4.6 / 5.0 Cashback (zakład bez ryzyka) 500 PLN Zagraj

Betclic zakłady bukmacherskie

  • zakład bez ryzyka
  • szeroki wybór zakładów
  • wysokie kursy
  • transmisje na żywo
  • liczne promocje dla graczy
  • znana marka

Betclic to bukmacher który powrócił do Polski 1. lipca 2019 roku. Firma świadczy zakłady bukmacherskie od wielu lat i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w Europie. Betclic oprócz Polski, działa też na rynkach bukmacherskich takich krajów jak Portugalia, Hiszpania, Szwecja i Wielka Brytania.

Betclic zakłady bukmacherskie

Betclic to bukmacher, który posiada bogaty wybór bukmacherskich zakładów przedmeczowych, zakładów na żywo (live), a także transmisji sportowych dostępnych na ekranach komputerów i urządzeń mobilnych.

Założenie konta w Betclic trwa dosłownie kilka chwil a po udanej weryfikacji konto jest aktywne i dostępne do zawierania zakładów.

Aby otworzyć konto wystarczy wypełnić formularz i potwierdzić rejestrację klikając w link aktywacyjny. Nowi gracze mogą skorzystać z bonusu na start dostępnego po wpisaniu kodu promocyjnego BONUSVIP500

Zakład bez ryzyka od Betclic - graj na www.betclic.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Oferta na zakłady bukmacherskie Betclic

Oferta zakładów bukmacherskich na zakłady przedmeczowe jak również zakłady na żywo to jedna z najszserszych ofert dostępnych na rynku. Bukmacher Betclic każdego dnia przygotowuje ofertę z tych najbardziej popularnych lig, meczów i sportów, ale również i tych bardziej niszowych rozgrywek, które typowane są przed wytrwanych graczy lub po prostu fanów mniej popularnych sportów.

Ważnym elementem w ofercie Betclic są też internetowe transmisje sportowe, które można oglądać na żywo na stronie internetowej Betclic pl. Wystarczy zalogować się na konto i posiadać jakieś środki. Każdy użytkownik może oglądać takie wydarzenia sportowe jak rozgrywki Serie A, Bundesligi czy turnieje tenisowe ATP.

Bonus na start i kod promocyjny Betclic

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera Betclic będziesz mógł skorzystać z doskonałej oferty powitalnej którą jest zakład bez ryzyka. Nowi gracze mogą postawić swój pierwszy zakład a gdy okaże się on przegrany, otrzymują na konto gracza zwrot postawionych środków pomniejszony o podatek.

Aby móc skorzystać z oferty podaj w trakcie rejestracji kod promocyjny BONUSVIP500

Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej obstaw swój pierwszy kupon za 568 zł i odbierz aż 500 zł jeśli kupon okaże się przegrany!.

Zakład bez ryzyka od Betclic - graj na www.betclic.pl
Odbierz bonus w Fortunie