Sporty wirtualne - poradnik dla początkujących

Autor: Adam Nowak 0


Sporty wirtualne przypominają zakłady bukmacherskie. Są jednak grą w postaci symulacji. Użytkownik obstawia tu wyniki tak jak u bukmachera, a o wygranej decyduje generator losowych wyników, dzięki czemu każdy uczestnik ma jednakowe szanse na wygraną.

Jak obstawiać sporty wirtualne i czy da się zwiększyć szanse na zwycięstwo?

Jak grać?

Ofertę sportów wirtualnych znajdziesz w wielu kasynach i u bukmacherów (np. Rabona). Gdy założysz konto na stronie i wpłacisz pierwszy depozyt, zyskasz dostęp do całej oferty. Sporty wirtualne znajdują się zwykle w wydzielonej zakładce, dzięki czemu znajdziesz je bez problemu.

Lista dostępnych gier nie będzie raczej wielka. Możesz tu obstawiać zmagania wirtualnych sportowców w piłce nożnej, koszykówce, czy innych popularnych sportach. Często spotyka się również wyścigi, gdzie role zawodników grają psy lub konie.

Gra, do której dołączysz, będzie transmitowana na ekranie, a wyniki i wygrane zaktualizują się zaraz po zakończeniu rundy. Musisz tylko wybrać interesującą cię opcję (wynik meczu lub wygrywającego zawodnika) i postawić na niego pewną sumę. Wygrane zostaną przyznane na konto zaraz po zakończeniu rozgrywki.

Czy sporty wirtualne są uczciwe?

Gra, którą oglądasz, jest tylko symulacją. Opiera się na generatorze, tworzącym zupełnie losowe wyniki. Innymi słowy, jest to program podający liczby, który twórcy zaopatrzyli w szatę graficzną w postaci filmu z zawodnikami.

Wszystkie gry znajdujące się w kasynach i u bukmacherów podlegają ścisłemu nadzorowi. W Polsce sprawuje go Ministerstwo Finansów, a każda strona, chcąca wejść na nasz rynek, musi uzyskać od niego zezwolenie.

Szansa na zwycięstwo w grach jest z góry ustalona. Średni procent zwrotu dla użytkownika można zwykle znaleźć na stronach producentów.

Sporty wirtualne a realne

Czym różni się obstawianie w obu kategoriach? Obie są dość losowe. Trudno jest przewidzieć dokładny wynik, niezależnie od statystyk poszczególnych graczy. W obu formach zakładów uznaje się jednak dotychczasowe osiągnięcia każdego z nich i na tej podstawie ustala kursy.

Tradycyjne sporty wymagają stałej obserwacji drużyn i ich rywali. Chcąc trafnie postawić zakład, trzeba znać aktualną kondycję zawodników, ich możliwości na danym boisku, czy torze oraz możliwości w grze przeciwko konkretnym zespołom.

Sporty wirtualne są rozgrywane tu i teraz. Kursy wskazują szanse na wygraną, dlatego możesz bez problemu zdecydować, czy lepiej będzie zaryzykować dla większych pieniędzy, czy raczej zyskać dość pewną, choć niewielką wygraną.

Jak grać, by wygrywać?

Przede wszystkim zastanów się, czy chcesz grać dłużej, czy spróbować zdobyć wyższą nagrodę.

Długa i spokojna gra opiera się na obstawianiu pewniejszych typów. Nie ma tu szans na duże wygrane, jednak jeśli wybrany zawodnik okaże się dość dobry, ma szansę przynosić obstawiającemu częste wygrane.

Chcąc faktycznie zyskać, trzeba jednak postawić na szczęście. Mniej pewny zawodnik może przynieść wygraną, która kilkakrotnie przewyższa kwotę zakładu.

Bezpieczna gra

Pamiętaj, że stawianie zakładów raz za razem nie jest dobrą metodą. Celuj w krótkie sesje i nie staraj się wygrać na siłę. Jeśli danego dnia gra ci nie idzie, przełóż ją na później. W końcu sporty wirtualne dostępne są zawsze. To nie mistrzostwa świata, na które będziesz musiał czekać.

Na początku obstawiaj jak najmniejsze sumy i poznaj sporty wirtualne. Pamiętaj, że wyniki są losowe. To, że przegrałeś już kilka rund pod rząd, stawiając na konkretny wynik, nie oznacza, że sytuacja musi się szybko zmienić.

Graj tylko wolną gotówką, której nie zamierzałeś przeznaczać na nic istotnego. Nigdy nie zakładaj, że zakład się zwróci. W ten sposób nie tylko zagrasz bezpiecznie, ale też z większą satysfakcją!


Kategoria: Główna
Udostępnij:

Komentarze (0)

Skomentuj

Podstawowe informacje na temat bonusów kasynowych
Najbardziej hojne automaty do gry wideo z serii Gaminator
Jakie są różnice między jednorękim bandytą a grami slotowymi?

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;