Autor: Jan Mazurkiewicz 0


Znowu postawiłeś same pewniaki i jeden zakład na kuponie spowodował brak wygranej? Przecież prawdopodobieństwo innych wyników było bardzo niskie! Właśnie w takich sytuacjach zastanawiasz się kolejny raz jak znaleźć skuteczne typy bukmacherskie?

Bardzo mylne jest założenie, że im niższy kurs tym większe prawdopodobieństwo wygranej. Niestety nawet kursy poniżej 1,3 nie gwarantują nam wygranej. Przykład? Chociażby dokonania reprezentacji Madagaskaru w piłce nożnej w tegorocznym Pucharze Narodów Afryki. Obstawiając przegrane tej drużyny, pewnie straciliście już parę kuponów. Jak uniknąć takich wpadek? Tak jak i zawodowi sportowcy, my też powinniśmy się odpowiednio przygotować.

[sc name="Fortuna"]

Jak znaleźć skuteczne typy bukmacherskie?

Dobre przygotowanie stanowi bazę do odpowiedniego typowania. Przed rozpoczęciem obierzcie odpowiednią dla was strategię. Czy na początek sami przeprowadzicie analizę, wybierzecie dyscypliny, w których będziecie się specjalizować czy też od razu będziecie korzystać z wiedzy innych graczy, a następnie dodacie do tego szczyptę intuicji? Wybór jednej, bądź dwóch dyscyplin na pewno pomoże wam w zrozumieniu mechaniki działania zakładów bukmacherskich oraz rozeznanie w typach zakładów bukmacherskich, których jest wiele. Intuicja może być myląca, ale jednak poparta analizą - może was uratować przed niejednym złym zakładem.

Istnieje wiele stron internetowych, które powiedzą nam jak znaleźć skuteczne typy bukmacherskie. Również na Facebooku znajdziecie wiele ekspertów, którzy podzielą się z wami swoją wiedzą. Wiele osób dość wnikliwie studiuje wszelkie zakłady, badając choćby obecną formę zawodników/zespołów, możliwe motywacje dodatkowe dla zawodników i ich cele. Jeżeli sami też dokonujecie podobnych analiz, pamiętajcie o tym, by porównać wasze typy z innymi źródłami. Im więcej, tym bardziej zwiększamy prawdopodobieństwo wygranej.

[sc name="STS"]

Poniżej znajdziecie kilka przykładowych stron internetowych oferujących wam pomoc w znalezieniu odpowiednich typów:

- https://typuje.pl/

- https://forum.bukmacherskie.com/

Zajrzyjcie na forum bukmacherskie - tu wielu graczy dzieli się swoimi typami, ale organizowanych jest też wiele konkursów z prowadzonymi statystykami. Najlepszych na pewno warto śledzić w poszukiwaniu odpowiednich typów.

- http://www.betsite.pl/typy-na-dzisiaj.html

Zdecydowanie najbardziej przejrzysta strona, która już na wstępie ocenia prawdopodobieństwo wydarzenia na podstawie kursów oraz typów użytkowników choćby LigiTyperów.pl.

Gdzie szukać typów bukmacherskich?

Bardzo pomocną opcją dla każdego typera szukającego skutecznych typów bukmacherskich są strony, które zawierają dane historyczne użytkowników dzielących się swoimi zakładami - https://betonline.net.pl. Sprawdzając historię czy formę tych użytkowników możemy śledzić ich poczynania i korzystać z ich podpowiedzi. Oczywiście kopiowanie zakładów nie daje nam gwarancji, ale jednak zwiększa ewentualna szansę na wygranie zakładu.

[sc name="PZBuk"]

Prócz naszych rodzimych stron, można tez zrobić rozeznanie na stronach zagranicznych. Jedną z takich stron jest: prosoccer.gr I choć tu interfejs pozostawia wiele do życzenia, to strona ta od lat wspiera graczy w podejmowaniu decyzji. Tutaj też prognozowane jest prawdopodobieństwo danego wydarzenia na bazie oceny użytkowników - a tych w ciągu lat uzbierało się bardzo dużo.

Oczywiście to tylko namiastka stron, która zwiększa nasze szanse ogrania buka. Przy szukaniu odpowiednich źródeł zwróćcie jednak uwagę na opinie tych stron i nie działajcie pochopnie słuchając losowych "ekspertów". Wraz ze wzrostem popularności zakładów bukmacherskich online, rośnie niestety tez ilość oszustów i stron, którym nie warto ufać. Przede wszystkim korzystajcie ze stron darmowych bazujących na użytkownikach i ich zakładach. Specjalnie płatne dostępy do kuponów gwarantujących zwycięstwo codziennie to niestety tylko jedna z tych zmyłek, gdyż gwarancji na zwycięstwo nie jesteśmy w stanie kupić za pieniądze.

Pamiętać należy jednak, że nie ma stuprocentowej recepty na to, jak znaleźć skuteczne typy bukmacherskie. Każdy zakład wiąże się z ryzykiem, ale poprzez umiejętne korzystanie z dostępnych źródeł możemy zwiększyć nasze szanse i cieszyć się z wygranych częściej niż do tej pory. A jeżeli uda wam się osiągać dobre rezultaty, podzielcie się swoimi doświadczeniami z innymi. Może to dzięki wam, ktoś odnajdzie te najlepsze typy!


Kategoria: Główna
Tagi:
Udostępnij:

Komentarze (0)

Skomentuj

Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną w automatach online?
Polska - Andora : Łatwe trzy punkty.
Zapowiedź meczu Rosja - Słowenia. Typy i kursy bukmacherskie

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;