Сzym jest Prime Gaming, сo nowego w najnowszej aktualizacji?

Autor: Nikodem 0


Amazon Prime Gaming to zaktualizowana wersja Twitch Prime. Firma oferuje użytkownikom abonament premium, który da dostęp do pewnych przywilejów. Wersja jest opcjonalna, nikt nie zmusza Cię do wydawania pieniędzy. Ale kiedy jest aktywowana, zapewnia graczom wiele korzyści. Mówimy o zawartości w grze, dostępie do ogromnej liczby kanałów strumieniowych itp.

Takie propozycje często pojawiają się we wszystkich strefach, ale są wszędzie  realizowane w różnych formatach. Na przykład aktywując automaty do gry na pieniądze w kasynie możesz zostać członkiem klubu VIP. Im więcej prawdziwych zakładów zrobisz, tym wyższy będzie Twój status. Gdy przechodzisz na nowe poziomy, zapewniane są przyjemne bonusy, dostęp do osobistego menedżera itp.

Co z siebie przedstawia Amazon Prime Gaming?

Typ bonusu

Przykład

Bezpłatny dostęp do gier

League of Legends, Grand Theft Auto Online, Apex Legends

Wewnętrzna zawartość gry

Zwykła lub premium waluta w grze, kostiumy bohaterów, unikalne przedmioty i doświadczenie

Premium subskrypcja na kanały

Dostęp do kanałów obsługiwanych przez program partnerski


Zachęcające propozycje w Gaming Prime regularnie się zmieniają. Musisz śledzić, jakie bonusy będą dostępne przy następnej aktualizacji i jak długo będą trwać. W odniesieniu do proponowanych Amazon Prime Gaming lista gier, jest aktualizowany raz na miesiąc.

Kapsuły: co to jest i do czego jest potrzebne?

Wykorzystaj proponowaną w  Prime Gaming capsule, aby dostać zestaw bonusów do gry. Przedstawia z siebie aktualizację, realizowaną w partnerstwie z Riot Games. Możesz co miesiąc aktywować kapsuła Prime Gaming, aby brać udział w losowaniu nagród. Na początkowym etapie bonusy są przeznaczone tylko na jedną grę dewelopera. Ale w przyszłości podobne przywileje są możliwe dla wszystkich jego projektów.

Dla Ciebie są proponowane prezenty w Prime Gaming League of Legends. W każdej kapsule do wylosowania są:

 • waluta premium;
 • bezpłatna skóra;
 • nowe postacie;
 • bonus do doświadczenie.

Co konkretnie wylosujesz, zależy wyłącznie od fortuny. Bonusy dla LoL Prime Gaming pojawiaja się randomnie. W każdym razie prezent będzie przyjemny. Pomoże Ci wyróżnić się na tle innych graczy, zwiększyć poziom doświadczenia lub otworzyć nowe horyzonty podczas grania w grę wyjątkową postacią.

Koniecznie wykorzystaj kapsuła Prime Gaming listopad i w innych miesiącach, aby gra była na najwyższym poziomie. W pełni wykorzystasz swój udział w losowaniu nagród. Co więcej, na pewno tu nigdy nie przegrasz. Być może w niedalekiej przyszłości pojawią się podobne propozycje Prime Gaming FIFA 22. Na razie pozostaje tylko oczekiwanie.

Jak utworzyć subskrypcję?

Aby subskrybować Prime Gaming Amazon (dawniej Twitch Prime Gaming), trzeba wykonać proste działania. Twoje zadanie:

 • utworzyć konta na Amazon i Twitch;
 • połączyć dwa profile;
 • dodać kartę bankową;
 • połączyć swoje konto w wybranych grach z kontem Amazon.

Aby zapoznać się ze wszystkimi funkcjami, firma oferuje siedmiodniowy okres próbny. To nic nie kosztuje i daje dużo czasu na podjęcie ostatecznej decyzji. Jeśli chcesz korzystać z usługi w przyszłości, będziesz musiał przelewać 5,99 USD miesięcznie.

Osobliwości tworzenia konta

Podczas rejestracji musisz wziąć pod uwagę kilka punktów, aby uniknąć błędów. W przeciwnym razie pozostaje Ci tylko marzyć o wejściu w Prime Gaming gry. Przy wypełnieniu ankiety będą potrzebne dane osobowe:

 • adres e-mail;
 • numer telefonu komórkowego;
 • data urodzenia;
 • hasło autoryzacyjne.

Sprawdź, czy informacje są aktualne. Wynika to z faktu, że są weryfikowane. Na przykład zostanie wysłany do Ciebie e-mail. Po otwarciu zobaczysz link potwierdzający. Kliknij go, aby przejść do swojego osobistego konta w serwisie i zweryfikować e-mail.

Dodatkowo musisz zweryfikować swój numer telefonu komórkowego. W tym celu zostanie do Ciebie wysłana wiadomość SMS. Skopiuj kod i wklej go w odpowiednie pole, aby zakończyć proces.

Możesz założyć tylko jedno konto. Nie można używać wielu kont. Jeśli zostaną wykryte, wszystkie dostępne profile zostaną zablokowane bez możliwości odzyskania.

Szczegóły podczas podpięcia karty bankowej

Możesz używać tylko swojej osobistej karty bankowej. Ale dodając kartę, pamiętaj, że muszą być na niej pieniądze. Karty wirtualne wydane przez systemy płatności elektronicznych mogą zostać odrzucone. Ale jeśli je masz, zaryzykuj: w niektórych przypadkach są akceptowane.

Na stronie podania danych wskaż:

 • imię i nazwisko wskazane na karcie;
 • miasto;
 • region;
 • kod pocztowy;
 • numer telefonu.
 • numer karty oraz datę ważności.

Sprawdź stan konta. Aby zweryfikować kartę, Amazon obciąży Cię kwotą 1,5 - 2 USD. Otrzymasz je natychmiast z powrotem. W przypadku braku wymaganej kwoty karta nie zostanie aktywowana.

Rezygnacja z subskrypcji

Jeśli z jakiegokolwiek powodu zdecydujesz się przerwać subskrypcję, możesz to łatwo zrobić na swoim koncie osobistym. Jego reaktywacja jest dostępna w każdej chwili.Jak anulować Prime Gaming, pokazane jest poniżej:

 • zaloguj się na swoje konto Amazon;
 • kliknij swój profil w prawym górnym rogu;
 • przejdź do kategorii „Account & Settings”;
 • kliknij przycisk „End membership”.

Po rezygnacji nie będziesz mieć dostępu do Prime Gaming LoL i innych gier. Konto będzie dostępne w trybie standardowym bez dodatkowych atutów.

Ponadto na swoim koncie osobistym możesz odpiąć kartę bankową, jeśli nie planujesz używać jej do transakcji finansowych w usłudze.Kategoria: Główna
Tagi:
Udostępnij:

Komentarze (0)

Skomentuj

Podstawowe informacje na temat bonusów kasynowych
Najbardziej hojne automaty do gry wideo z serii Gaminator
Jakie są różnice między jednorękim bandytą a grami slotowymi?

Copyright © Typuje.pl 2006 - 2021 • KontaktReklamaO nasRegulaminPolityka prywatności

Mecze na żywoTYPERSI.PL

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK

Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017

;