Raport opisu

Kupon i opis:

lp czas spotkanie kurs typ wynik
1. 11/10 20:30 Bayern Monachium - Efes Istanbul [Zwyciezca meczu]1.59 1 71:90  
stawka kurs zakł. wygrana wygrana profit wynik
10/10 1.59 15.90 0.00 -10.00 przegrany
(opis)

Opis typera mecenas22

dodany: 11/10/2018 17:59

Kolejny z 4 dzisiejszych meczów Euroligi koszykówki mężczyzn. Tym razem na parkiet w hali Audi Dome w Monachium wyjdzie Bayern Monachium, aktualny mistrz Niemiec. Rywalem Bawarczyków będzie Anadolu Efes, półfinalista ligi w zeszłym sezonie i zdobywca Superpucharu Turcji. Zagrali w nim dzięki zwycięstwu w Pucharze Turcji. Ten sezon, jego początek obie ekipy mogą uznać za udany. W lidze odnieśli wygrane na inaugurację. Bayern dodatkowo awansował do kolejnej rundy w Pucharze Niemiec. W zeszłym sezonie Bayern nie grał w Eurolidze. Przedstawicielem Niemiec był wówczas Brose Bamberg, który wstydu nie przyniósł, ale do play offów się nie dostał. Dzisiaj Bayern mam nadzieję, że wygra to spotkanie i rozpocznie drogę do tego, czego ekipie Bamberga się nie udało, czyli byt w najlepszej 8. Gospodarze są mistrzami w swojej hali, co potwierdzają wygrywając każde kolejne spotkanie (ostatni raz przegrali w finale z Albą Berlin po dogrywce, ale to mało zmieniło, bo Bayern i tak wygrał całą rywalizację). Anadolu Efes w ubiegłym sezonie Euroligi zajął ostatnie 16 miejsce. Nie groziło im to żadnym spadkiem. Nie był jednak najsłabszą ekipą wyjazdową, bo potrafił wygrać 3 spotkania, na przykład w Baskonii. Dzisiaj jednak mam nadzieję, że do tego nie dojdzie i silny mistrz Niemiec pokona turecki klub

Raportuj:

Jesteś pewnien, że ten opis jest niewystarczający do konkursu ? Jest wulgarny, obraża Czytelników, jest reklamą, w żaden sposób nie jest związany z tematyką serwisu Typuje.pl ?

Uwaga:
Osobom, które będą zgłaszały do skasowania poprawne komentarze, serwis Typuje.pl zablokuje dostęp do pełnej funkcjonalności portalu.
TYPERSI.PL | wyniki na żywo

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.
Polecani typerzy