Najlepsze strategie obstawiania zakładów na piłkę nożną

Autor: Nikodem 0


Obstawianie zakładów bukmacherskich na piłkę nożną bez wcześniej ustalonej strategii to prosta droga do utraty sporych pieniędzy przy każdym zakładzie. Jeśli obstawiasz zakłady raz na jakiś czas, najczęściej na ulubioną drużynę, budowanie strategii niekoniecznie ma sens. Sprawa wygląda inaczej, jeśli robisz to regularnie i chcesz zadbać o zapewnienie sobie satysfakcjonujących zwrotów lub zniwelować ewentualne straty.

Dlaczego warto mieć strategię obstawiania?

Tym, co odróżnia początkujących typerów od profesjonalistów jest podejście do zakładów oraz dostosowywanie swoich zachowań do konkretnej gry. Odnoszący sukcesy typerzy rozumieją, że zakłady na piłkę nożną są różnorodne i dostosowują swoje działania do każdego wydarzenia, na które są obstawiać. Co więcej, dobrze rozumieją dostępne strategie i nie obstawiają na chybił trafił.

Sprawdźmy, jakie są jedne z najpopularniejszych strategii obstawiania zakładów bukmacherskich na piłkę nożną. Pamiętaj jednak, że rozrywka hazardowa zawsze zależy od szczęścia i nie jest pewnym sposobem na zarobek - obstawiaj rozsądnie i w granicach wcześniej ustalonego budżetu.

Stawianie na faworytów

Obstawianie na faworytów meczu to zdecydowanie najprostsza strategia, która statystycznie zwiększy procent uzyskanych wygranych. Oczywiście nie ma gwarancji na to, że faworyci spotykania wygrają za każdym razem, jednak prawdopodobieństwo, że bukmacherzy pomylą się w swoich przewidywaniach jest stosunkowo niewielkie. Niestety, ta strategia pomimo swojej prostoty ma sporą wadę, jaką są niskie zwroty dla typerów. Nie jest to dobra strategia do długoterminowego stosowania, ponieważ może znacznie zmniejszyć rentowność tej rozrywki. I chociaż teoretycznie wygrasz więcej razy niż przegrasz, zwroty mogą nie być satysfakcjonujące.

Wybór odpowiedniego bukmachera

Przed postawieniem zakładów i zastosowaniem jednej z powyższych strategii, warto wykonać analizę dostępnych ofert i znaleźć takie kursy, które dla interesującego Cię wydarzenia mogą przynieść najlepsze zwroty. Przydatna może okazać się recenzja polskich zakładów ze szczegółowym opisem oferty, wypłat i ewentualnych promocji, jak i samodzielne poszukiwania najlepszych kursów. Wybierając najlepszego bukmachera dla siebie warto zwrócić uwagę na jego reputację w branży, oferowane promocje i bonusy dla nowych i stałych klientów oraz wybór rynków i opcji zakładów (zakłady na żywo, przedmeczowe, specjalne i inne).

Zakłady na liczbę strzelonych bramek

W tej strategii także przyda się wcześniejsza analiza, znajomość statystyk i dogłębne badania historii gry danej drużyny. Aby postawić na liczbę strzelonych bramek, warto przeanalizować takie dane, jak wcześniej utracone gole, średnia goli na mecz danej drużyny oraz forma zawodników. Ta strategia może pomóc w zwiększeniu procentu wygranych podczas obstawiania zakładów sportowych na piłkę nożną.

Zakłady na rzuty rożne

Stawianie zakładów na rzuty rożne jest jednym z ciekawszych sposobów na urozmaicenie swojej rozrywki bukmacherskiej. Ta opcja wymaga jednak wcześniejszego przygotowania i dobrej znajomości statystyk obu drużyn. Podczas budowania tej strategii warto zwrócić uwagę na średnią liczbę rzutów rożnych w meczu danych drużyn oraz porównać inne czynniki, takie jak statystyki ataku i defensywy.

Małe i różnorodne zakłady

Podobnie, jak w inwestowaniu, także i w zakładach sportowych, nie warto wkładać wszystkich jajek do jednego koszyka. Wybierz kilka zakładów na wydarzenia, które wydają Ci się interesujące, przeanalizuj statystyki i historię i odpowiednio rozłóż swoje pieniądze podczas obstawiania. Zmniejsza to szansę na poniesienie zbyt dużych strat, ponieważ prawdopodobnie, jeśli nawet jeden zakład przegra, inny może okazać się zwycięski i wyrównać straty. Ten rodzaj strategii jest dobry także dla typerów o niskim budżecie na obstawianie.Kategoria: Główna
Tagi:
Udostępnij:

Komentarze (0)

Skomentuj

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby grać w europejską ruletkę w Betinia casino
Obstawianie piłki nożnej: Poznaj rolę sędziów
Najnowsze Trendy: Ewolucja Najlepszych Kasyn Online na Polskim Rynku
;