Autor: Jan Mazurkiewicz 0


Bukmacher z freebetem

Bukmacherzy coraz to częściej muszą wymyślać nowsze promocje, aby zachęcać potencjalnych nowych graczy to skorzystania właśnie z ich usług, a nie konkurentów, którzy również wymyślają coś, czego nie mają na ten moment inni. Tworzy się z tego niezła maszyna, która sama się nakręca. Wszystko po to, aby mieć jak najlepsze warunki, żeby zachęcać kolejnych typerów do rozpoczęcia gry właśnie u nich. Liczy się dosłownie wszystko – od szaty graficznej, przez dyscypliny sportu, które można obstawiać (w tym coraz popularniejsze e-sporty), aż do przeróżnych kombinacji i promocji. Jednym z modniejszych współcześnie bonusów jest rozdawanie darmowych pieniędzy świeżo zarejestrowanym graczom, co określa się mianem freebetu. Co oferuje bukmacher z freebetem?

Jest to właśnie nic innego jak dodatkowe środki na start, bez żadnej wpłaty. Tak więc nie musimy dokonywać żadnego depozytu, aby móc rozpocząć misję pod tytułem bukmacherka. Którzy bukmacherzy oferują taki rodzaj promocji? Jak wyglądają warunki obrotu w poszczególnych firmach? Oto lista bukmacherów z freebetem.

Fortuna – bukmacher, który może się pochwalić freebetem

Jeden z najpopularniejszych w Polsce bukmacherów, który znajduje się wśród najlepszych zakładów bukmacherskich w kraju. Nic więc dziwnego, że nalezą oni do elitarnego grona bukmacherów z freebetem. W Fortunie sprawa wygląda nieco inaczej niż klasycznie, ponieważ przyznają oni nie gotówkę w formie bonusu, a punkty gracza, które każdy może wymienić na kupony. Nowo zarejestrowany typer otrzymuje od nich 2800 punktów, które odpowiadają 20 złotym. Jest to naprawdę niezła oferta, a spoglądając na warunki obrotem, to trzeba przyznać, że współcześnie chyba najlepsza! Aby dokonać wypłaty bonusowych środków wystarczy dokonać jednokrotnego obrotu otrzymaną kwotą, przy żadnych wymogach dotyczących czy to poszczególnego zdarzenia, czy całego kuponu.

[sc name="Fortuna"]

STS, czyli kolejny bukmacher z freebetem

STS to forma której przedstawiać nie trzeba nikomu. Każdy, kto choć raz słyszał o zakładach bukmacherskich skojarzy z nimi właśnie STS-a. Nic więc dziwnego, że jest to bukmacher, który posiada aktualnie największą liczbę aktywnych graczy. A co za tym idzie, muszą mieć coś, co przyciąga tak dużą liczbę nowych graczy i utrzymuje tych stałych typerów. Nie  powinno to więc nikogo dziwić, że STS także należy do bukmacherów z freebetem. Jest on jednym z najwyższych na rynku, ponieważ każdy, kto założy konto otrzyma aż 25 złotych na  rozruch swojego konta. To doskonała okazja, aby wzbogacić się na otrzymanych, darmowych środkach na grę i spieniężenie ich. Jedyne warunki, które określa regulamin, aby środki z konta bonusowego dostały się na nasze konto depozytowe to dokonanie trzykrotnego obrotu z kursem minimalnym całego kuponu 1.91.

[sc name="STS"]

LV bet, czyli duża kasa za oglądanie meczów

Jeśli jesteś kibicem polskiej piłki na najwyższym poziomie, to możesz sporo zyskać zakładając konto właśnie w LV bet. Jest to ewenement na polskim rynku bukmacherskim, aby bukmacher rozdawał tak duże pieniądze swoim graczom. Oni także przystąpili do elitarnego grona bukmacherów z freebetem. W ich przypadku jest jednak nieco inaczej niż u wszystkich innych. A mianowicie, jeśli posiadamy karnet na sezon takich zespołów jak: Wisła Kraków, Wisła Płock, Zagłębie Sosnowiec, Arka Gdynia, Widzew Łódź, czy Stal Mielec, to wystarczy podać numer swojego karnetu, a otrzymamy freebet w wysokości aż 50 złotych! Wyższej kwoty współcześnie na rynku nie ma. Oczywiście, jeśli kwota jest wysoka, to również warunki obrotu nie należą do najniższych. Trzeba dokonać czterokrotnego obrotu otrzymanej kwoty i postawić kupon o kursie minimalnym 1.75. Jeśli chodzi o wszystkich innych graczy, to otrzymają oni kwotę 20 złotych w zamian za założone konto, jednak otrzymamy je tylko dzięki odpowiednim kodom dostępnym w Internecie.

Totolotek, czyli freebet dla graczy ze specjalnym kodem

Jest to jeden z tych bukmacherów, którego również nikomu przedstawiać nie trzeba. Oni również należą do wąskiego grona bukmacherów z freebetem, jednak nie jest on tak ogólnodostępny jak wymienione wyżej. Aby otrzymać darmowe środki na grę, trzeba wpisac podczas rejestracji odpowiedni kod, który możemy znaleźć na różnych stronach internetowych poświęconych tematyce bukmacherskiej. Może nie jest to klasyczne otrzymanie freebetu, jednak nadal nie trzeba wpłacać żadnych funduszy, aby otrzymać środki na grę. Jest to kwota 25 złotych, a warunki, które trzeba spełnić, to dwukrotność obrotu po kursie minimalnym 2.0.

Freebet dla stałych graczy od Forbeta

Tutaj także niezbyt klasyczny freebet, jednak można go również zaliczyć do tej kategorii promocji. Kolejny bukmacher z freebetem to Forbet. Nie otrzymujemy go podczas rejestracji konta, czy po wpisaniu odpowiedniego kodu. Darmowe środki przyznawane są nam jako prezent urodzinowy. Przysługują one każdemu graczowi, który obstawia na bieżąco właśnie u tego bukmachera. I w dzień urodzin otrzymamy aż 20 złotych od Forbeta na dodatkową grę. Warunkiem wypłaty bonusu urodzinowego jest dwukrotny obrót po kursie minimalnym 2.0 w ciągu 14 dni.


Kategoria: Główna
Tagi:
Udostępnij:

Komentarze (0)

Skomentuj

Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną w automatach online?
Polska - Andora : Łatwe trzy punkty.
Zapowiedź meczu Rosja - Słowenia. Typy i kursy bukmacherskie

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;