Ranking legalnych bukmacherów

Mimo tego, że nadal jest bardzo dużo stacjonarnych lokali bukmacherskich, powoli przechodzą one do lamusa. Punkty naziemne skierowane są przede wszystkim do starszej grupy graczy, którzy robią to od bardzo wielu lat i trochę z przyzwyczajenia, a trochę z sentymentu obstawiają w nich mecze. Od jakiegoś czasu jednak obstawianie zakładów bukmacherskich odbywa się przede wszystkim online w internecie. Taka forma obstawiania jest zdecydowanie wygodniejsza od tej tradycyjnej. To właśnie z myślą o graczach internetowych powstał ranking legalnych bukmacherów. Pamiętajmy, że grając u bukmacherów posiadających polską licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w internecie nie musimy martwić się o to, że łamiemy prawo.

Ranking najlepszych legalnych bukmacherów

STS – jest czołową polską firmą bukmacherską i jednocześnie jedną z najbardziej doświadczonych. Największymi plusami tego bukmachera są setki zakładów z bardzo wielu różnych dyscyplin sportowych oraz dodatkowych związanych z rozrywką i polityką. Poza tym wysokie bonusy oraz transmisje na żywo. STS jest również bardzo zaangażowany w sponsoring polskiego sportu.

Darmowy zakład i bonus powitalny na start - graj na www.sts.pl
Odbierz bonus w STS

Fortuna – powstała w 1997 roku co sprawia, że również należy do jednych z najstarszych firm bukmacherskich w naszym kraju. Zdobyte doświadczenie przez te wszystkie lata sprawiło, że ranking legalnych bukmacherów nie mógłby powstać bez Fortuny. Oferta bukmachera jest pokaźna. Do wyboru mamy najpopularniejsze sporty jak i te mniej popularne. Dla osób nie interesujących się sportem dostępne są zakłady bukmacherskie ze świata rozrywki oraz polityki. Bonus powitalny dla nowych graczy należy do jednych z najlepszych dostępnych na rynku. Fortuna jest sponsorem wielu polskich klubów piłkarskich m.in. Legii Warszawa.

Darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus na start - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Lvbet – jest stosunkowo nowym bukmacherem, bo powstał dopiero w 2016 roku. To co wyróżnia LVbet spośród innych bukmacherów to azjatyckie handicapy i spory wybór linii under/over na spotkania piłkarskie. Oferta należy do jednych z lepszych na rynku. Do wyboru poza tradycyjnymi wydarzeniami sportowymi mamy również wiele zdarzeń z e-sportu oraz wydarzeń społecznych. Na plus zasługuje również duży wybór opcji wpłat i wypłat gotówki. LVbet tak jak inni bukmacherzy też angażuje się w sponsoring polskiego sportu. Jest sponsorem takich drużyn jak Wisła Kraków oraz Arka Gdynia.

Betclic – bukmacher powstał w 2005 roku. Jest dobrze znanym polskim graczom jednak po nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku musiał wycofać się z naszego rynku. W tym powrócił i możemy już w pełno legalnie korzystać z jego oferty, a jest ona niezwykle szeroka. Bukmacher ma tysiące różnego rodzaju zakłady z kilkudziesięciu sportów tych mniej i bardziej znanych. Kursy należą na najwyższych na rynku. Betclic zwiększa kursy na najważniejsze wydarzenia sportowe co zostało dobrze przyjęte przez graczy. Na uwagę zasługuje również możliwość oglądania transmisji meczów najpopularniejszych lig piłkarskich oraz najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych.

ETOTO – jest polską firmą bukmacherską powstałą w 2010 roku. Ostatnimi czasy bukmacher mocno postawił na promocję swojej marki. Bukmachera reklamują najpopularniejsi polscy komentatorzy m.in. Mateusz Borek, Roman Kołtoń oraz Tomasz Smokowski. Jeżeli chodzi o samą ofertę to tutaj bukmacher ma jeszcze sporo do poprawy. Nie jest ona tak bogata jak w przypadku wcześniej wymienionych firm. Warto jednak zarejestrować się w ETOTO chociażby ze względu na oferty bonusowe, które trzeba przyznać są całkiem atrakcyjne.

Totolotek – prawdziwy dinozaur wśród firm składających się na ranking legalnych bukmacherów. Firma powstała w 1992 roku i na początku oferowała graczom obstawianie zakładów w punktach naziemnych. Od 2013 roku możemy również u tego bukmachera obstawiać zakłady online. Ofertę zakładów bukmacherskich można uznać za standardową. Mamy tutaj dostępne popularne sporty oraz niszowe, ale jednak te bardziej znane, które występują również u innych. Firma najbardziej kojarzona jest ze sponsoringu piłkarskiego Pucharu Polski oraz zespołu KTS Weszło założonego przez Krzysztofa Stanowskiego.

Darmowy pierwszy zakład i bonus od depozytu - graj na www.totolotek.pl
Odbierz bonus w Totolotku

Tagged With :

Dodaj komentarz