę dostęp do Internetu, aby obstawiać zakłady bukmacherskie w wybranym przez siebie momencie.

Korzystając z aplikacji mobilnej Superbet możesz obstawiać zakłady w rynkach przedmeczowych, jak również sekcji live. Dostępne są również specjalne promocje związane z pobraniem apki, które stanowią przewagę tego bukmachera nad konkurencją.

Porównując aktualny rynek aplikacji mobilnych w Polsce, trzeba przyznać, że Superbet należy do czołówki. Na podstawie opinii graczy tak naprawdę 2 najlepsze produkty mają obecnie Betclic oraz Superbet. Pierwsza firma skoncentrowała swoją uwagę przede wszystkim na młodszych klientach, którzy są powiązani ze strategią inwestycji we freak fighty, czyli FAME MMA. Superbet ma zdaniem bardziej doświadczonych graczy lepszy i bardziej intuicyjny produkt na mobile, co stanowi jego przewagę.

Obstawiając za pośrednictwem aplikacji mobilnej w Superbet możesz korzystać również z transmisji na żywo. Superbet TV to jedna z najciekawszych opcji na rynku. Przede wszystkim dlatego, że możliwość oglądania najważniejszych wydarzeń jest tam możliwa i już po samej rejestracji i nie ma potrzeby wpłacania środków czy też utrzymywania gotówki na koncie. W większości przypadków takie wymogi są konieczne u innych bukmacherów, co stanowi olbrzymią przewagę na korzyść Superbet.

Aplikacja mobilna Superbet jest również bezpieczna, dlatego nie musisz obawiać się o wyciek swoich danych osobowych. Każdy z legalnych bukmacherów ma obowiązek ochrony danych swoich klientów. Pamiętaj, że w Superbet możesz skorzystać z szybkiej rejestracji i dokończyć proces zakładania konta w czasie 30 dni. Taka opcja to bez wątpienia znakomita wiadomość dla graczy, którzy chcą szybko założyć konto i obstawić jakiś zakład na konkretne wydarzenie sportowe, a dopiero później zająć się formalnościami. Z szybkiej rejestracji można skorzystać zarówno w przypadku formularza w aplikacji mobilnej, jak również na ekranie komputera.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95


Kategoria: Główna
Tagi:
Udostępnij:

Komentarze (0)

Skomentuj

Wirtualne bogactwo na wolności
888Starz app - Pobierz i ciesz się hazardem w dowolnym miejscu.
Na co zwrócić szczególną uwagę przy typowaniu meczy?
;