Na co zwrócić szczególną uwagę przy typowaniu meczy?

Autor: Adrian Nowak 0


Liczba osób, które zawierają swój kupon online bądź też w punkcie stacjonarnym rośnie właściwie z roku na rok. Sport, a konkretniej przewidywanie jego wyników stało się bardzo powszechną rozrywką. Rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi może właściwie każdy, ale wygrywać będą tylko nieliczni. Jak sprawić, by obstawianie meczy kończyło się mniejszą ilością przegranych zakładów? Garść cennych porad w poniższym tekście. Serdecznie zapraszamy.

O czym warto pamiętać, by dobrze obstawiać zakłady?

Aby typować mecze z sukcesami, nie wystarczy znajomość kilku podstawowych pojęć bukmacherskich, a także wiedza na temat tego, która z drużyn ma większe szanse na wygraną. Dobry typer musi zwracać także szczególną uwagę na wiele zmiennych. Jak obstawiać mecze żeby choć trochę zwiększyć szanse na wygraną ? O tym w niniejszym zestawieniu:

Stawka meczu

Dostateczna motywacja zawodników to podstawowy problem zawodowych trenerów właściwie wszystkich dyscyplin sportowych na świecie. Ciężko bowiem, aby profesjonalny gracz podszedł do meczu towarzyskiego z takim samym nastawieniem, jak do kluczowego starcia mogącego zadecydować o mistrzostwie kraju. Obstawiać mecze piłki nożnej warto zacząć więc od analizy tego, o co w ogóle walczą dane drużyny w wybranym spotkaniu.

Ranga rozgrywek

Równie istotna co stawka meczu jest także ranga rozgrywek, w ramach których toczy się konkretny pojedynek. Ewentualna wygrana w spotkaniu Ligi Mistrzów będzie bez wątpienia dużo ważniejsza od triumfu w pucharze ligi.

Składy drużyn

W złotym okresie Barcelony czy też Realu Madryt o ich sukcesie decydowała postawa całej drużyny, ale kluczowe bez wątpienia było to, w jakiej formie znajdowali się w danym momencie Cristiano Ronaldo oraz Leo Messi. Jeśli któregoś z nich zabrakło w podstawowej jedenastce, to o wygraną całej drużyny było zdecydowanie trudniej. Najlepiej obstawiać mecze mając baczną uwagę na to, czy w szeregach wybranej ekipy nie zabraknie przypadkiem jednego z kluczowych zawodników. Jeśli tak się stanie, to o korzystny wynik może być piekielnie trudno.

Aktualna forma

Jeden z zespołów wygrał pięć spotkań z rzędu podczas gdy drugi pozostaje bez choćby jednego trafienia od trzech meczów? Na 99% to ta pierwsza ekipa zostanie zwycięzcą bezpośredniego starcia. Kursy bukmacherskie bardzo często biorą aspekt aktualnej formy pod uwagę, co jest w zasadzie zupełnie zrozumiałe. Radzimy, byście tą drogą poszli również i Wy.

Statystyka bezpośrednich spotkań

Przed zawarciem zakładu na wygraną danej drużyny poleca się także sprawdzić, jak wygląda historia bezpośrednich pojedynków z najbliższym rywalem. To właściwie podstawowa czynność dla każdego, kto marzy, by obstawiać mecze online z sukcesami. Nierzadko zdarza się bowiem tak, że czołowy zespół w lidze bardzo kiepsko radzi sobie z jedną z gorszych ekip w stawce. Mówiąc w skrócie określony rywal zupełnie mu nie "leży". Należałoby dowiedzieć się o tym jeszcze przed zawarciem zakłady, aby nie być później niemile zaskoczonym.

Sędziowie

Bez względu na to czy rozgrywki, w których toczy się mecz, to Ekstraklasa czy też Premier League, to niestety w role pierwszoplanowych aktorów próbują wcielać się niejednokrotnie także sędziowie. Wytypować dokładną ilość żółtych kartek w starciach z udziałem Mateu Lahoza było do niedawna zadaniem tylko dla największych bukmacherskich wyjadaczy. Pamiętajcie zatem, że statystyka meczów gwizdanych przez wybranego arbitra jest często równie ważna co liczby kartek czy fauli wykonywanych przez dwa wybrane zespoły.

Pogoda

Osoby początkujące, dla których obstawianie meczy to coś zupełnie nowego najpewniej nie wpadłyby na to, że na wyniki konkretnych spotkań wpływ mogą mieć również warunki atmosferyczne. Gdy po przeciwnych stronach boiska stają zespół ze słonecznej Hiszpanii oraz drużyna z odległych zakątków Skandynawii, a za oknem temperatura sięga blisko 40 stopni, to istnieje naprawdę duże prawdopodobieństwo, że to Ci pierwsi zgarną cenny komplet oczek. Pamiętajmy, że piłkarze to nie roboty. Nawet im mogą się przytrafiać nieco gorsze chwile.

Jak obstawiać mecze z głową?

Czy tego chcecie, czy też nie, przegrany zakład podczas Waszej przygody z zakładami bukmacherskimi będzie chlebem powszednim. Nawet najlepsze strony do obstawiania, na których to skupieni są czołowi typerzy, nie będą w stanie zapewnić Wam 100% wygranych.

Włodarze większości firm bukmacherskich wiedzą o tym doskonale, dlatego też starają się bombardować graczy przeróżnymi ofertami, które w domyśle mają zachęcić do tego, abyście nadal zawierali zakłady na mecze.

Czyli w telegraficznym skrócie jak obstawiać mecze aby zwiększyć swoje szanse? W gestii użytkowników leży w takich chwilach umiejętność panowania nad emocjami i pełna kontrola nad budżetem. Gdy jako gracze będziecie mogli pochwalić się takimi zdolnościami, to od końcowego sukcesu będzie Was dzielić już naprawdę niewiele.

Pamiętaj, aby typować sport odpowiedzialnie!

Obstawiać mecze u bukmacherów mogą jedynie osoby, które ukończyły 18. rok życia. Pamiętajmy, że legalny bukmacher to taki, który ma zezwolenie Ministerstwa Finansów. Zgodnie z prawem można zatem zawierać zakłady wyłącznie u takich podmiotów. Gra u pozostałych firm grozi poważnymi konsekwencjami. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych


Kategoria: Główna
Udostępnij:

Komentarze (0)

Skomentuj

Jakie są najciekawsze kryptowaluty do zainwestowania?
Jak otrzymać freebet za rejestrację w 888Starz | Najlepsze promocje dla początkujących
Z boiska na ekran: jak sport napędza polską branżę iGamingową?
;