Bukmacherzy bez dowodu osobistego przy rejestracji, czyli szybka rejestracja

Autor: Adam Nowak 0


Do niedawna, aby grać u bukmachera należało, rejestrować się poprzez podanie swojego skanu dowodu czy podanie numeru rachunku bankowego. Wielu ludzi rezygnowało z rejestracji, ponieważ obawiało się, czy czasem nie zrobią czegoś złego z ich danymi podanymi na skanie dokumentu. Teraz wiele legalnych zakładów bukmacherskich postanowiło wprowadzić szybką rejestrację bez okazywania jakichkolwiek dokumentów czy właśnie numeru konta. Należy wtedy podać parę danych oraz swój login i hasło.

Czym tak naprawdę jest konto założone przez szybką rejestracje?

Założenie konta przez proces szybkiej rejestracji ma także swoje wady. Takie konta posiadają limity przy obstawianiu. Zazwyczaj takim graczom nie przysługują bonusy przy zakładaniu takiego konta oraz nie można wypłacać wygranych na własne konto bankowe. Plusem jednak jest to, że w każdej chwili możemy dodać resztę danych i przechodzimy na konto ze wszystkimi opcjami. Możemy także brać udział w oglądaniu meczów na żywo oczywiście, jeśli posiadają taką opcję.

Jak założyć takie konto? 

Najważniejszą rzeczą jest wybór bukmachera, u którego chcemy założyć takie konto i zacząć grać. Należy zapamiętać to, aby był to w 100% legalny bukmacher. Bo jak wiadomo jak gra to tylko legalnie.

Następnie klikamy na stronę wybranego przez nas bukmachera. Klikamy szybka rejestracja, a następnie zostajemy automatycznie przekierowani do uproszczonego formularza, gdzie wpisujemy parę najważniejszych danych. Wystarczy imię nazwisko oraz adres e-mail. I w tym momencie możemy już logować się do swojego konta przy pomocy danych podanych podczas rejestracji. Ostatnim krokiem jest wpłata własnych środków do tzw. depozytu, aby móc zacząć grać. Oczywiście co bukmacher to posiada inne formy płatności, do wpłacania pieniążków. Jesteś już gotowy i możesz zacząć obstawiać swoje pierwsze zakłady!!

Najważniejsze minusy takiej rejestracji

Limit przy zawieraniu zakładów - każdy bukmacher ustawia sobie swój limit. Zazwyczaj jest to do paru tysięcy złotych. Limit tyczy się łącznych stawek zakładu. Natomiast jeśli wyczerpiemy ten limit, zostanie nam zablokowany dostęp do grania. Należy wtedy zarejestrować się na pełne konto.

Brak dostępu do większości promocji - trzeba brać pod uwagę to, iż bez weryfikacji zostajemy ograniczeni w ofertach specjalnych oraz promocjach. I nie możemy brać np. udziału w turniejach.

Nie możemy wypłacać wygranych pieniędzy - I tu można powiedzieć, że zostaję tak zwany pies pogrzebany. Ponieważ bukmacher bez okazania dowodu nie powinien wypłacić pieniędzy. Nie ważne jak wysoka byłaby to wygrana. Jedynie weryfikacja pozwala na wypłatę.

Konto tymczasowe musi być aktywowane, najczęściej jest to 30 dni. Inaczej konto i wygrane na nim zostaje zablokowane!

Lista bukmacherów u których możemy założyć powyższe konto i limity czasowe na zrobienia konta stałego

W Polsce mamy wielu bukmacherów, lecz nie wszyscy oferują taką funkcję. Przy wyborze należałoby spojrzeć jaki jest limit czasu na aktywację konta stałego poprzez podanie skanu dowodu czy numeru konta bankowego. Najbardziej widoczne różnice są podczas robienia u bukmacherów online. Poniżej chciałbym przedstawić jak to wygląda u poszczególnych buków.

 • STS, LvBet, PZBUK, Noblebet - brak limitu na aktywacje konta stałego.
 • TOTALbet, Superbet, Betclic - 90 dni na aktywację konta
 • BetX - 30 dni na aktywację
 • Fortuna, eWinner - 28 dni na aktywację

Limity oraz bonusy podczas zakładania takiego konta

Skoro omówiliśmy sobie już poszczególnych bukmacherów pod względem limitów czasowych to teraz wypadałoby coś powiedzieć na temat limitów pieniężnych oraz bonusów obowiązujących podczas założenia konta. I tutaj sytuacja troszkę się nam zmienia i sytuacja wygląda następująco.

 • PZBUK - bez limitu oraz darmowy bonus,
 • LVbet - 5200 zł dodatkowo bonus od pierwszego i drugiego zakładu, oraz zakład bez ryzyka
 • Noblebet - bonus od pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty + darmowy zaklad do wpłaty
 • STS - 5000 zł, bonus od wpłaty oraz zakład bez ryzyka
 • TOTALbet -  5000 zł oraz bonus od wpłaty
 • Superbet - 5000 zł dodatkowo zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty
 • Betclic - 5000 zł oraz  zakład bez ryzyka
 • BetX - 5000 zł oraz bonus od wpłaty
 • Fortuna - 5000 zł oraz bonus od wpłaty i zakład bez ryzyka
 • eWinner - 5000 zł oraz  zakład bez ryzyka i bonus od drugiej wpłaty

Co jest lepsze dla gracza pełne czy konto z szybkiej rejestracji?

Jeśli jesteś nowym graczem i nie jesteś pewien czy będzie to Twoja dłuższa przygoda z bukmacherami to konto tymczasowego, będzie dla Ciebie idealne. Tym bardziej jak zostało przedstawione wyżej wiele z tych bukmacherów, nie posiada limitów na aktywację konta z pełnym dostępem.

Na pewno minusem może być to, że nie mamy dostępu do pełnej oferty między innymi: limity przy wysokości stawek, brak możliwości otrzymania wielu bonusów i jeśli chcemy mieć wpłatę na konto, to także musimy posiadać pełne konto, weryfikacja trwa wbrew pozorom parę do parunastu minutek. W ostateczności poczekamy na weryfikację parę godzin. Jest to duży kredyt zaufania od bukmacherów, ponieważ jednak to oni najbardziej ryzykują, gdyż nie do końca wiemy, czy wszystkie osoby korzystające z tej opcji są pełnoletnie i czy nie próbują oszukać, by grać. Więc jest bardzo dobra opcja dla ludzi, którzy nie chcą udostępniać swoich danych osobowych.Komentarze (0)

Skomentuj

Kаsуnа onlіnе w Polsce - lista od M. Rabszskiego
Co to jest BTTS?
Dlaczego warto skorzystać z oferty Superbet?

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;