Legalni bukmacherzy  1) www.fezbet.com Bonus powitalny 2000 PLN od FezBet
2) www.vodds.com Bonus powitalny €/£ 100 od Vodds
3) www.Superbet.pl - bonus na start 600 zł
4) www.eFortuna.pl - Freebet 20 zł, cashback 210 zł i bonus 2000 zł
5) www.STS.pl - Freebet 20 zł i bonus 1200 zł
6) www.iForbet.pl - Bonus 2000 zł + extra 50 zł
7) www.LVBET.pl - Freebet 20 zł + bonus 1000 zł

Polecani typerzy
 TOP 6 bonusów bukmacherskich:  3100 zł na start - więcej na www.Betfan.pl
Freebety 40 zł + 5000 zł na start - więcej na www.Totalbet.pl
600 zł na start - więcej na www.Superbet.pl
2230 zł na start - więcej na www.efortuna.pl
Freebet 25 zł i bonus 1200 zł - więcej na www.sts.pl
2000 zł + extra 50 zł - więcej na www.iforbet.pl

Autor: aquakksNa czym polegają zakłady sportowe?

Zakłady sportowe to doskonała rozrywka hazardowa, która może zapewnić Ci mnóstwo atrakcji i emocji. Szczególnie dobrze sprawdza się w sytuacjach, kiedy jesteś zapalonym miłośnikiem jakiejś konkretnej dyscypliny sportu, albo nawet zagorzałym kibicem jednego z lokalnych klubów.

Jeśli kiedykolwiek grałeś w darmowe gry bez logowania, to z pewnością widziałeś liczne reklamy internetowych bukmacherów. Ale czy próbowałeś kiedyś zakładów sportowych na własną rękę? Jeśli nie, a miałbyś na to ochotę, to postaramy się nieco bliżej Ci przybliżyć to zagadnienie. Zapraszamy zatem do lektury!

Zakłady Sportowe - Garść podstawowych Informacji na ten temat.

Zacznijmy od tego, że zakłady sportowe w Polsce organizowane są od wielu dekad. Już w latach 60. i 70. ubiegłego wieku Totalizator Sportowy (będący monopolistą w branży loterii i zakładów sportowych w naszym kraju) pozwalał obstawiać wyniki różnych spotkań piłkarskich i wydarzeń sportowych. W tym celu należało wypełnić odpowiedni kupon i złożyć go w kolekturze Totalizatora Sportowego oraz uiścić niewielką opłatę. Ale oczywiście prawdziwy boom na zakłady sportowe rozpoczął się wraz z upowszechnieniem się Internetu.
 
Ogólnie rzecz biorąc zakłady sportowe polegają na tym, że gracz stara się przewidzieć wynik wybranego przez siebie wydarzenia sportowego. W obecnych czasach bukmacherzy pozwalają także typować różne inne towarzyszące danemu wydarzeniu sytuacje. Weźmy na przykład pod lupę typowy mecz piłki nożnej między fikcyjnymi drużynami GKS Kozia Wólka i LKS Wąchock. Najbardziej typowy zestaw oferty na ten mecz pozwoli graczowi obstawić takie wydarzenia, jak na przykład:
    • Zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny, albo wskazać na remis.
    • Konkretny wynik, jaki padnie w tym spotkaniu, na przykład 3:2 dla GKS-u Kozia Wólka.
    • Imię i nazwisko zdobywcy pierwszej bramki w tym spotkaniu - gracz może na przykład wskazać napastnika zespołu LKS Wąchock, Andrzeja Brzęczyszczykiewicza i liczyć na to, że strzeli on gola jako pierwszy.
    • Liczba bramek, jaka padnie w pierwszej lub drugiej połowie.
    • Drużyna, która pierwsza otrzyma żółtą (lub czerwoną) kartkę.
 
A także mnóstwo innych rzeczy. Z reguły jest tak, że najszersza oferta zakładów sportowych dostępna jest na mecze najlepszych drużyn w Europie lub też w trakcie wielkich imprez o zasięgu ogólnoświatowym, jak na przykład mistrzostwa świata.
 
Powyżej zaprezentowaliśmy przykład zakładu pojedynczego. Oprócz tego niezwykle popularną opcją są tak zwane zakłady akumulowane (lub kumulacyjne). Polegają one na tym, że gracz na pojedynczym kuponie umieszcza swoje typy na kilka spotkań, w efekcie czego znacząco rośnie kurs na ten konkretny zakład akumulacyjny. Należy przy tym pamiętać, że kupon taki okaże się być trafiony tylko wtedy, jeśli gracz wytypował poprawnie wszystkie wyniki wchodzące w skład takiego zakładu akumulacyjnego.
 
Klucz do zabawy
 
Wspomnieliśmy powyżej o kursach. To jest właśnie cały klucz do zabawy u bukmachera. Po prostu każde wydarzenie, jakie można obstawić dysponuje wyznaczonym przez bukmachera kursem. Biorąc pod uwagę nasz przykładowy mecz, kurs na zwycięstwo drużyny GKS Kozia Wólka może wynosić 3:1. Oznacza to, że jeśli gracz postawi 10 PLN na wygraną tego zespołu i mecz ten faktycznie zakończy się takim wynikiem, to gracz wygra wtedy postawioną przez siebie kwotę pomnożoną przez kurs - czyli otrzyma 30 PLN.
 
Jak łatwo się domyślić, takie obstawianie może pozwolić Ci na mnóstwo dobrej zabawy oraz jednoczesne podreperowanie swojego domowego budżetu. Ponadto zwiększa emocje podczas kibicowania wydarzeniom oglądanym na żywo stadionie lub na ekranie telewizora, bo oprócz dopingowania ulubionej drużyny masz także świadomość, że jej ewentualny sukces przełoży się na Twoją wygraną u bukmachera - jeśli rzecz jasna postawiłeś na zwycięstwo Twojej drużyny, a nie przeciwnika!

Przeczytany 503 razy.

«« Lista artykułów

TYPERSI.PL | Bonusy24.pl

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK
Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017