Legalni bukmacherzy  1) www.fezbet.com Bonus powitalny 2000 PLN od FezBet
2) www.vodds.com Bonus powitalny €/£ 100 od Vodds
3) www.efortuna.pl - Freebet 20 zł, cashback 125 zł i bonus 1000 zł
4) www.sts.pl - Freebet 20 zł i bonus 1200 zł
5) www.iforbet.pl - Bonus 2000 zł + extra 50 zł
6) www.lvbet.pl - Freebet 20 zł + bonus 1000 zł

Polecani typerzy
 TOP 4 promocje bukmacherskie:  3100 zł na start - więcej na www.Betfan.pl
Freebety 40 zł + 5000 zł na start - więcej na www.Totalbet.pl
1145 zł na start - więcej na www.efortuna.pl
Freebet 25 zł i bonus 1200 zł - więcej na www.sts.pl
2000 zł + extra 50 zł - więcej na www.iforbet.pl

Autor: aquakksKim jest były zawodnik Manchesteru, który został ambasadorem bukmachera?

Oczywiście mowa o Peterze Bolesławie Schmeichelu, który jest jednym z najbardziej znanych bramkarzy na świecie. Piłkarz jako kapitan poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa na mistrzostwach UEFA w 1999 roku, zdobywając tym samym potrójną koronę! 
 
Schmeichel grał w Manchesterze United w latach 1991 -  1999 i na ten czas przypadają najlepsze lata w jego karierze. Został wybrany Najlepszym Bramkarzem na Świecie w roku 1992 i 1993. Schmeichel ma za sobą ogromne sukcesy, o których możecie poczytać w sieci. 
 
Kim jest jednak prywatnie i dlaczego zdecydował się na bycie ambasadorem polskiego STS-u? 

Zaczniemy od polskich korzeni zawodnika. Schmeichel urodził w Danii jako syn polskiego muzyka jazzowego Antoniego Schmeichela i dunki. Utrzymywał on polskie obywatelstwo aż do 1970 roku, kiedy jego ojciec, Peter oraz pozostałe rodzeństwo, otrzymało duńskie obywatelstwo. Co ciekawe, drugie imię Petera brzmi Bolesław. Otrzymał je na cześć pradziadka. 
 
Czy polskie pochodzenie piłkarza ma coś wspólnego z nową kampanią bukmachera? 

Wydaje się, że tak. Zgodnie z wypowiedzią prezesa STSu, Mateusza Juroszka chodzi o ostatnią ekspansję bukmachera na inne rynki europejskie, w tym Wielką Brytanię. Schmeichel jest przecież zawodnikiem o polskich korzeniach, który odnosi sukcesy za granicą. Z tego powodu idealnie nadaje się na ambasadora marki. 

 
rękawice
 
Dlaczego posiadanie ambasadora jest takie ważne? 

Firmy umożliwiające obstawianie zakładów bukmacherskich, a także kasyna internetowe coraz częściej decydują się na współpracę ze znaną osobą ze świata sportu lub rozrywki. Celebryci oczywiście zarabiają na tym krocie, ale zarabia także operator. Jest to szczególnie ważne w branży hazardowej, w które liczy się bezpieczeństwo i zaufanie. Przykładami innych ambasadorów są Sarah Sjöström, szwedzka pływaczka, zdobywczyni złotego medalu na Olimpiadzie w Rio (2016), która promuje kasyno, czy Jarosław ‘’Pashabiceps’’ Jarząbkowski, który podjął współpracę z legalnym bukmacherem LVbet. 
 
Za każdym razem są to osoby, które najlepiej oddają wartości marki lub aktualną kampanię, na której skupia się operator. Jarząbkowski jest wręcz idealnym kandydatem do promowania zakładów bukmacherskich na e-sport. Wielokrotny zwycięzca turniejów e-sport (aż 43), ma grupę wiernych fanów, jest znany w branży. 
 
Ale operatorzy sportowi nie tylko mają swoich ambasadorów, co sami sponsorują kluby, czy angażują się charytatywnie. LVBet jest głównym sponsorem Wisły Kraków, łódzkiego Widzewa, czy Arka Gdyni. 
 
Kim jest Peter Scheichel prywatnie? 

Jest ojcem innego znanego bramkarza – Kaspera Schmeichel, zawodnika, który gra w reprezentacji Danii i angielskim klubie Leincester City. Z pierwszego małżeństwa ma również córkę Cecilie. Peter Schmeichel rozwiódł się z pierwszą żoną w 2013-tym i latem tego roku poślubił Laurę von Lindholm, specialistkę odżywiania i aktorkę. 
 
rekawice

 
W jaki sposób Peter Schemichel został bramkarzem? 
 
Peter spędził swoje dzieciństwo mieszkając na przedmieściach Kopenhagi. Tam zaczął również grać w piłkę. Jego pierwszy mecz odbył się, gdy Peter miał 8 lat! Grając w klubie Gladsaxe-Hero BK, tam spotkał również swojego mentora, którym był Svend Aage Hansen, trener klubu. Kilkanaście lat później zostanie on również teściem Petera. Po sukcesach klubowych, zwłaszcza meczu z IF Akjold Birkerød (niestety przegranym), Peter otrzymał uznanie na łamach lokalnych gazet, które wychwalały jego umiejętności. Zanim jednak Peter został profesjonalnym piłkarzem, musiał zarobić na swoje utrzymanie. Podejmował się różnych zawodów: pracował w fabryce produkującej tekstylia, domu starców, czy sklepie należącym do World Wildlife Fund jako manager sprzedaży.  Schmeichel spędził ponad 2 lata w klubie Gladhaxe—Hero, po czym został przeniesiony do Hvidovre, w którym zaczynał swoją profesjonalną karierę jako piłkarz. Następnie przechodzi do klubu Brøndby, który zdobywa 4 mistrzostwa w 5 sezonach, pozwalając Schmeichelowi zaistnieć na scenie międzynarodowej. Zaowocowało to podpisaniem kontraktu z Manchester United w 1991 roku. 
 
Współpraca z STS

Peter Schmeichel grał także w takich klubach jak Aston Villa, czy Sporting CP. Jednak to Manchester United okazał się tym, o największym znaczeniu w jego karierze. Piłkarz spędził z klubem 8 lat i zapewne dlatego też, jest szalenie popularny w Wielkiej Brytanii. Peter będzie zawsze postrzegany jako nienaganny zawodnik Manchesteru, który w znaczny sposób przyczynił się do sukcesów klubu. 
 
Będziemy uważnie śledzili jego kolejne poczynania w związku ze współpracą z STS Zakłady Bukmacherskie. Póki co, bukmacher wypuścił video, promujące jego osobę jako ambasadora. Zobaczcie poniżej! 
 
 
 
W sieci można znaleźć także inny filmik, raczej skierowany do angielskojęzycznego grona. Jest on częścią kampanii ‘’Bet with the Leaders’’, do której dołączył również Martin Schmidt, pamiętny rywal Adama Małysza sprzed kilku lat. Jak Wam się podoba sposób, w jaki promuje się STS?
 

Przeczytany 579 razy.

«« Lista artykułów

TYPERSI.PL | Bonusy24.pl

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.

+18 Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK
Cherry Online Polska Sp. z o.o. - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
BEM Operations Limited - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017