Najlepszy bukmacher z cashback bez obrotu i zakładem bez ryzyka

Autor: Adam Nowak 0


Zakłady bukmacherskie są nieodłącznym elementem “sportowego życia”. Liczba podmiotów świadczących usługi tego typu w naszym kraju stale wzrasta. Pojęcie ”legalny bukmacher” na dobre zawitało do Polski w 2017 roku wraz z ustawą hazardową. Z czym się wiąże i w jaki sposób firmy chcą zachęcić klientów do skorzystania z ich oferty? Jedną z opcji jest tzw. cashback.

Promocje na start

Legalne zakłady bukmacherskie to takie, które posiadają stosowne zezwolenie Ministra Finansów. Obecnie można spotkać przynajmniej kilkanaście podmiotów tego typu. Warto wspomnieć o znanych od lat opcjach (Totolotek, Fortuna, STS). Do ich grona stale dołączają nowe firmy. Zezwolenie Ministra w 2021 roku otrzymały kolejne zakłady. Kwestią czasu pozostaje ich debiut na “obfitym” rynku.

Promocje na start pomagają w zapoznaniu z mechanizmami działającymi w świecie zakładów. Należą do nich: bonus od depozytu (określony procent), darmowy zakład albo wspomniany cashback.

Każdy bonus posiada określone warunki. Istotne jest to, aby przeczytać je uważnie przed przystąpieniem do promocji. Cashback dla przykładu, oznacza zwrot określonych środków na konto gracza po nietrafionym typie. Istotne z perspektywy gracza są:

  • wysokość cashbacku (najlepsze na rynku gwarantują zwrot do 100% wartości kuponu),
  • warunki obrotu bonusu (zwrot można wypłacić na konto, ale nie zawsze bezpośrednio po przegranej).

Warunki obrotu to pożądana wartość obrotu (wielokrotność stawki) oraz minimalny kurs kuponu, niekiedy z zastrzeżeniem minimalnego dla pojedynczych zdarzeń. Od tych informacji zależy powodzenie zwrotu, a także jego łatwość.

Cashback z STS

“Bezpieczny start” to promocja, która pozwala na spokojne rozpoczęcie z zakładami bukmacherskimi przy kuponie do 200 zł. Warunki zwrotu środków nie są trudne. Trzykrotny obrót stawki po minimalnym kursie 1,91 należy do akceptowalnego ryzyka. Przed przystąpieniem do promocji, trzeba wpisać przy rejestracji stosowny kod.

STS to firma uznana na polskim rynku, która posiada imponującą liczbę punktów naziemnych. Wyróżnia ją szeroki wybór oferty live, szybkie metody płatności oraz dostępność niższych polskich lig. To sprawdzona propozycja dla osób ceniących określone rozgrywki na krajowym podwórku. 

Zwrot z Fortuną

Na liście nie mogło zabraknąć drugiego “hegemona” z Polski. Fortunę pamiętają starsi, uczęszczający dawniej do kolektur. Obecnie bukmacher intensywnie pracuje nad swoją pozycją w sieci. Pomaga w tym promocja niwelująca podatek. Dzięki niej wygrane podwyższane są o dodatkowe 12%!

Zakład bez ryzyka z Fortuną różni się od naziemnej konkurencji. Środki przeznaczone na grę, a więc pomniejszone o podatek, są zwracane na konto uczestnika. Nie ma warunków obrotu dla tego bonusu. Maksymalna wysokość zwrotu to 200 zł, a przed postawieniem kuponu trzeba go aktywować.

Fortuna skupia się na kursach, oferując swoim użytkownikom szeroki dostęp do atrakcyjnych boostów. Mowa tutaj o „Superofercie” albo „Hicie dnia”. Dodatkowym atutem jest wspomniana gra bez podatku.

LVBet – bonusy dla wymagających

LVBet kusi klientów ofertą powitalną. Oprócz imponujących bonusów od wpłaty (w tysiącach złotych), w ofercie można znaleźć zakład bez ryzyka w wysokości aż do 333 zł. Minusem jest fakt, że tyczy się to dopiero trzeciego depozytu.

Do plusów należy zaliczyć naprawdę proste warunki obrotu. Jednokrotne postawienie środków po kursie 1,75 przy imponującej stawce zwrotu jest łakomym kąskiem. Samo LVBet stawia na innowacyjność, oferując przy tym ultra szybkie wypłaty, szeroką ofertę przedmeczową i live oraz sprawny kontakt z supportem. Do tego trzeba doliczyć wspomniane wcześniej bonusy. Należą do najatrakcyjniejszych na rynku.

Bezpieczny kupon z Betclic

Firma Betclic świadczy swoje usługi online od dawna, ale jako jedna z nielicznych, postanowiła „zawalczyć” o polski rynek po zmianie przepisów dla zagranicznych podmiotów. Bonus od Betclic to cashback aż do 550 zł!

Betclic stawia na jakość oferty oraz wysokość kursów. Przy wpłacie trzeba pamiętać o dwóch istotnych kwestiach:

  • bonus 550 zł uzyska się po postawieniu kuponu za 550 zł + 12% podatku, bukmacher zwraca wyłącznie stawkę netto kuponu,
  • środki bonusowe podlegają dwukrotnemu obrotowi po kursie 2,0.

Wybór bukmachera z cashback – zasady

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z każdej ofert promocyjnych. Cashback jest obecnie bardzo popularnym bonusem. Oprócz wymienionych, można znaleźć go także m.in. w Betfan (do 600 zł) albo PZBuk (do 500 zł).

Z perspektywy gracza warto myśleć nie tylko o samym bonusie, ale również ofercie. Kuszącym dodatkiem okaże się natychmiastowa wypłata, wygodne wsparcie supportu oraz wysokie kursy. Niektórzy zwrócą uwagę na dostępność niszowych lig.

Ważnym czynnikiem powinno być także omijanie podatku. 12% za kupon nie wydaje się wygórowaną stawką, ale to opłata stała. Przy trzykrotnej wygranej zakładu z kursem 2,0 i stawką 100 zł wygramy “na czysto” 264 zł, zamiast 300 zł. Przy większych kwotach różnice są znaczne.

Poza cashbackiem, istnieje wiele dogodnych form zapoznania z rynkiem. Najbardziej powściągliwi powinni skierować swój wzrok na bonusy bez depozytu. Osoby lubiące operacje na większych kwotach, wybiorą powiększenie depozytu.

fot. Vasyl Shulga / shutterstock.comKomentarze (0)

Skomentuj

Kаsуnа onlіnе w Polsce - lista od M. Rabszskiego
Co to jest BTTS?
Dlaczego warto skorzystać z oferty Superbet?

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;