Bukmacherzy bez dowodu

Każdy, kto chociaż raz kibicował jakiejkolwiek drużynie, bądź zawodnikowi wie, jak ważne w sporcie są emocje. A co, gdyby tak podnieść poziom adrenaliny jeszcze mocniej i spróbować swoich sił w bukmacherce? Pewnie wielu osobom przyszedł taki pomysł do głowy, jednak cały proces zakładania konta może odstraszyć potencjalnych graczy. Jednak teraz jest to prostsze niż myślisz! Istnieje możliwość założenia konta u bukmacherów bez ksera dowodu. Jak założyć takie konto? Który z nich zdecydował się na taki krok? Po przeczytaniu artykułu wszystko stanie się jasne.

Najpopularniejsi bukmacherzy bez dowodu

Na samym początku trzeba zaznaczyć, że jest to tak zwane konto tymczasowe, czy inaczej mówiąc “szybka rejestracja”. Nie posiada się wtedy wszelkich przywilejów wynikających z posiadania konta u danego bukmachera. Jeśli jednak chce się spróbować swoich sił w obstawianiu meczów,a nie jest się jeszcze przekonanym w 100%, to jest to rozwiązanie idealne! Przechodząc do bukmacherów, którzy dają taką możliwość, to lista jest naprawdę okazała. Taką usługę w swojej ofercie mają najwięksi bukmacherzy:

Darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus na start - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Jak założyć konto tymczasowe – przewodnik

Jeśli chodzi o samą rejestrację to trwa ona zwykle kilka minut. U bukmacherów bez dowodu założenie konta polega na podaniu tylko podstawowych danych, które są niezbędne do aktywacji konta gracza. Jest to: imię i nazwisko, pseudonim, nasze obywatelstwo, adres zamieszkania i e-mail, datę urodzenia, numer PESEL, a także numer telefonu. Należy zaznaczyć jeszcze potwierdzenie ukończenia 18 lat i… gotowe! W tym momencie wysyłany jest link aktywacyjny (zwykle drogą mailową) i po wykonaniu tej czynności można przelewać środki na konto. Nic prostszego! Od tego momentu pozostaje tylko wnikliwa analiza spotkań i jesteśmy w grze.

Zalety i wady konta u bukmachera bez dowodu

U każdego zasady klientów tymczasowych wyglądają nieco inaczej. Tutaj przedstawimy listę, która przybliży działanie takich kont u poszczególnych bukmacherów. Bez wątpienia ogromną zaletą jest fakt, że każdy z nich daje swoim nowym klientom bonus od wpłaty. Zwykle jest to podwojenie kwoty, która została wpłacona przez początkującego gracza – a co za tym idzie – istnieje szansa na postawienie większej ilości kuponów. Już wyżej zaznaczonym plusem jest fakt, że takie konto zakłada się w dosłownie kilka minut, bez zbędnych formalności i stresu. Kolejną, ale oczywiście nie ostatnią zaletą jest możliwość śledzenia spotkań na żywo, które ułatwi podejmowanie decyzji, chociażby w obstawianiu spotkań live. Oczywiście, gdy mamy zalety – to istnieją również wady. Główną z nich jest brak możliwości wypłacenia wygranych środków. Aby to zrobić, trzeba posiadać stałe konto. To jednak nie przysłania głównej idei założenia konta u bukmachera bez kserowania dowodu. Najważniejsze jest to, że potencjalni gracze otrzymali możliwość podjęcia decyzji samemu, czy chcą wiązać się z bukmacherami poprzez wgrywanie do systemu swojego dokumentu tożsamości, czy też nie.

Darmowy zakład i bonus powitalny na start - graj na www.sts.pl
Odbierz bonus w STS

A więc warto, czy nie warto założyć konto bez dowodu?

Na to pytanie tak naprawdę musi odpowiedzieć sobie każdy samemu. Wszystko zależy od preferencji i podejścia do obstawiania zakładów przez ludzi. Jeśli najważniejsza będzie zabawa i wypróbowanie tego, czy podniesienie adrenaliny w ten sposób będzie działało pozytywnie na nasze samopoczucie, to warto skorzystać z oferty tych najbardziej znanych bukmacherów i rozpocząć swoją przygodę od konta tymczasowego. Jest to idealna forma, aby wypróbować to, co nowe i nieznane. Gdy ktoś ma w sobie duszę hazardzisty i jest przekonany, że będzie to jego zajęcie na dłużej, to pewnie zdecyduje się od razu na założenie konta stałego. Podsumowując – wyciągnięcie ręki przez bukmacherów do założenia konta bez dowodu jest ciekawą inicjatywą, która daje wybór nowym klientom, aby sami wybrali, jak długa będzie ich przygoda z bukmacherką, bez zmuszania do przekazywania swoich danych oraz kserowania ważnego dokumentu każdego, jakim jest dowód osobisty.

Tagged With :

Dodaj komentarz