Sporty wirtualne - poradnik dla początkujących

Autor: Adam Nowak 0


Sporty wirtualne przypominają zakłady bukmacherskie. Są jednak grą w postaci symulacji. Użytkownik obstawia tu wyniki tak jak u bukmachera, a o wygranej decyduje generator losowych wyników, dzięki czemu każdy uczestnik ma jednakowe szanse na wygraną.

Jak obstawiać sporty wirtualne i czy da się zwiększyć szanse na zwycięstwo?

Jak grać?

Ofertę sportów wirtualnych znajdziesz w wielu kasynach i u bukmacherów (np. Rabona). Gdy założysz konto na stronie i wpłacisz pierwszy depozyt, zyskasz dostęp do całej oferty. Sporty wirtualne znajdują się zwykle w wydzielonej zakładce, dzięki czemu znajdziesz je bez problemu.

Lista dostępnych gier nie będzie raczej wielka. Możesz tu obstawiać zmagania wirtualnych sportowców w piłce nożnej, koszykówce, czy innych popularnych sportach. Często spotyka się również wyścigi, gdzie role zawodników grają psy lub konie.

Gra, do której dołączysz, będzie transmitowana na ekranie, a wyniki i wygrane zaktualizują się zaraz po zakończeniu rundy. Musisz tylko wybrać interesującą cię opcję (wynik meczu lub wygrywającego zawodnika) i postawić na niego pewną sumę. Wygrane zostaną przyznane na konto zaraz po zakończeniu rozgrywki.

Czy sporty wirtualne są uczciwe?

Gra, którą oglądasz, jest tylko symulacją. Opiera się na generatorze, tworzącym zupełnie losowe wyniki. Innymi słowy, jest to program podający liczby, który twórcy zaopatrzyli w szatę graficzną w postaci filmu z zawodnikami.

Wszystkie gry znajdujące się w kasynach i u bukmacherów podlegają ścisłemu nadzorowi. W Polsce sprawuje go Ministerstwo Finansów, a każda strona, chcąca wejść na nasz rynek, musi uzyskać od niego zezwolenie.

Szansa na zwycięstwo w grach jest z góry ustalona. Średni procent zwrotu dla użytkownika można zwykle znaleźć na stronach producentów.

Sporty wirtualne a realne

Czym różni się obstawianie w obu kategoriach? Obie są dość losowe. Trudno jest przewidzieć dokładny wynik, niezależnie od statystyk poszczególnych graczy. W obu formach zakładów uznaje się jednak dotychczasowe osiągnięcia każdego z nich i na tej podstawie ustala kursy.

Tradycyjne sporty wymagają stałej obserwacji drużyn i ich rywali. Chcąc trafnie postawić zakład, trzeba znać aktualną kondycję zawodników, ich możliwości na danym boisku, czy torze oraz możliwości w grze przeciwko konkretnym zespołom.

Sporty wirtualne są rozgrywane tu i teraz. Kursy wskazują szanse na wygraną, dlatego możesz bez problemu zdecydować, czy lepiej będzie zaryzykować dla większych pieniędzy, czy raczej zyskać dość pewną, choć niewielką wygraną.

Jak grać, by wygrywać?

Przede wszystkim zastanów się, czy chcesz grać dłużej, czy spróbować zdobyć wyższą nagrodę.

Długa i spokojna gra opiera się na obstawianiu pewniejszych typów. Nie ma tu szans na duże wygrane, jednak jeśli wybrany zawodnik okaże się dość dobry, ma szansę przynosić obstawiającemu częste wygrane.

Chcąc faktycznie zyskać, trzeba jednak postawić na szczęście. Mniej pewny zawodnik może przynieść wygraną, która kilkakrotnie przewyższa kwotę zakładu.

Bezpieczna gra

Pamiętaj, że stawianie zakładów raz za razem nie jest dobrą metodą. Celuj w krótkie sesje i nie staraj się wygrać na siłę. Jeśli danego dnia gra ci nie idzie, przełóż ją na później. W końcu sporty wirtualne dostępne są zawsze. To nie mistrzostwa świata, na które będziesz musiał czekać.

Na początku obstawiaj jak najmniejsze sumy i poznaj sporty wirtualne. Pamiętaj, że wyniki są losowe. To, że przegrałeś już kilka rund pod rząd, stawiając na konkretny wynik, nie oznacza, że sytuacja musi się szybko zmienić.

Graj tylko wolną gotówką, której nie zamierzałeś przeznaczać na nic istotnego. Nigdy nie zakładaj, że zakład się zwróci. W ten sposób nie tylko zagrasz bezpiecznie, ale też z większą satysfakcją!


Kategoria: Główna
Udostępnij:

Komentarze (0)

Skomentuj

Z boiska na ekran: jak sport napędza polską branżę iGamingową?
Slingo Deadliest Catch - Wspaniała gra w kasynie Wazamba, która spełnia oczekiwania
Nasze metody na typy na Euro 2024
;