Najlepsze sposoby na bukmachera

Autor: Marek 0


Niektórzy z nas powiedzą, że najlepsze sposoby na bukmachera to rzecz jasna te bezpośrednio powiązane z obchodzeniem systemu, a najlepiej go obejść przestawiając się na rynek FOREX, bo to zarabianie na walutach. W tym konkretnym przypadku istnieje pozycja "Stop Loss", czyli możliwość ustawienia straty na dziesiątych częściach grosza. Tak nie ma rzecz jasna u bukmachera, bo jeśli u niego stawiasz te 100 zł, to musisz się liczyć ze stratą tej kwoty. 

Strategia bukmacherów

W tym tkwi rzecz jasna logika, ale istnieją też specjaliści od typowania, którzy osiągają tę 80% skuteczność lub wyższą, czyli jeśli do tej skuteczności dodamy jakiś sprytny matematyczny system, to możemy wiele zarobić, choć i tak nie jest łatwo, bo typowy bukmacher robi jak najwięcej się da, by te wygrane miały charakter dość przypadkowy, czyli uniemożliwia grę zarobkową, ale nie może tego robić zbyt skutecznie. Jeśli zadziała zbyt skutecznie to pewna część graczy rzecz jasna przejdzie innego bukmachera, a u niego jest zapewne większa szansa na grę zarobkową i co najistotniejsze wyższe bonusy np. fortuna bonus na start przyznawane na ciekawszych zasadach niż u innych bukmacherów, a to też ma znaczenie.

Podtrzymanie atrakcyjności

Bukmacher teoretycznie mógłby w nieskończoność modyfikować regulamin, po to by uniemożliwić grę zarobkową, ale każde ograniczenie to znikanie graczy, czyli przeskakiwanie do innych bukmacherów powiązane ze spadkiem zarobków. Jednym słowem bukmacher, który raczej nie uatrakcyjnia własnego serwisu nie ma najciekawszych opinii w rankingach, bo dostaje w nich te trzy gwiazdki na dziesięć z każdej noty. Nie jest to zbyt opłacalne i do tego ma wiele nieciekawych opinii. Zmiany tego typu jeśli chodzi o internetowe rankingi rzecz jasna trzeba się starać odkręcać i to dosłownie przez cały czas. Rzecz jasna takie poprawianie reputacji nie jest łatwe, bo konkurencja nie śpi, ale i konkurencja do pewnego stopnia utrudnia grę zarobkową. Tylko że takie utrudnianie to ciągłe balansowanie, bo z nim nie można rzecz jasna przesadzić i to głównie ze względu na to, że ludzie to dostrzegą i szybko przejdą do bukmachera u którego jest o wiele łatwiej.

Łatwość

Pewna część z nas dość długo szuka bukmachera, w którego przypadku gra zarobkowa jest opcją osiągalną, czyli w połączenie z typami jakiegoś geniusza statystyki należy zastosować system matematyczny, który w skali miesiąca da nam te dwie lub trzy średnie miesięczne pensje i to bez ruszania się z domu. Właśnie na coś w tym stylu liczą ludzie którzy chcą ominąć system, ale i tacy sprytni kombinatorzy muszą liczyć się ze stratą, czyli z tym, że niestety raz na jakiś czas trafi się dzień w którego przypadku przegrają pięć lub sześć razy pod rząd. wtedy rzecz jasna muszą zaryzykować znacznie mniej po tej pierwszej znacznej stracie lub poczekać na lepsze chwile.Kategoria: Główna
Udostępnij:

Komentarze (0)

Skomentuj

Najpopularniejsze telefony Xiaomi w Polsce
Czym wyróżnia się nowy iPhone 13 na tle poprzednika?
Zapowiedź meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;