Nowe kryptowaluty na potrzeby Twojej inwestycji

Autor: Tomek Nowak 0


Każdego dnia na rynku pojawiają się nowe kryptowaluty, ale niewiele z tych projektów jest naprawdę obiecujących i udanych. Wystarczy zajrzeć na przykład do bruce bet casino, aby dowiedzieć się, które z kryptowalut są naprawdę popularne i godne uwagi, a które jak na razie nie dały rady się przebić do ogólnej świadomości odbiorców. A znalezienie najlepszej nowej kryptowaluty do inwestycji nie jest łatwym zadaniem.

Aby pomóc inwestorom w podjęciu decyzji, w tym artykule porozmawiamy o najlepszych naszym zdaniem nowych kryptowalutach, w które warto zainwestować. Nasza lista nowych kryptowalut obejmuje różne niszowe opcje, takie jak sztuczna inteligencja (AI), projekty ekologiczne, monety memowe, Web3 i inne.

Przegląd głównych nowych kryptowalut, w które warto zainwestować w 2024 r.

Inwestorów często przyciągają nowe kryptowaluty ze względu na duży potencjał wzrostu nowo powstających tokenów. Ponieważ co miesiąc wprowadzane są na rynek dziesiątki nowych kryptowalut, przed zdecydowaniem się na inwestycję konieczne jest przeprowadzenie dokładnych badań i dobrej oceny ryzyka.

Zestawienie wszystkich interesujących i nowych kryptowalut prezentuje poniższa tabela:

Nazwa kryptowaluty

Opis

Dogeverse

Pionier w operacjach wielołańcuchowych z szybką akceptacją rynku.

WienerAI

Rewolucja sztucznej inteligencji we wszechświecie memecoinów.

Slothana

Nowy, rozwijający się projekt na blockchainie Solana z imponującym finansowaniem zalążkowym.

MegaDice

Transformacja hazardu dzięki blockchainowi i uczciwemu dowódowi stawki.

99Bitcoins

Edukacja i wzbogacanie dzięki płatnemu modelowi nauki.

5th Scape

Obiecując niespotykane dotąd zanurzenie w grach i wirtualnych doświadczeniach, 5th Scape wyróżnia się swoim zaangażowaniem w innowacje technologiczne.

SpongeV2

Rewolucja na rynku monet memowych, łącząca zaawansowane stakowanie z gwarantowaną zabawą w grach P2E.

eTukTuk

Platforma kryptograficzna pochodząca ze Sri Lanki. Wspierany przez The Capital Maharaja Group, eTukTuk ma na celu przekształcenie tradycyjnych TukTuków w energię elektryczną.

Bitcoin Minetrix

Wydobywanie Bitcoinów za pośrednictwem chmury nigdy nie było tak efektywne.

Aby rozpocząć badania, przeczytaj nasze opisy najlepszych nowych kryptowalut, w które warto teraz inwestować — oczywiście naszym zdaniem!

Dogeverse – Pionier w operacjach wielołańcuchowych z szybką akceptacją rynkową

Dogeverse na nowo definiuje granice transakcji kryptowalutowych, integrując sześć wiodących na świecie łańcuchów bloków (blockchain), ułatwiając w ten sposób użytkownikom interoperacyjność i wydajność. Ten innowacyjny projekt Dogeverse szybko zebrał 911 000 dolarów na start, co oznacza spore zaufanie ze strony rynku i zainteresowanie jedną z najnowszych kryptowalut od czasu jej premiery w kwietniu 2024 r. Dzięki modelowi gromadzenia zasobów oferującemu RRSO na poziomie 1435%, Dogeverse nie tylko zachęca do długoterminowego uczestnictwa, ale także maksymalizuje potencjał zarobkowy inwestorów.

Projekt ten, będący jeszcze w początkowej fazie rozwoju, ma szansę zrewolucjonizować rynek dzięki niskokosztowym rozwiązaniom i dużej szybkości transakcji, wspartym solidną infrastrukturą technologiczną.

WienerAI – Rewolucja sztucznej inteligencji we wszechświecie memecoinów

To w pewnym uproszczeniu nowa moneta memowa zintegrowana z sztuczną inteligencją, która zdołała zebrać ponad 100 000 dolarów w kilka minut. WienerAI rewolucjonizuje rynek kryptowalut, łącząc humor i viralową popularność monet memowych z wyrafinowaniem sztucznej inteligencji. Ten token ERC-20 przyciągnął uwagę rynku dzięki modelowi gromadzenia zasobów, który zapewnia astronomiczne RRSO i solidne bezpieczeństwo zweryfikowane przez niezależny audyt.

WienerAI nie tylko zachwyca zabawnym motywem, ale także znacząco integruje się z ekosystemem Ethereum, zapewniając realną użyteczność i ulepszone interakcje z dApps. Połączenie sztucznej inteligencji z charyzmą monet memowych tworzy wyjątkową propozycję wartości, przyciągającą zróżnicowaną i zaangażowaną bazę inwestorów.

Slothana – nowy, rozwijający się projekt na blockchainie Solana z imponującym finansowaniem bazowym

Wprowadzona na rynek w marcu 2024 r. Slothana szybko stała się jedną z najbardziej obiecujących nowych kryptowalut na blockchainie Solana, zbierając ponad 8 milionów dolarów w niecałe dwa tygodnie. Ten imponujący start sugeruje duży potencjał Slothany, pozwalający jej w teorii stać się jedną z wiodących monet w rosnącym trendzie kryptowalut opartych na Solanie.

Niezwykle niska cena początkowa, szybkie przyjęcie rynkowe i silne wsparcie społeczności wskazują, że Slothana może podążać śladami innych udanych monet na tym samym łańcuchu bloków, oferując inwestorom możliwość uzyskania wysokiego zwrotu. Ponieważ platforma stale się rozwija i poszerza swoją ofertę tokenów, Slothana wyróżnia się jako atrakcyjna opcja dla tych, którzy chcą inwestować w innowacyjne projekty o gwałtownym potencjale wzrostu.

MegaDice – transformacja hazardu dzięki blockchainowi i uczciwemu dowodowi transakcji

Mega Dice to „memecoin” Game Fi oparty na platformie Solana, a także jeden z najlepszych tokenów Solana dostępny w przedsprzedaży. Mega Dice wyróżnia się jako najpopularniejsza platforma GameFi oparta na blockchainie Solana, zbierając ogromne sumy i przyciągając uwagę entuzjastów gier i zakładów. Platforma umożliwia posiadaczom tokenów trading z dźwignią finansową do 1000x na kontraktach terminowych na kryptowaluty.

Dane tokenomiczne pokazują dobrze zaplanowaną dystrybucję obejmującą 147 milionów tokenów DICE o wartości $ przeznaczonych do przedsprzedaży, co stanowi 35% całkowitej podaży, plus 63 miliony na pulę płynności i kolejne 42 miliony zarezerwowane na nagrody za gromadzenie zasobów, tworząc stabilny i obiecujący ekosystem długoterminowy. Obecnie w fazie pierwszej planu działania Mega Dice przechodzi do fazy drugiej, która będzie nadzorować odbieranie tokenów i ostatecznie wystartować w DEX-ach w fazie piątej.


Kategoria: Główna
Udostępnij:

Komentarze (0)

Skomentuj

Jakie są najciekawsze kryptowaluty do zainwestowania?
Jak otrzymać freebet za rejestrację w 888Starz | Najlepsze promocje dla początkujących
Z boiska na ekran: jak sport napędza polską branżę iGamingową?
;