Kto oferuje zakłady bukmacherskie bez depozytu?

Jest to jedna z tych promocji, która interesuje potencjalnych, nowych graczy. Chodzi o bonusy bez depozytu. Aby przybliżyć to nieco bardziej tym, którzy nie wiedzą o co za bardzo w tym chodzi – jest to otrzymanie środków od bukmachera na obstawianie meczów. Nazywa się to “freebetem”, a otrzymują go nowi gracze na start. Co zrobić żeby otrzymać taki bonus powitalny? Czy należy się wszystkim? I co najważniejsze, kto oferuje zakłady bukmacherskie bez depozytu?

Darmowy zakład i bonus powitalny na start - graj na www.sts.pl
Odbierz bonus w STS

Gdzie grać w zakładach bukmacherskich bez depozytu?

Wielu z polskich bukmacherów daje możliwość zagrać swoim nowym klientom bez wpłaty środków własnych. U każdego z nich wygląda to oczywiście nieco inaczej – jeśli chodzi o warunki obrotu takim bonusem, a także o wysokość kwoty jaką oferują bukmacherzy. Oto lista, kto oferuje zakłady bukmacherskie bez depozytu:

  • LV BET – jeśli chodzi o tego bukmachera, to jest to jedna z ciekawszych ofert, ponieważ na ich stronie widnieją dwie kwoty freebeta – 50 złotych oraz 20. Ta wyższa kwota przysługuje tylko kibicom posiadających karnety na mecze: Zagłębia Sosnowiec, Widzewa Łódź, Wisły Płock, Arki Gdynia, Piasta Gliwice, Stali Mielec i Wisły Kraków. Jednak tutaj wymagania są nieco wyższe niż przy normalnych freebetach – 4-krotny obrót po minimalnym kursie 1.75. Dla pozostałych nowych klientów przewidziane jest 20 złotych i w tym przypadku warunki obrotu są łagodniejsze – minimalny kurs 2.5, ale tylko 2-kronty obrót depozytem.
  • Fortuna – u tego bukmachera sprawa zakładów bez depozytu wydaje się bardzo korzystna. Jednak nie jest to klasyczne przelanie pieniędzy na konto bonusowe. W Fortunie za założenie konta otrzymuje się punkty – 2800, za które można stawiać swoje pierwsze kroki w bukmacherce. Te punkty odpowiadają 10 złotym, jednak istnieje możliwość pozyskania freebetu w wysokości 20 złotych, po wpisaniu odpowiedniego kodu w rubryce “kody promocyjne”. Jeśli chodzi o obrót, to jest on jednokrotny, a także nie ma wymogów, jeśli chodzi o kursy minimalne.
  • STS – tutaj otrzymuje się 25 złotych freebetu, które jest przelewane na konto bonusowe, po odpowiednim wpisaniu kodu promocyjnego. Aby środki zostały przelane do depozytu, który możemy spieniężyć należy dokonać 3-krotnego obrotu pieniędzmi po kursie minimalnym 1.91. Dodatkowo jest na to 120 dni.
  • Totolotek – jeśli chodzi o Totolotek, to dają oni swoim klientom 30 złotych freebetu. Wystarczy wpisać kod promocyjny freebetvip i pieniądze zostają przelane na konto nowego gracza. Jedynym warunkiem otrzymania pieniędzy jest sprawdzenie przez bukmachera, czy podane dane są zgodne ze stanem faktycznym. Jeśli chodzi o obrót, to musi być on 3-krotny, przy minimalnym kursie 2.5.
  • TOTALbet – Aby otrzymać bonus należy postawić kupon solo lub kombi z kursem minimalnym 2.0 i z widocznej na kuponie listy wybrać freebet 15 zł. Wygranej z tego zakładu nie musisz obracać – możesz wypłacić środki albo obstawiać dalej. Jest to kolejny bukmacher, który proponuje niezłe warunki, jeśli chodzi o zakłady bez depozytu.
Darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus na start - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Darmowy pierwszy zakład i bonus od depozytu - graj na www.totolotek.pl
Odbierz bonus w Totolotku

Czym kierować się wybierając bukmachera z możliwością bonusu bez depozytu?

Najważniejsze jest przejrzenie przede wszystkim regulaminów występujących promocji i bonusów. Jak wiadomo za darmo nie dostaje się niczego, a tym bardziej pieniędzy na rozmnożenie. Jednak warto przyjrzeć się poszczególnym ofertom zakładów bukmacherskich bez depozytu, ponieważ u niektórych o wiele łatwiej jest wyjść na plus i zarobić z freenetu, niż u innych. Należy zwrócić uwagę po pierwsze na obrót depozytem. O wiele łatwiej jest dokonać jednokrotnego obrotu środkami niż 3-krotnego. Tak chociażby można porównac ze sobą Fortunę oraz STS. Ci pierwsi oferują tylko jednokrotny obrót, przy potrójnym w STS. Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę jest kurs minimalny, którym będziemy musieli obrócić otrzymane pieniądze. I tak w Fortunie nie ma takiego wymogu, a na przykład w LV BET jest to kurs minimum 2.5. Tak więc każdy z bukmacherów przyjmuje swoją własną taktykę, jeśli chodzi o dysponowanie własnymi środkami, do jakich zalicza się z pewnością freebet, czyli przekazanie swoich funduszy na zachęcenie potencjalnych klientów, do skorzystania z danej oferty.

Tagged With :

Dodaj komentarz