Jak czytać typy bukmacherskie

Autor: Sławek 0


Typybukmacherskie budzą ogromne emocje wśród graczy. Dotyczą bowiemprzelicznika wygranej, który bezpośrednio określa wysokośćwypłacanej kwoty pieniężnej. Warto poznać mechanizmy rządząceustalaniem typów. Ich zrozumienie pozwoli samemu przewidywaćmożliwy bieg wydarzeń, opierając typowanie na solidnychfundamentach. Typy bukmacherskie na zawodtyper.pl stanowią skutecznąpomoc w rozumieniu zakładów wzajemnych, oferując gotowerozwiązania dla wysokich zysków.

Podstawy typów bukmacherskich

Zawieranie kuponów bukmacherskich następuje w oparciu o kurs nadane wydarzenie. Kursy, określane także jako typy bukmacherskie, towartości liczbowe odnoszące się prawdopodobieństwa zaistnieniaokreślonego wyniku. Pozwalają również w bezpośredni sposóbobliczyć wygraną na kuponie, mnożąc kurs przez stawkę zakładu. 

Typy bukmacherskie stanowią zatem podstawowy mechanizm przyobstawianiu rozgrywek sportowych. Na wysokość każdego kursu wpływawiele czynników, które są poddawane starannej analizie przezspecjalistów firm bukmacherskich. Każde wydarzenie z oferty musibyć szczegółowo rozpatrzone pod kątem finansowym, a ustalony kursjak najdokładniej odzwierciedlać aktualną formęzawodnika/drużyny.

W Polsce jedynym stosowanym rodzajem typów bukmacherskich sąkursy zapisywane w systemie dziesiętnym. Liczy takie jak 1.50, 2.00czy 3.15 określają, po jakim przeliczniku będzie wypłaconawygrana, jeśli kupon zakończy się sukcesem. Im wyższy kurs, tymwiększa wygrana. Ale także większe ryzyko. Dlatego początkującytyperzy tak chętnie obstawiają spotkania o kursie minimalnym,licząc na łatwe zyski. Jednak w sporcie nie istnieją pewniaki, atym bardziej nie można na takim podejściu opierać swojejstrategii.

Czym są typy u bukmacherów?

Poza określeniem wygranej, typybukmacherskie pozwalają w łatwy sposób stwierdzić, jakie,zdaniem bukmachera, istnieje prawdopodobieństwo dla danego wyniku.Mając przed sobą kurs o wartości 2.00, mamy jasną informację, żebukmacher daje 50% na dany wynik. 

Jak to obliczyliśmy? 

Liczbę 1należy podzielić przez wysokość kursu, a następnie przełożyćna procenty. Kiedy na mecz piłki nożnej zsumujemy kursy na wygranągości, gospodarzy i remis, teoretycznie powinno nam wyjść 100%. Wpraktyce jednak kursy zawsze zawierają marżę dla bukmachera,dlatego suma prawdopodobieństwa będzie niższa o kilka punktówprocentowych.

Typy bukmacherów pozwalają także porównywać przewidywaniaróżnorodnych firm, wykorzystując odmienną wizję lub zwyczajnepomyłki.

Gdzie znaleźć najlepsze typy bukmacherskie?

Typy bukmacherskie (rozumiane jako kursy na wydarzenia) nie sąjedynie domeną serwisu internetowego bukmacherów. Równieżniezależne portale, jak zawodtyper.pl, oferują swoim użytkownikompełny pakiet typów bukmacherskich na najważniejsze wydarzeniasportowe. Jest to niezwykle pomocny punkt odniesienia dla graczy,którzy mogą się zgodzić z zaproponowanym rozwiązaniem, lubprzyjąć zupełnie inną wizję. 

Typy są formułowane jako wynikdogłębnej analizy przedmeczowej i wiedzy o mechanizmach rządzącychrozgrywkami. Dlatego posiadają ogromną wartość prognostyczną. Ponajlepsze typy bukmacherskie warto udać się na zawodtyper.pl, gdziezamieszczamy przewidywania na popularne dyscypliny sportowe.


Kategoria: Główna
Udostępnij:

Komentarze (0)

Skomentuj

Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną w automatach online?
Polska - Andora : Łatwe trzy punkty.
Zapowiedź meczu Rosja - Słowenia. Typy i kursy bukmacherskie

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;