Autor: Jan Mazurkiewicz 0


Zakłady bukmacherskie, a promocje na start

Zakłady bukmacherskie, to coraz prężniej rozwijająca się branża w Polsce. Można rzec, że stało się to bardzo modne w naszym kraju. Co za tym idzie z roku na rok wstają nowe firmy bukmacherskie. Oczywiście, żeby nie było tak łatwo, trzeba spełniać wszystkie wymogi ustawy hazardowej, oraz otrzymać zgodę od Ministerstwa Finansów, aby rozpocząć taką działalność. Zakłady bukmacherskie, a promocje na start - to bardzo często pojawiające się pytanie wśród początkujących graczy. U kogo grać? Który bukmacher oferuje najlepszy bonus?

Promocje na start a zakłady bukmacherskie online

Na polskim rynku istnieje ponad 15 legalnych bukmacherów. Część z nich posiada prawa do organizowania zakładów wyłącznie internetowo, a część ma także możliwość do otwarcia punktów naziemnych. Licznie powstałe i utrzymujące się firmy bukmacherskie prześcigają się o kolejnych graczy, którzy chętnie rozpoczynają swoją przygodę z bukmacherką. A żeby przyciągnąć taką niezdecydowaną osobę, trzeba ją odpowiednio zachęcić. Właśnie tak narodziły się wśród bukmacherów pomysły na promocje na start, czyli bonusy, które nakażą zwrócić uwagę właśnie na naszą firmę, a nie konkurenta.

Nie da się ukryć, że promocje na start są nieoderwalną częścią zakładów bukmacherskich. Oczywiście po skorzystaniu z bonusów otrzymanych na początku przychodzi już klasyczne obstawianie zakładów. Wtedy także każdy bukmacher oferuje wiele ciekawych akcji, jednak to właśnie te początki mogą przynieść nam pierwszy, ciekawy zarobek. Tak oto każdy z legalnych bukmacherów na rynku posiada wiele różnorakich promocji. Jak wybrać tego najlepszego? Na co przede wszystkim zwrócić uwagę i czy dać się przyciągnąć samymi liczbami? Na te i inne pytania, znajdziecie odpowiedzi poniżej.

[sc name="Fortuna"]
Zakłady bukmacherskie - co warto wiedzieć? Jakie promocje na start?

Osoba nigdy nie związana z zakładami bukmacherskimi na pierwszy rzut oka może nie wiedzieć, od czego tak naprawdę zacząć. Wielość promocji na start, które oferuje tak naprawdę każdy – jedni dają 1000 złotych na start, inni 2000, kolejni 3000. Na kogo się zdecydować? No właśnie. Przede wszystkim warto jest spojrzeć na regulaminy i wymogi obrotu otrzymanym bonusem, a także czy otrzymamy na start freebet, czyli pieniądze bez wpłaty depozytu na pierwszy zakład.

Oczywiście najlepiej wybrać tego, co proponuje najniższy obrót – tak naprawdę na rynku można spotkać bukmacherów z jednokrotnością obrotu, lub nawet czterokrotnością. Warto jest spojrzeć także na samą przejrzystość strony i dyscypliny, które nas interesują. Oczywiście, jeśli jesteśmy fanami piłki nożnej to znajdziemy coś dla siebie u każdego bukmachera. Jednak gdy interesujemy się na przykład snookerem, to warto zajrzeć, kto dysponuje szeroką gamą zakładów właśnie na ten sport. Podsumowując – poczytajmy na początek o wszystkich bukmacherach, którzy nas zainteresują, a potem załóżmy tam konto.

Różnorodność promocji na start – przykłady bukmacherów

Jeśli chodzi już stricte o zależność – zakłady bukmacherskie, a promocje na start, to jest ich naprawdę do wyboru, do koloru. Nie bez przyczyny wszyscy topowi bukmacherzy zatrudniają w swoje szeregi znane osobistości sportowe- samych sportowców, dziennikarzy, osoby medialne. To wszystko po to, aby zwrócić naszą uwagę. Czas na listę wybranych promocji na start u różnych bukmacherów.

[sc name="STS"]

Bonusy od depozytu

Jest to jedna z tych promocji na start, którą oferują wszyscy bukmacherzy w kraju. Najprostsza forma bonusu, ale także pozwalająca najwięcej otrzymać. To nic innego jak otrzymanie takiej samej kwoty, którą wpłaciliśmy po raz pierwszy na konto depozytowe w formie bonusu. I tak chociażby STS oferuje do 1200 złotych na start, Fortuna do 1000 złotych, Forbet do 2000, czy Lv Bet aż 1500 złotych. Oczywiście każdy inny bukmacher również posiada taką promocję, jednak te są tymi z górnej półki. Warunki takiej promocji są proste – wpłacamy kwotę i otrzymujemy 100% od depozytu i aby móc je wypłacić musimy dokonać odpowiedniego obrotu zawartego w regulaminie. Zwykle oscyluje to w granicach trzykrotności-czterokrotności obrotu z minimalnym kursem zdarzenia 2-2.5.

Zakłady bez ryzyka, czyli zwrot za nietrafiony kupon

To kolejna forma zakładów bukmacherskich z promocją na start. Każdy ze świeżo zarejestrowanych graczy ma możliwość postawić swój pierwszy kupon ze świadomością, że jeśli przegra i nie wejdzie mu postawiony zakład, zostaną mu zwrócone środki na konto bonusowe. Tyczy się to takich bukmacherów jak: STS, Betclic, Fortuna, Forbet, Milenium, Betfan, czy eWinner. Promocja ta zwykle posiada określoną kwotę, która maksymalnie jest zwracana po nieudanym obstawieniu. Najwyższy cashback współcześnie posiada Betclic, ponieważ aż do 550 złotych. Wszystkie inne to granice 100-200 złotych.

Freebety, czyli to, co gracze lubią najbardziej

Jest to jedna z nowszych form, która funkcjonuje na rynku, jako promocje na start u bukmacherów. Freebet, to nic innego jak otrzymanie darmowych funduszy na grę, bez konieczności dokonania wpłaty na konto depozytowe. Wystarczy zwykle wpisać odpowiedni kod, lub potwierdzić chęć otrzymania darmowych środków i są one przelewane na nasze konto bonusowe. Zwykle jest to kwota 15-25 złotych. Bukmacherzy, którzy oferują teraz taki rodzaj bonusu to: STS, Fortuna, Totolotek, LV Bet oraz Totalbet. Warunki obrotu są zwykle bardzo proste – najlepiej wypada to w Fortunie, ponieważ wystarczy jednokrotnie obrócić otrzymanymi środkami bez określonych wymogów kursowych. U innych jest to zwykle trzykrotność po kursie zdarzenia około 2-2.5.

[sc name="betclic"]

Kategoria: Główna
Tagi:
Udostępnij:

Komentarze (0)

Skomentuj

Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną w automatach online?
Polska - Andora : Łatwe trzy punkty.
Zapowiedź meczu Rosja - Słowenia. Typy i kursy bukmacherskie

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;