Fuksiarz Kod Promocyjny VIP - Jak wpisać Kod Bonusowy Fuksiarz?

Fuksiarz Kod Promocyjny VIP • Jak wpisać Kod Bonusowy?

Fuksiarz tak samo jak inni bukmacherzy oferuje nam pakiet powitalny na start. Na ten moment niestety na stronie Fuksiarz nie możemy skorzystać z kodu promocyjnego.

Fuksiarz kod promocyjny

Kod promocyjny jest wyczekiwany przez wielu graczy, lecz bukmacher zadbał o to, aby użytkownicy mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty powitalnej. Na start dostajemy cashback na zakład do 500 zł, zwrot dokonywany jest w wysokości 50% kwoty. To co wyróżnia Fuksiarza na tle innych, to fakt, że pieniądze te możemy od razu wypłacić. Razem z bukmacherem Fuksiarz udostępniamy kod promocyjny Fuksiarz, dzięki któremu można skorzystać z bonusu powitalnego. 

Gdzie wpisać kod promocyjny Fuksiarz?

Na stronie internetowej Fuksiarz nie możemy na ten moment wpisać  kodu promocyjnego. Sytuacja ta powinna zmienić się w najbliższym czasie. Istnieją dwie możliwość, a jedna z nich zapewne zostanie udostępniona przez bukmachera. Kod promocyjny będziemy mogli wpisać podczas procesu rejestracji lub też po utworzeniu konta. W drugim przypadku w ustawieniach konta powinna znajdować się odpowiadania zakładka, w której możemy wpisać nasz kod promocyjny.

Ciekawe promocje z kodem promocyjnym Fuksiarz

Fuksiarz jak już wcześniej wspomnieliśmy nie oferuje obecnie bonusu w postaci kodu promocyjnego. Nie oznacza to jednak, że u bukmachera brakuje pakietu powitalnego dla nowych graczy.

  • Cashback 50% do 500 zł – jeśli przegramy nasz zakład, to dostaniemy zwrot 50% postawionych przez nas środków. Fuksiarz wyróżnia się na rynku tym, że nie wymaga postawienia kolejnych zakładów, aby móc wypłacić pieniądze zwrócone w ramach cashbacku, jak ma to miejsce u innych bukmacherów. Zwrócone środki od razu możemy wpłacić na swoje konto.
  • Early Payout – to rozwiązanie, na które czekało wielu graczy. Na czym polega Early Payout? Jeśli drużyna, której obstawiliśmy zwycięstwo, w dowolnym momencie spotkania będzie prowadziła różnicą dwóch bramek, to zdarzenie od razu zostanie rozliczone jako wygrane. Niesamowicie ciekawa opcja, której próżno szukać u innych bukmacherów.
  • Cashback bez końca – przegrany zakład nie oznacza utraty pieniędzy. Zarówno nowi jak i starzy gracze mogą skorzystać z oferty cashback bez końca. Z przegranego kuponu dostajemy zwrot środków. Wysokość zwróconej kwoty zależy od ilości zdarzeń na kuponie. Im więcej zdarzeń tym większy zwrot.
  • Mega kursy BOOST – to promocja, która gwarantuje nam znacznie wyższe kursy na zdarzenia sportowe niż ma to miejsce w zwykłych zakładach. Po wejściu w zakładkę „boost” naszym oczom ukażą się spotkania, na które podwyższono kursy. Jest to niezwykle ciekawa opcja, ponieważ dzięki niej nasze wygrane mogą być znacznie wyższe.

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;