Jak zmaksymalizować początkowy depozyt podczas obstawiania online?

Autor: Andrzej Kozburek 0


Dokonanie pierwszego depozytu to najważniejszy krok podczas obstawiania, moment, w którym zakończysz już rejestrację nowego użytkownika u swojego preferowanego bukmachera online, poznasz działanie kursów i oczywiście będziesz miał bonus powitalny, z którego chcesz skorzystać, aby Twoje pierwsze zakłady sportowe obejmowały dodatkowe wygrane.

W ten sam sposób, w jaki zainwestowałeś niezbędny czas w wypełnienie formularza rejestracyjnego i szukanie najlepszych bonusów powitalnych, musisz dokładnie przemyśleć system, którego będziesz używać przy pierwszym depozycie, ponieważ każdy bukmacher – na przykład GGPoker - ma wiele systemów, od najbardziej tradycyjnych do elektronicznych portfeli wprowadzonych na rynek w ostatnich latach. Podpowiadamy, jak to zrobić. 

Cierpliwość przede wszystkim

Jak zobaczysz, cierpliwość jest złotem w świecie zakładów online i będziesz musiał o niej wspomnieć, gdy potwierdzisz swój pierwszy depozyt, ponieważ prawdopodobnie będziesz musiał poczekać, aż bukmacher potwierdzi wszystkie informacje.

Zanim przejdziemy do tego bardziej szczegółowo, chcemy przypomnieć, że świat hazardu online koncentruje się na zabawie. Dokonuj depozytów zawsze mając na uwadze ogólną ekonomię, nie wydawaj więcej niż to konieczne i oczywiście nie inwestuj więcej niż posiadasz. Celem jest wygrywanie podczas zabawy, a nie przekształcanie doświadczenia w mękę.

Jak już wspomnieliśmy, pierwszym krokiem przed dokonaniem pierwszej wpłaty jest staranny wybór ulubionego bukmachera. Aby pomóc Ci w tym procesie, Odds Shark oferuje szereg bukmacherów internetowych, z których wszyscy są całkowicie bezpieczni, a Twoim jedynym zmartwieniem jest wybór najlepszych kursów.

Wybierz odpowiednią metodę płatności

Gdy już wiesz, którego bukmachera chcesz obsługiwać i zakończysz rejestrację nowego użytkownika, czas wybrać metodę płatności. Oczywiście kolejnym warunkiem jest upewnienie się, że system finansowy, z którego chcesz korzystać, jest dostępny u wybranego przez Ciebie bukmachera, co nie powinno stanowić problemu, ponieważ większość z nich działa z kartą kredytową, portfelami elektronicznymi i obecnymi systemami takie jak Bitcoin czy Litecoin.

Kolejnym szczegółem, który musisz wziąć pod uwagę, jest to, że wybrana metoda jest natychmiastowa, jedyny sposób, aby móc działać natychmiast. Podkreślamy ten punkt, ponieważ w zależności od bukmachera internetowego i wybranej metody, możliwe jest czekanie godzinami, a nawet dniami, aby zobaczyć pieniądze wprowadzone na konto użytkownika, co może być problemem, jeśli weźmiesz udział w odpowiednim czasie, aby obstawić. na ten limit, który sprawia, że ​​jesteś tak podekscytowany.

Nie zapominaj, że pierwsza wpłata wiąże się z nagrodą, więc powinieneś również sprawdzić wymagania wybranego bonusu powitalnego. Niektóre wymagają wprowadzenia określonego kodu, podczas gdy inne są aktywowane po dokonaniu pierwszego zakładu lub zakładów sportowych. Tak czy inaczej, przeczytaj uważnie warunki każdego bonusu, aby uniknąć nieoczekiwanych niespodzianek, a przede wszystkim nie przegapić okazji do skorzystania z dodatkowych korzyści, jakie bukmacherzy online oferują swoim nowym użytkownikom.

Karta kredytowa

Najczęściej stosowaną metodą wpłaty w świecie hazardu online jest karta kredytowa. Zdecydowana większość bukmacherów akceptuje transakcje kartami American Express, MasterCard i Visa, dzięki czemu każdy użytkownik będzie mógł skorzystać z tego głęboko zakorzenionego systemu. Ponadto nie należy zapominać, że jest to bardzo bezpieczny system finansowy, dlatego oprócz zaufania, jakim obdarzają nas główni bukmacherzy online, mówimy o całkowicie polecanej metodzie.

W każdym razie ważne jest, aby zapoznać się z polityką korzystania z wybranego bukmachera, ponieważ w niektórych przypadkach pobierają on prowizje przy dokonywaniu wpłat i wypłat. Jeszcze raz zalecamy przejrzenie jak największej ilości informacji przed rozpoczęciem handlu, ponieważ będzie to jedyny sposób na uzyskanie 100% satysfakcjonującego doświadczenia.

Usługi płatności online

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy nie są przyzwyczajeni do korzystania z karty kredytowej w Internecie lub bezpośrednio preferują inne rodzaje usług, bukmacherzy zazwyczaj oferują Ci możliwość korzystania z usług płatności online lub portfeli elektronicznych.

Neteller lub Skrill to tylko niektóre z tych usług, za pomocą których można utworzyć cyfrowy portfel doładowywany i obsługiwać go bezpośrednio bez konieczności podawania numeru karty kredytowej lub danych osobowych wydawcy.

Fakt, że z tych usług korzystają miliony ludzi na całym świecie, przyczynia się do zaufania, dlatego są to systemy depozytowe, których nie można przeoczyć. Jeszcze raz zalecamy zapoznanie się z warunkami, aby poznać możliwe prowizje nakładane przez korzystanie z usług płatności online, a także przejrzeć sekcję dotyczącą promocji w poszukiwaniu bonusów, które niektóre zakłady sportowe oferują w celu wyrównania tych prowizji.

PayPal

PayPal powinien być również uwzględniony w usługach płatności online, ale zostawiliśmy go na boku, ponieważ jest to najczęściej używany portfel elektroniczny na świecie, o znacznie szerszym zastosowaniu w Europie i Wielkiej Brytanii. Podobnie jak Neteller czy Skrill, PayPal umożliwia natychmiastowe transakcje bez usług pośredniczących, ale duża różnica polega na tym, że prowizje są zwykle pobierane tylko za przelewy o małych kwotach, podczas gdy przelewy o dużych kwotach zwykle nie mają żadnej prowizji.

Wpłaty w Western Union i Moneygram

Jeśli dotarłeś do tego punktu w artykule i nie możesz znaleźć usługi wpłaty, która spełnia Twoje potrzeby, powinieneś wiedzieć, że jest jeszcze więcej sposobów na dokonanie pierwszej wpłaty. W tym celu mamy dwie usługi przekazów pieniężnych, takie jak Western Union i Moneygram, bardzo popularne w Ameryce przez fanów hazardu.

Duża różnica między tymi dwoma systemami w porównaniu z poprzednimi polega na tym, że nie musisz podawać danych karty kredytowej lub banku, aby dokonać wpłaty. Wszystko, co musisz zrobić, to wziąć gotówkę do jednego z tysięcy oddziałów Western Union lub Moneygran na całym świecie, a Twoje pieniądze będą dostępne do obstawiania.

Jeśli zdecydujesz się na którykolwiek z tych systemów, pamiętaj, że pozwalają one na transakcje na kwoty znacznie wyższe niż w przypadku kart kredytowych lub portfeli cyfrowych, ale prawdą jest również, że tego typu przelewy potrzebują trochę czasu, aby się zmaterializować, więc Zalecamy skontaktowanie się z działem obsługi Twojego bukmachera internetowego w celu poinformowania, że przelew jest w drodze.


Kategoria: Główna
Udostępnij:

Komentarze (0)

Skomentuj

Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną w automatach online?
Polska - Andora : Łatwe trzy punkty.
Zapowiedź meczu Rosja - Słowenia. Typy i kursy bukmacherskie

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;