4.9 / 5.0 Freebet 20 PLN + Zakład bez ryzyka 120 PLN + Bonus 1000 PLN Zagraj

Fortuna zakłady bukmacherskie

  • wysokie kursy
  • bogata oferta zakładów
  • transmisje na żywo
  • trzy bonusy na start
  • darmowy zakład
  • zakład bez ryzyka
  • bonus od depozytu
  • wirtualne sporty
  • liczne promocje dla graczy

Fortuna to jeden z największych polskich legalnych bukmacherów, który działa w Polsce od wielu lat. Fortuna w swojej ofercie posiada bogaty wybór zakładów bukmacherskich (przedmeczowych), a także zakładów live (na żywo. Ponadto bukmacher Fortuna oferuje transmisje na żywo z wybranych lig, turniejów i zawodów z różnych dyscyplin sportowych.

Fortuna zakłady bukmacherskie

Fortuna zakłady bukmacherskie jest firmą założoną w 1996 roku. Bukmacher w Polsce rozpoczął działalność w 2005 roku po przejęciu firmy Profesjonał. Fortuna od początku swojego istnienia oferowała zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych, jednak z biegiem czasu i rozwojem internetu udostępniono dla użytkowników zakłady bukmacherskie online.

Jak już wspomnieliśmy, Fortuna udostępnia dla swoich klientów dwa sposoby zawierania zakładów bukmacherskich. Jednym z nich jest typowanie meczów w punktach stacjonarnych, zlokalizowanych w całej w Polsce. Fortuna posiada blisko 600 takich punktów w dużych miastach jak również i w mniejszych miejscowościach.

Darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus na start - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Oferta na zakłady bukmacherskie Fortuny

W dobie Internetu największym zainteresowaniem cieszą się jednak nie tradycyjne zakłady bukmacherskie w puntkach naziemnych, ale te zawierane za pośrednictwem Internetu. Zakłady bukmacherskie online to oczywiście dużo bardziej wygodny sposób na typowanie meczów, ponieważ na ekranie dowolnego urządzenia – komputer, tablet czy nawet telefon komórkowy można zapoznać się z ofertą bukmachera i postawić wybrany zakład i kupon.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się zakłady na żywo, czyli typowanie wydarzeń sportowych w trakcie ich rozgrywania. Bukmacher Fortuna posiada bardzo bogaty wybór takich zakładów – od piłki nożnej do mniej popularnych dyscyplin takich jak krytkiet czy badminton.

Warto też dodać, że zakłady live (na żywo) w Fortunie to nie tylko obstawianie meczów, ale możliwość ich oglądania. Fortuna udostępnia legalne transmisje meczów między innymi takich rozgrywek jak Liga Hiszpańska, Liga Niemiecka, Liga Włoska czy Liga Francuska, a takze wszystkie turnieje tenisowe ATP, WTA i Challenger. W każdym miesiącu można oglądać kilka tysięcy transmisji live.

Bonus na start i kod promocyjny Fortuny

Fortuna dla nowych klientów udostępnia też tak zwany bonus powitalny. Dzięki niemu możesz rozpocząć grę otrzymując dodatkowe pieniądze np. wpłacając 1000 złotych na konto gracza, otrzymasz dodatkowe 1000 złotych w postaci bonusu. Będziesz mieć na start podwojoną kwotę na zawieranie zakładów.

Ponadto twój pierwszy zakład będzie całkowicie darmowy – wystarczy założyć konto i nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty – po prostu zagrasz swój darmowy zakład za kwotę 20 złotych. Ale to nie wszystko! Twój pierwszy zakład po dokonaniu depozytu (wpłaty) zostanie ubezpieczony – jeżeli kupon okaże się przegrany Fortuna zwróci na twoje konto stawkę jaką postawiłeś na zakład aż do kwoty 120 złotych.

Darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus na start - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie